Bookmark and Share

Extraliga Chvalovice

Vydáno dne 27. 06. 2017 (1604 x přečteno)

Ještě než začneme se závěrečným vyhodnocením, chtěl bych poděkovat všem třiceti členům SDH Chvalovice, kteří se podíleli na náročné přípravě a zvládnutícelého průběhu dne soutěže Extraligy Hasičské vzájemné pojišťovny v PÚ


Každá soutěž je úspěšná už jen tím, když se nikdo nezraní a vyjde minimálně příjemné počasí a to nám vyšlo na maximum.

Minulý rok jsme žádali s Pasohlávkami o pořádání soutěže Extraligy ČR na rok 2017, abychom vyplnili jeden víkend u nás na jižní Moravě a to 3 a 4 června 2017

Extraliga Hasičské vzájemné pojišťovny v PÚ se u nás ve Chvalovicích konala letos po druhé a hned první kolo, takže jsme čekaly neočekávané a nic neponechalynáhodě a proto bych chtěl všem zainteresovaným velmi poděkovat, protože to bylo organizačně velmi náročné!

SDH Starý Lískovec Sport, SDH Jezeřany – Maršovice, Rozhodčím, Obci Chvalovice a sponzorům: Vinařství Waldberg, Vinařství Jan Vaněk, Vinařství Zdenek Zábojník a Vinařství rodiny Adámkových.

Oproti tradiční soutěži „Ligy okr. Znojmo“, kterou u nás pořádáme již hodnou řádku let a která se pravidelně koná koncem srpna, se tak v nezvyklém letním čase sešlo na naší hasičské dráze v Dětském zábavném parku 43 družstev mužů a 13 družstev žen. Ve velmi krásném počasí padlo na dráze hned několik vynikajících výkonů. 7 družstev mužů si dalo čas pod 17s (i když je to rovná polovina od minulého roku, musíme též přihlédnout i k tomu, že letošní hodně chladný start sezóny k tomu hodně napomohl)do 18-ti vteřin se vešlo hned 16 dalších. Na straně druhé hned u 12-ti družstev mužů byl pokus vyhodnocen jako neplatný!

Vítězem soutěže mužů se stal tým Trnavy s výsledným časem 16,35s (16,02 se časomíra zastavila na levém terči), na druhém a třetím místě se s časy 16,39s (PP 15.92s) a 16,51s umístila družstva Jinolice Renmotor a Lavičky

Po přestávce vyplněné přestavením terčů a zakousnutí se do velmi kvalitního občerstvení v podání od kuchařů z Hotelu Savannahdeluxe**** se na start připravila družstva žen.

Vítězem soutěže žen se stalo družstvo Louňovice pod Blaníkem s výsledným časem 16,34s (PP 16,29), na druhém a třetím místě se s časy 16,45s (PP 16,12) a 16,51sumístila družstva žen z Chrášťan a Skrochovic.

Nejrychlejší sestřiky soutěže:

PP čas 16.12s ženy z Chrášťan

PP čas 15.92s muži z Jinolic Renmotor

Extraliga ČR se po skončení závodu ve Chvalovicích přestěhovala do 40 kilometrů vzdálené obce Pasohlávky, kde proběhlo 2. kolo Extraligy Hasičské vzájemné pojišťovny v PÚ 2017.

Tímto se tým SDH Chvalovice s Vámi loučí a bude se těšit, třeba na nočních závodech, zařazených do ligy okr. Znojmo 2. 9. 2017 od 19:00 hod.



Další články

Archiv pravidel

    Skupiny článků


    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Muži
    1 Trnava Třebíč 16,02 16,35 16,35
    2 Jinolice Renmotor Jičín 16,39 15,92 16,39
    3 Lavičky Žďár nad Sázavou 16,51 16,32 16,51
    4 Prchalov Nový Jičín 16,55 16,56 16,56
    5 Pasohlávky Břeclav 16,42 16,64 16,64
    6 Chrášťany Litoměřice 16,82 16,49 16,82
    7 Chářovice Benešov 16,65 16,97 16,97
    8 Velké Hoštice Opava 17,00 16,82 17,00
    9 Radostín nad Oslavou Žďár nad Sázavou 16,72 17,05 17,05
    10 Oponešice Třebíč 17,06 16,92 17,06
    11 Letohrad Jeleni Ústí nad Orlicí 17,09 16,44 17,09
    12 Čikov Třebíč 16,70 17,14 17,14
    13 Olešná Havlíčkův Brod 17,20 16,88 17,20
    14 Únětice Plzeň-jih 17,13 17,24 17,24
    15 TAG Zahnašovice Kroměříž 17,26 16,71 17,26
    16 Babice Vsetín 16,71 17,28 17,28
    17 Zlatá Olešnice Jablonec nad Nisou 17,13 17,29 17,29
    18 Lhotky Sport Žďár nad Sázavou 16,59 17,31 17,31
    19 Bohdalín Pelhřimov 16,72 17,36 17,36
    20 Moravany Pardubice 17,45 17,48 17,48
    21 Hodějice Vyškov 17,48 17,53 17,53
    22 Chotěmice Tábor 17,48 17,59 17,59
    23 Mladcová Zlín 17,47 17,75 17,75
    24 Mladoňovice Třebíč 17,77 16,16 17,77
    25 Nevřeň Plzeň-sever 17,43 18,10 18,10
    26 Jezeřany-Maršovice Znojmo 17,63 18,14 18,14
    27 Načeradec Benešov 19,95 19,79 19,95
    28 Louňovice pod Blaníkem Benešov 20,22 20,94 20,94
    29 Hrobice Pardubice 21,63 21,46 21,63
    30 Mikulovice Znojmo 28,12 27,42 28,12
    31 Šumvald Olomouc 28,64 28,03 28,64
    32 Bašnice Jičín NP NP NP
    32 Stará Říše Jihlava NP NP NP
    32 Pravčice Kroměříž NP NP NP
    32 Nevcehle Jihlava NP NP NP
    32 Sedlatice Jihlava NP NP NP
    32 Chvalovice Znojmo 19,00 NP NP
    32 Plumlov Prostějov NP 16,30 NP
    32 Krotějov Sport Tábor NP 17,21 NP
    32 Obrubce Mladá Boleslav NP NP NP
    32 Netín Cirkus Žďár nad Sázavou NP NP NP
    32 Krasonice Jihlava NP NP NP
    43 Dubenec Trutnov NP NP DSQ
    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Ženy
    1 Louňovice pod Blaníkem Benešov 16,34 16,29 16,34
    2 Chrášťany Litoměřice 16,45 16,12 16,45
    3 Skrochovice Opava 16,40 16,51 16,51
    4 Libuň Jičín 17,31 17,06 17,31
    5 Benešov u Semil Semily 17,41 16,74 17,41
    6 Pravčice B Kroměříž 17,60 17,53 17,60
    7 Radíkov Přerov 17,62 16,40 17,62
    8 Žernovník Blansko 16,56 17,71 17,71
    9 Stará Říše Jihlava 17,98 17,77 17,98
    10 Miroslav Znojmo 17,16 18,13 18,13
    11 Vítonice Znojmo 17,54 18,26 18,26
    12 TAG Zahnašovice Kroměříž 17,05 18,29 18,29
    13 Rokytno Pardubice 16,52 16,15 DSQ