Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Mo
1
Zd
2
St
3
Ra
4
Ol
5
Br
6
Za
7
Le
8
Le
9
Ch
10
Ch
11
Pe
12
My
13
1. Trnava 34 16,33TR
17
17
-----------
2. Mladoňovice 23 16,51TR
13
10
-----------
3. Zahorčice 21 16,40ST
10
11
-----------
4. Jinolice Renmotor 20 16,15JC
20
0
-----------
-. Oponešice 20 16,19TR
0
20
-----------
6. Plumlov 19 16,70PV
11
8
-----------
7. Letohrad 16 16,63UO
7
9
-----------
8. Bezděkov pod Třemšínem 15 16,36PB
0
15
-----------
-. Olešná 15 16,46HB
15
0
-----------
10. Velké Hoštice 13 16,39OP
0
13
-----------
11. Radostín nad Oslavou 11 16,94ZR
7
4
-----------
12. Únětice 9 16,82PJ
9
0
-----------
13. Letohrad - Kunčice B 8 16,85UO
8
0
-----------
-. Nevcehle 8 16,90JI
1
7
-----------
-. Lavičky 8 16,95ZR
2
6
-----------
16. Pšánky 6 16,96HK
5
1
-----------
17. Petrovice B 5 16,98TR
0
5
-----------
18. Krotějov 4 16,98TA
4
0
-----------
19. Trnov 3 17,05RK
3
------------
-. Pasohlávky 3 17,20BV
0
3
-----------
21. Čikov 2 17,21TR
0
2
-----------
22. Zlatá Olešnice 0 17,32JN
0
0
-----------
-. Bašnice 0 17,34JC
0
0
-----------
-. Chářovice 0 17,35BN
0
0
-----------
-. Chrastavec 0 17,48SY-
0
-----------
-. Míchov 0 17,53BK-
0
-----------
-. Moravany 0 17,59PA
0
0
-----------
-. Obrubce 0 17,69MB
0
0
-----------
-. Bohdalín 0 17,70PE
0
0
-----------
-. Chotěmice 0 17,93TA
0
0
-----------
-. Zbožnov 0 18,05CR-
0
-----------
-. Záchlumí 0 18,06UO
0
0
-----------
-. Srch 0 18,09PA
0
0
-----------
-. Nevřeň 0 18,13PS
0
0
-----------
-. Morašice 0 18,18CR-
0
-----------
-. Stradouň 0 18,22UO
0
0
-----------
-. Výsonín 0 18,44CR-
0
-----------
-. Choltice 0 18,58PA
0
0
-----------
-. Hrobice 0 18,77PA
0
0
-----------
-. Široký Důl 0 18,82SY-
0
-----------
-. Zderaz A 0 20,92CR
0
0
-----------
-. Chroustovice 0 30,21CR
0
------------
-. Kunemil 0 NPHB
0
------------
-. Krasonice 0 NPJI
0
0
-----------
-. Slepotice 0 NPPA
0
------------
-. Prosetín 0 NPCR-
0
-----------
-. Oldřiš 0 NPSY-
0
-----------
-. Otradov 0 NPCR-
0
-----------
-. Čechtín 0 NPTR
0
0
-----------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Mo
1
Zd
2
St
3
Ra
4
Ol
5
Br
6
Za
7
Le
8
Le
9
Ch
10
Ch
11
Pe
12
My
13
1. Stará Říše 20 16,79JI
10
10
-----------
2. Dvorce 14 17,57TA
6
8
-----------
3. Slepotice 8 17,66PA
8
------------
4. Libuň 7 17,82JC
3
4
-----------
5. Skrochovice 6 17,67OP
0
6
-----------
-. Sloup 6 17,85PZ
4
2
-----------
7. Nepomuky 3 18,13UO
0
3
-----------
8. Holice 2 17,94PA
2
0
-----------
9. Hrobice 1 18,30PA
1
0
-----------
-. Nedvězí 1 18,40SY-
1
-----------
11. Radíkov 0 19,83PR
0
0
-----------
-. Stradouň 0 19,85UO
0
0
-----------
-. Stéblová 0 26,00PA
0
0
-----------
-. Dlouhá Ves 0 NPRK
0
0
-----------


Celkem se účastnilo:  63 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: