Bookmark and Share

9. kolo 2012 Velké Hoštice

Vydáno dne 15. 07. 2012 (2897 x přečteno)

Za ne příliš krásného počasí se 15. července 2011 sjeli do Velkých Hoštic dobrovolní hasiči z celé České Republiky, aby se zúčastnili 9. kola Extraligy ČR v požárním útoku a zároveň 7. kola Moravskoslezského poháru. Kvalitně připravená trat slibovala výbornou podívanou a to jak v mužské tak v ženské kategorii.


Již od začátku soutěže foukal poměrně silný vítr, který dělal problémy proudařům při srážení terčů. Do mužské kategorie se přihlásilo celkem 49 soutěžních družstev. Na patnáctém místě se umístil Libuň s časem 17,80s (LP 17,69s). Na čtrnácté místě Benetice, velký favorit na celkové vítězství, kdy před víkendem Pustkovec - Velké Hoštice figuroval na první místě, bohužel se jim nedařilo asi jak si představovali i přes pěkný čas 17,79s (PP 17,33s). Třinácté místo Neplachovice za čas 17,78s (LP 17,45s).

Dvanácté místo pro Sychotín 17,68s, škoda prostřiku na pravém proudu (LP 16,79s). Jedenácté místo obsadilo družstvo z nedalekých Bolatic za čas 17,61s, kluky určitě mrzel prostřik levého proudaře (PP 16,95s). Desáté místo za čas 17,45s Lhotky Sport (LP 17,42s). Na devátém místě se umístily Nevcehle s časem 17,40s na pravém terči to bylo 16,64s. Osmé místo obsadily domácí Velké Hoštice s časem 17,35s (PP 16,73s). Sedmé místo Maršovice s časem 17,27s (PP 16,78s). Na šestém místě se umístily Kunčice B s časem 17,23s (PP 17,11s). Na pátém místě se umístily jen těsně nad 17 vteřinou družstvo Remotor Jinolice s časem 17,03s (LP 16,97s). Na pěkném čtvrtém místě se umístili kluci z Trnavy s časem 16,80s (LP 16,83s). Na třetím místě se umístily Lavičky s časem 16,71s na pravém proudu to byl nejlepší sestřik dne a to v čase 16,33s. Druhé místo si odvezli za čas 16,49s kluci ze Staré Říše (LP 16,38s). A konečně na prvním místě po veleúspěšném víkendu skončilo družstvo z Plumlova kdy překonali traťový rekord družstva Petrovic z roku 2010 časem 16,42s (PP 16,38s).

Ženské kategorie se zúčastnilo celkem 18 družstev. Desáté místo Olší, i když na levém proudu výborných 16,80s, celkově až 20,29s. Deváte místo holky z Michálkovic s časem 19,83s (PP 19,68s). Osmé místo za čas 19,13s si odvezly holky ze Strahovic (LP 19,00s). Poslední bodované 7. místo obsadily, holky z Mystěvěsi za čas 18,72s (PP 17,19s). Šesté místo s časem 18,47s (PP 18,07s) braly holky ze Skrochovic.

Páté místo za čas 18,08s obsadilo družstvo z Bartovic (LP 17,80s). Čtvrté místo obsadily s časem 17,66s holky se Ždírce nad Doubravou (PP 17,41s). Třetí místo si domů odvezly holky z Chráštan za čas 16,52s (PP 16,02). Na druhém místě s nejlepším sestřikem dne v ženské kategorii LP 15,74s a výsledným časem 16,44s Vitiněves. Na první místo se v letošním ročníku poprvé probojovaly holky z Nevcehle s časem 16,36s (PP16,24s).


