Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Zd
1
Mo
2
St
3
Kr
4
Pl
5
Ra
6
Pe
7
Ol
8
Le
9
Le
10
Za
11
Ch
12
My
13

14
1. Nevcehle 151 15,63JI
15
-
0
0
20
17
6
20
15
11
20
0
7
20
2. Prchalov 122 15,98NJ
11
-
15
13
9
0
13
9
5
9
0
15
20
3
3. Mladoňovice 119 16,01TR
20
-
0
11
0
17
20
17
13
0
0
8
13
0
4. Renmotor Jinolice 114 16,23JC
13
-
0
15
3
0
15
0
11
6
11
17
15
8
5. Pasohlávky 113 16,25BO
7
-
20
4
6
0
17
15
2
7
0
7
11
17
6. Trnava 94 16,15TR
0
-
13
9
4
11
0
8
4
0
15
20
0
10
7. Velké Hoštice 87 15,94OP
17
-
0
0
15
20
11
0
17
0
0
0
2
5
8. Hrabůvka 83 16,17PR
9
-
4
17
13
0
10
0
0
8
0
5
17
0
-. Čikov 83 16,23TR
0
-
0
10
11
5
0
11
10
15
0
0
8
13
-. Olešná 83 16,34HB
8
-
10
7
0
0
0
7
0
17
3
13
11
7
11. Plumlov 78 16,11PV
0
-
17
8
0
13
7
0
0
5
2
11
6
9
-. Bašnice 78 16,35JC
0
-
0
20
7
0
3
5
9
13
10
0
0
11
13. Lavičky 59 16,38ZR
2
-
0
0
2
7
10
0
7
0
5
10
11
5
14. Krotějov Sport 57 16,13TA
0
-
9
0
17
0
0
15
0
0
7
9
0
0
-. Zahorčice 57 16,29ST
0
-
8
0
10
0
1
2
0
10
8
0
3
15
16. Letohrad - Kunčice B 49 16,32UO
6
-
5
0
9
10
4
0
6
0
4
0
5
0
17. Stará Říše 41 16,33JI--
4
0
0
0
0
0
0
20
13
2
0
2
18. Letohrad - Jeleni 33 16,46UO
0
-
0
0
0
9
2
0
1
0
17
0
4
0
19. Petrovice 28 16,42TR
0
-
0
6
0
0
8
0
8
0
0
0
0
6
-. Bezděkov pod Třemšínem 28 16,48PB
10
-
0
0
0
9
5
4
------
21. Loučany 26 16,42OL
0
-
11
0
6
0
0
0
0
0
9
0
0
0
22. Obrubce 25 16,66MB
5
-
7
2
1
1
0
6
0
0
0
3
0
0
23. Míchov 20 16,19BK
0
-------
20
-----
24. Špičky 16 16,68PR----
0
6
-
10
------
25. Hrabišín 11 16,66SU----
0
4
--
3
4
----
26. Tatobity 9 16,89SM
3
-
0
0
0
0
----
6
0
0
0
27. Český Rudolec 8 17,17JH--
2
0
------
0
6
--
28. Frýdštejn 7 16,93JN--
6
0
----
0
0
--
0
1
29. Pšánky 6 17,23HK
0
-
0
3
0
0
0
3
------
30. Nevřeň 5 17,80PS--
0
5
----------
31. Chotěmice 4 16,83TA
4
-----
0
-----
0
0
-. Únětice 1911 A 4 17,26PJ----------
0
4
--
33. Dneboh 3 16,91MB----
0
3
--------
-. Prchalov B 3 17,40NJ--
0
1
-
0
-
2
------
-. Starý Jičín 3 17,51NJ-----
0
-
0
0
3
0
0
0
0
36. Sychotín 2 16,96BK
0
----
2
--
0
0
----
-. Kynice 2 17,24HB
0
-
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
38. Široký Důl 1 16,94SY
1
-------------
-. Vřesovice 1 17,30HO
0
-
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
-. Zlatá Olešnice 1 17,33JN--------
0
1
--
0
0
-. Novosedly 1 17,34ST--
1
0
0
0
----
0
0
--
-. Starosedlský Hrádek 1 17,40PB----------
1
0
--
-. Horní Kamenice 1 17,43DO----------
0
1
--
