Bookmark and Share

Ohlédnutí za nedělní extraligou v Pasohlávkách

Vydáno dne 12. 06. 2017 (1677 x přečteno)

Druhé kolo Extraligy v požárním úroku zavítalo dne 4. 6. 2017 do Pasohlávek. Nedělního závodu se zúčastnilo 66 týmů, 51 mužských a 15 ženských.


Počasí bylo proměnlivé, chvíli bylo teplo, chvíli chladněji a celý den se točil vítr, který hodně týmů potrápil. Mírný protivítr a nízké slunce nesedělo proudařům, kteří měli těžký úkol srazit terče proti „bílé stěně“.  V mužské kategorii se s tím nejlépe popraly týmy z Mladoňovic, Pasohlávek a Čikova.  Kluci z Mladoňovic vyhráli s časem 16,37 a o čtyři setiny porazili domácí tým z Pasohlávek, který se umístil na druhém místě s časem 16.41. Třetí skončil tým z Čikova s časem 16,71. V ženské kategorii vyhrály holky z Chrášťan s časem 16,53. Druhé se umístily holky ze Staré říše s časem 17,01 a třetí byly holky z Radíkova s časem 17:10. Velké poděkování patří sboru rozhodčích, komentátorovi, technické četě, občerstvení, výčepu a týmům SDH Hodějice, SDH Šnekov, Sdh Jezeřany-Maršovice, SDH Nesvačilka a obci Pasohlávky, že nám pomohli soutěž uspořádat.


Zdroj: SDH Pasohlávky


Další články

Archiv pravidel

    Skupiny článků


    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Muži
    1 Mladoňovice Třebíč 16,11 16,37 16,37
    2 Pasohlávky Břeclav 16,41 16,39 16,41
    3 Čikov Třebíč 16,46 16,71 16,71
    4 Únětice Plzeň-jih 16,54 16,83 16,83
    5 Stará Říše Jihlava 16,65 16,84 16,84
    6 Prchalov Nový Jičín 16,97 16,15 16,97
    7 Olešná Havlíčkův Brod 17,05 16,20 17,05
    7 Zlatá Olešnice Jablonec nad Nisou 16,84 17,05 17,05
    9 Nevcehle Jihlava 16,75 17,20 17,20
    10 Lhotky Sport Žďár nad Sázavou 17,25 16,96 17,25
    10 Plumlov Prostějov 17,25 16,45 17,25
    12 Sedlatice Jihlava 16,55 17,29 17,29
    13 Radostín nad Oslavou Žďár nad Sázavou 16,50 17,32 17,32
    14 Jinolice Renmotor Jičín 17,35 16,12 17,35
    15 Babice Vsetín 17,36 16,53 17,36
    16 Lavičky Žďár nad Sázavou 17,40 16,66 17,40
    17 Dolní Němčice Jindřichův Hradec 17,42 17,20 17,42
    18 Bašnice Jičín 17,58 16,46 17,58
    19 Louňovice pod Blaníkem Benešov 17,05 17,63 17,63
    20 Krasonice Jihlava 17,64 16,96 17,64
    21 Bohdalín Pelhřimov 16,84 17,72 17,72
    22 Hrobice Pardubice 17,33 17,75 17,75
    23 Nevřeň Plzeň-sever 17,76 17,69 17,76
    24 Chotěmice Tábor 17,00 17,88 17,88
    25 Letohrad Jeleni Ústí nad Orlicí 17,90 17,66 17,90
    26 Chrášťany Litoměřice 17,21 17,93 17,93
    27 Obrubce Mladá Boleslav 17,10 17,97 17,97
    28 Velké Hoštice Opava 17,17 17,99 17,99
    29 Hostěrádky-Rešov Vyškov 17,98 18,19 18,19
    30 Velká nad Veličkou Hodonín 18,31 18,51 18,51
    31 Dubenec Trutnov 18,53 18,08 18,53
    32 TAG Zahnašovice Kroměříž 18,58 16,87 18,58
    33 Prušánky Hodonín 18,12 18,62 18,62
    34 Mikulovice Znojmo 18,66 18,73 18,73
    35 Křenovice Přerov 18,90 18,11 18,90
    36 Pravčice Kroměříž 16,91 19,59 19,59
    37 Šumvald Olomouc 19,99 20,23 20,23
    38 Oponešice Třebíč 20,67 16,16 20,67
    39 Moravany Pardubice 22,30 22,29 22,30
    40 Jezeřany-Maršovice Znojmo 23,56 23,53 23,56
    41 Chvalovice Znojmo 21,93 25,22 25,22
    42 Luboměř Nový Jičín NP NP NP
    42 Kuřim Brno-venkov NP NP NP
    42 Krotějov Tábor NP NP NP
    42 Mladcová Zlín NP NP NP
    42 Chářovice Benešov NP NP NP
    42 Trnava Třebíč NP NP NP
    42 Lanžhot Břeclav NP NP NP
    42 Olešnice X Olomouc 17,05 16,87 NP
    42 Poštorná B Břeclav NP NP NP
    42 Hodějice Vyškov NP NP NP
    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Ženy
    1 Chrášťany Litoměřice 16,25 16,53 16,53
    2 Stará Říše Jihlava 17,01 16,35 17,01
    3 Radíkov Přerov 16,50 17,10 17,10
    4 Petrůvky Třebíč 16,36 17,11 17,11
    5 Libuň Jičín 16,94 17,63 17,63
    6 Miroslav Znojmo 18,20 17,24 18,20
    7 Rokytno Pardubice 19,89 19,54 19,89
    8 TAG Zahnašovice Kroměříž 19,97 19,63 19,97
    9 Skrochovice Opava 19,50 20,58 20,58
    10 Špičky Přerov 20,61 20,35 20,61
    11 Poštorná Břeclav 21,02 22,17 22,17
    12 Pravčice B Kroměříž 24,78 25,17 25,17
    13 Benešov u Semil Semily NP NP NP
    13 Dvorce Tábor NP NP NP
    13 Louňovice pod Blaníkem Benešov NP NP NP