Zdroj: Napsal uživatel Jiří Winkler



Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
Muži
1 Plumlov Prostějov 16,42 16,38 16,42
2 Stará Říše Jihlava 16,38 16,49 16,49
3 Lavičky Žďár nad Sázavou 16,71 16,33 16,71
4 Trnava Třebíč 16,83 16,89 16,89
5 Jinolice Renmotor Jičín 16,97 17,03 17,03
6 Letohrad - Kunčice B Ústí nad Orlicí 17,23 17,11 17,23
7 Maršovice Žďár nad Sázavou 17,27 16,78 17,27
8 Velké Hoštice Opava 17,35 16,73 17,35
9 Nevcehle Jihlava 17,40 16,64 17,40
10 Lhotky Sport Žďár nad Sázavou 17,42 17,45 17,45
11 Bolatice Opava 17,61 16,95 17,61
12 Sychotín Blansko 16,79 17,68 17,68
13 Neplachovice Opava 17,45 17,78 17,78
14 Benetice Třebíč 17,79 17,33 17,79
15 Libuň Jičín 17,69 17,80 17,80
16 Prchalov Nový Jičín 17,37 17,81 17,81
17 Pustkovec Ostrava-město 17,75 17,83 17,83
18 Olšovec Přerov 17,91 17,56 17,91
19 Únětice Plzeň-jih 17,20 18,04 18,04
20 Pasohlávky Břeclav 18,10 17,42 18,10
21 Špičky Přerov 17,28 18,30 18,30
22 Hněvošice Opava 18,29 18,33 18,33
23 Výčapy Třebíč 18,35 17,10 18,35
24 Malé Hoštice Opava 18,11 18,49 18,49
25 Hrubá Vrbka Hodonín 18,80 18,10 18,80
26 Luboměř Nový Jičín 19,00 18,73 19,00
27 Bříšťany Jičín 19,07 19,06 19,07
28 Bašnice Jičín 17,77 19,60 19,60
29 Prchalov B Nový Jičín 18,05 19,77 19,77
30 Sádek B Opava 20,07 20,27 20,27
31 Zábřeh Ostrava-město 20,88 18,85 20,88
32 Strahovice Opava 21,73 18,53 21,73
33 Chlebičov Opava 22,30 21,60 22,30
34 Služovice Opava 28,59 19,98 28,59
48 Oldřišov Opava NP NP NP
48 Žernovník Blansko 17,38 NP NP
48 Pustkovec B Ostrava-město NP NP NP
48 Kateřinky Opava NP NP NP
48 Karolín Kroměříž NP NP NP
48 Oprechtice Frýdek-Místek 18,21 NP NP
48 Svoboda Opava 19,77 NP NP
48 Sádek Opava NP 18,05 NP
48 Bezděkov pod Třemšínem Příbram 17,22 NP NP
48 Milostovice Opava 18,48 NP NP
48 Chrášťany Litoměřice NP NP NP
48 Kravaře Dorost Opava 19,97 NP NP
48 Michálkovice Ostrava-město NP NP NP
48 Horní Poříčí Blansko NP NP NP
Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
Ženy
1 Nevcehle Jihlava 16,36 16,24 16,34
2 Vitiněves Jičín 15,74 16,44 16,44
3 Chrášťany Litoměřice 16,52 16,02 16,52
4 Ždírec nad Doubravou Havlíčkův Brod 17,66 17,41 17,66
5 Bartovice Ostrava-město 17,90 18,08 18,08
6 Skrochovice Opava 18,47 18,07 18,47
7 Myštěves Hradec Králové 18,72 17,19 18,72
8 Strahovice Opava 19,00 19,13 19,13
9 Michálkovice Ostrava-město 19,83 19,69 19,83
10 Olší Brno-venkov 16,80 20,29 20,29
11 Hněvošice Opava 20,73 21,04 21,04
12 Svoboda Opava 23,61 23,87 23,87
13 Vávrovice Opava 25,47 21,75 25,47
14 Služovice Opava 26,01 23,17 26,01
15 Štěpánkovice Opava 29,30 27,83 29,30
18 Radíkov Přerov NP NP NP
18 Sychotín Blansko NP NP NP
18 Výčapy Třebíč 17,00 NP NP