44. Olešnice 0 16,72OL----
0
0
--------
-. Dubenec 0 17,00TU
0
---
0
0
--
0
-----
-. Radkova Lhota 0 17,10PR-----
0
--------
-. Zahnašovice 0 17,29KM----
0
0
-
0
------
-. Ludéřov 0 17,37OL----
0
---------
-. Krásná Ves 0 17,37MB--
0
0
----
0
0
----
-. Babice 0 17,39VS----
0
0
--------
-. Mladcová 0 17,43ZL----
0
--
0
------
-. Jamnice 0 17,45OP-----
0
-
0
------
-. Sádek 0 17,46SY
0
-------------
-. Zderaz C 0 17,47CR
0
-
0
0
----------
-. Čeperka 0 17,50PA
0
-------------
-. Netřebice 0 17,55CK-----------
0
--
-. Odry 0 17,68NJ-----
0
-
0
------
-. Čechtín 0 17,70TR--
0
0
--
0
-------
-. Mysločovice 0 17,81ZL-------
0
------
-. Chlum 0 17,82CK-----------
0
--
-. Pomezí 0 17,82SY
0
-------------
-. Dětkovice 0 17,83VY-----
0
-
0
------
-. Košťálov 0 17,84SM
0
-------
0
0
----
-. Dešná B 0 17,87JH--
0
0
----------
-. Srubec 0 17,88CB----------
0
0
--
-. Hlinsko 0 17,89PR----
0
0
-
0
------
-. Slavošovice 0 17,96CB----------
0
0
--
-. Bezdědovice 0 18,02ST----------
0
---
-. Radslavice 0 18,07VY-----
0
--------
-. Stradouň 0 18,12UO
0
-------------
-. Nalžovice 0 18,13PB----------
0
---
-. Myslibořice 0 18,17TR------
0
-------
-. Křenovice 0 18,45PR----
0
0
--------
-. Touchovice 0 18,49LN--------
0
0
----
-. Slepotice 0 18,70PA
0
-------------
-. Hrabice 0 18,75PT----------
0
0
--
-. Morašice 0 18,77CR
0
-------------
-. Záchlumí 0 18,96UO
0
------
0
------
-. Ledenice 0 19,25CB-----------
0
--
-. Jasenice 0 19,46VS-----
0
-
0
-----
0
-. Kozmice 0 19,50OP-----
0
--------
-. Jílové u Držkova 0 19,90JN---------
0
--
0
0
-. Bystřec 0 20,00UO--------
0
0
----
-. Lukov 0 20,10ZL-------
0
------
-. Široký Důl B 0 20,24SY
0
-------------
-. Seč 0 20,24CR
0
-------
0
-----
-. Letohrad - Kunčice 0 20,34UO---------
0
----
-. Letohrad - Kunčice D 0 20,38UO
0
-------
0
-----
-. Třebín 0 20,50CB-----------
0
--
-. Oldřiš 0 20,76SY
0
-------------
-. Dlouhoňovice 0 22,01UO--------
0
0
----
-. Valšovice (Hranice VI) 0 NPPR-----
0
--------
-. Zderaz B 0 NPCR
0
-------------
-. Krasonice 0 NPJI---
0
--
0
-------
-. Radíkov 0 NPPR-----
0
-
0
------
-. Výčapy 0 NPTR------
0
-------
-. Dobronice u Chýnova 0 NPTA--
0
-----------
-. Velký Ořechov 0 NPZL-------
0
------
-. Zderaz 0 NPCR
0
--------
0
----
-. Sedlatice 0 NPJI--
0
-------
0
0
--
-. Služovice 0 NPOP-----
0
--------
-. Vrbětice 0 NPZL-------
0
------
-. Vlkovice 0 NPCB-----------
0
--
-. Vrchoslavice 0 NPPV----
0
0
--------
-. Milenovice 0 NPPI----------
0
---
-. Větřkovice 0 NPOP-----
0
--------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Zd
1
Mo
2
St
3
Kr
4
Pl
5
Ra
6
Pe
7
Ol
8
Le
9
Le
10
Za
11
Ch
12
My
13

14
1. Dětkovice 69 16,04VY
3
-
8
6
0
8
0
3
8
10
0
10
3
10
2. Renmotor Jinolice 57 15,98JC
4
-
1
10
0
10
2
10
0
0
8
8
0
4
3. Sloup 46 16,09PZ
6
-
0
0
8
-
8
4
6
0
0
2
10
2
4. Košťálov 45 16,26SM
0
-
10
8
0
4
3
0
10
0
0
6
4
0
5. Nepomuky 29 16,77UO
2
-
3
3
4
0
6
0
0
3
0
0
8
0
6. Stará Říše 28 16,45JI
0
-
0
0
0
3
0
8
4
1
4
0
0
8
-. Nevcehle 28 17,01JI
0
-
6
4
0
2
0
2
2
0
2
4
6
0
8. Dlouhá Ves 26 16,61RK
1
-
0
0
3
1
0
0
3
8
10
0
0
0
9. Malé Hoštice 19 16,88OP
0
-
0
2
0
6
4
0
0
0
3
0
1
3
10. Hrobice Explosia 16 16,20PA
0
-
0
0
6
0
10
0
0
0
0
0
0
-
-. Myštěves 16 16,21HK
10
-------
0
6
--
0
0
-. Letohrad - Orlice 16 16,45UO
8
--------
0
--
0
8
-. Zahnašovice 16 16,74KM----
10
0
-
6
------
14. Budišov 7 16,91TR--
0
-
0
-
0
---
6
1
0
-
-. Olešná 7 17,23HB
0
-
0
0
2
0
0
1
1
2
1
0
0
0
16. Česká Bělá 4 16,82HB--------
0
4
----
-. Jakubov u Moravských Budějovic 4 17,17TR--
4
0
----------
-. Petrůvky 4 17,35TR--
2
1
--
1
-------
19. Ledenice 3 17,11CB-----------
3
--
20. Dvorce 2 17,52TA------------
2
0
21. Benetice 1 17,41TR--
1
0
--
0
-------
-. Ploukonice 1 17,46SM-------------
1
-. Velké Hoštice 1 17,87OP----
1
0
--------
24. Malá Skála 0 17,53JN---------
0
----
-. Nedvězí 0 17,67SY
0
-------------
-. Pravčice 0 17,73KM
0
-
0
0
0
0
--------
-. Katusice 0 17,80MB--------
0
0
----
-. Radíkov 0 17,80PR-------
0
------
-. Chotíkov 0 18,15PS--------
0
-----
-. Letohrad - Červená 0 18,21UO
0
-----------
0
-
-. Trnov 0 18,29RK---------
0
----
-. Holubov 0 18,56CK-----------
0
--
-. Hlubyně 0 18,60PB----------
0
0
--
-. Milotice nad Bečvou 0 18,61PR-----
0
--------
-. Mydlovary 0 18,91CB-----------
0
--
-. Jeřmanice 0 19,09LI-------------
0
-. Kosmonosy 0 19,44MB--------
0
0
----
-. Stradouň 0 19,50UO
0
-------------
-. Radkova Lhota 0 19,64PR-----
0
--------
-. Opatovice 0 19,67PR-------
0
------
-. Chlum 0 20,15CK-----------
0
--
-. Krasice 0 21,66PV----
0
---------
-. Hlinsko 0 21,79PR-------
0
------
-. Loučany 0 23,41OL----
0
---------
-. Hrobice 0 26,21PA-------------
0
-. Svinov 0 NPOV-----
0
--------
-. Milostovice 0 NPOP-------
0
------
-. Olšovec 0 NPPR-------
0
------


Celkem se účastnilo:  154 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: