Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Zderaz

Název soutěže a popis: O pohár - Extraliga ČR v PÚ
Kontakt:  
Kdy: 15. 06. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 06. 2019 19:00
Začátek tipování:  01. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 15. 06. 2019 09:30
Konec hlasování: 15. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Mladoňovice 16,01 TR 16,01 15,99
2.  Velké Hoštice 16,05 OP 16,03 16,05
3.  Nevcehle 16,10 JI 16,10 15,76
4.  Renmotor Jinolice 16,35 JC 16,35 16,13
5.  Prchalov 16,37 NJ 16,37 16,27
6.  Bezděkov pod Třemšínem 16,48 PB 16,48 16,17
7.  Hrabůvka 16,49 PR 16,49 16,02
8.  Olešná 16,65 HB 16,02 16,65
9.  Pasohlávky 16,75 BO 16,75 16,40
10.  Letohrad - Kunčice B 16,76 UO 16,76 16,53
11.  Obrubce 16,80 MB 16,80 16,66
12.  Chotěmice 16,83 TA 16,20 16,83
13.  Tatobity 16,89 SM 16,83 16,89
14.  Lavičky 16,93 ZR 16,92 16,93
15.  Široký Důl 16,94 SY 16,94 16,81
16.  Loučany 17,02 OL 16,23 17,02
17.  Čikov 17,04 TR 17,04 16,76
18.  Dubenec 17,18 TU 17,04 17,18
19.  Bašnice 17,23 JC 16,40 17,23
20.  Sádek 17,46 SY 17,46 17,11
21.  Zderaz C 17,47 CR 16,34 17,47
22.  Čeperka 17,50 PA 17,50 17,39
23.  Letohrad - Jeleni 17,56 UO 17,56 16,40
23.  Kynice 17,56 HB 17,56 17,25
25.  Petrovice 17,60 TR 17,60 17,16
26.  Plumlov 17,78 PV 16,71 17,78
27.  Pomezí 17,82 SY 16,95 17,82
28.  Košťálov 17,84 SM 17,84 16,97
29.  Stradouň 18,12 UO 17,68 18,12
30.  Zahorčice 18,23 ST 17,84 18,23
31.  Slepotice 18,70 PA 18,70 18,01
32.  Morašice 18,77 CR 17,45 18,77
33.  Záchlumí 18,96 UO 18,96 18,49
34.  Krotějov Sport 19,15 TA 19,15 18,95
35.  Sychotín 19,43 BK 19,43 16,38
36.  Seč 20,24 CR 19,98 20,24
36.  Široký Důl B 20,24 SY 19,98 20,24
38.  Letohrad - Kunčice D 20,38 UO 20,38 20,25
39.  Oldřiš 20,76 SY 18,36 20,76
40.  Pšánky 21,79 HK 21,79 21,53
41.  Vřesovice 25,90 HO 25,90 18,40
42.  Zderaz NP CR NP NP
42.  Trnava NP TR NP NP
42.  Zderaz B NP CR NP NP
42.  Míchov NP BK NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Myštěves 16,21 HK 16,01 16,21
2.  Letohrad - Orlice 16,45 UO 16,45 16,36
3.  Sloup 16,79 PZ 16,76 16,79
4.  Renmotor Jinolice 16,83 JC 16,83 15,81
5.  Dětkovice 17,06 VY 17,06 16,65
6.  Nepomuky 17,14 UO 17,14 17,02
7.  Dlouhá Ves 17,62 RK 16,14 17,62
8.  Nedvězí 17,67 SY 17,11 17,67
9.  Nevcehle 17,77 JI 17,77 16,25
10.  Košťálov 18,15 SM 18,15 17,34
11.  Malé Hoštice 18,18 OP 16,93 18,18
12.  Stará Říše 18,32 JI 17,50 18,32
13.  Hrobice Explosia 18,35 PA 18,35 17,90
14.  Stradouň 19,50 UO 19,50 18,79
15.  Pravčice 20,36 KM 20,36 18,32
16.  Olešná NP HB NP NP
16.  Letohrad - Červená NP UO NP NP


Moravany

Název soutěže a popis: O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
Kontakt:   SDH Moravany
Kdy: 16. 06. 2019 09:30
Telefon:  774813895
Začátek rezervace: 02. 06. 2019 19:00
Začátek tipování:  02. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1593472640929237/
Konec rezervace: 16. 06. 2019 09:30
Konec hlasování: 16. 06. 2019 00:00


Stará Říše

Název soutěže a popis: O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
Kontakt:   David Müller
Kdy: 22. 06. 2019 11:00
Telefon:  722912118
Začátek rezervace: 08. 06. 2019 19:00
Začátek tipování:  08. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdhstararise.cz
Konec rezervace: 22. 06. 2019 10:00
Konec hlasování: 22. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pasohlávky 16,28 BO 16,03 16,28
2.  Plumlov 16,44 PV 16,44 16,25
3.  Prchalov 16,52 NJ 16,49 16,52
4.  Trnava 16,54 TR 16,54 15,71
5.  Loučany 16,72 OL 16,72 16,35
6.  Olešná 16,75 HB 15,82 16,75
7.  Krotějov Sport 16,82 TA 16,41 16,82
8.  Zahorčice 16,84 ST 16,34 16,84
9.  Obrubce 16,92 MB 16,92 16,87
10.  Frýdštejn 16,93 JN 16,93 16,18
11.  Letohrad - Kunčice B 16,94 UO 16,48 16,94
12.  Hrabůvka 17,01 PR 17,01 16,18
12.  Stará Říše 17,01 JI 16,24 17,01
14.  Český Rudolec 17,17 JH 17,08 17,17
15.  Novosedly 17,34 ST 16,88 17,34
16.  Krásná Ves 17,37 MB 17,21 17,37
17.  Velké Hoštice 17,63 OP 16,32 17,63
18.  Lavičky 17,67 ZR 17,67 17,07
19.  Čechtín 17,70 TR 16,99 17,70
20.  Nevcehle 17,80 JI 16,02 17,80
21.  Zderaz C 17,87 CR 16,77 17,87
21.  Dešná B 17,87 JH 17,70 17,87
23.  Nevřeň 18,16 PS 17,30 18,16
24.  Pšánky 18,28 HK 17,61 18,28
25.  Vřesovice 18,63 HO 18,49 18,63
26.  Prchalov B 18,98 NJ 18,98 16,95
27.  Kynice 20,63 HB 17,46 20,63
28.  Sedlatice NP JI NP NP
28.  Tatobity NP SM NP 16,95
28.  Letohrad - Jeleni NP UO NP 16,59
28.  Čikov NP TR NP NP
28.  Bašnice NP JC 16,43 NP
28.  Bezděkov pod Třemšínem NP PB NP NP
28.  Mladoňovice NP TR NP 15,97
28.  Renmotor Jinolice NP JC NP NP
28.  Petrovice NP TR NP NP
28.  Dobronice u Chýnova NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,35 SM 16,35 16,02
2.  Dětkovice 16,56 VY 16,56 16,27
3.  Nevcehle 17,14 JI 16,63 17,14
4.  Jakubov u Moravských Budějovic 17,17 TR 17,17 16,63
5.  Nepomuky 17,27 UO 17,27 16,96
6.  Petrůvky 17,35 TR 16,52 17,35
7.  Benetice 17,41 TR 17,41 16,66
7.  Renmotor Jinolice 17,41 JC 17,41 16,74
9.  Olešná 17,53 HB 16,58 17,53
10.  Sloup 17,94 PZ 17,94 17,41
11.  Pravčice 18,28 KM 18,28 17,08
12.  Dlouhá Ves 19,52 RK 19,52 16,83
13.  Stará Říše 19,96 JI 17,88 19,96
14.  Hrobice Explosia 20,61 PA 20,61 18,22
15.  Budišov NP TR NP NP
15.  Malé Hoštice NP OP NP NP


Krasonice

Název soutěže a popis: O pohár SDH Krasonice
Kontakt:   Petr Pivonka
Kdy: 23. 06. 2019 09:30
Telefon:  608626015
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 19:00
Začátek tipování:  09. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 23. 06. 2019 09:30
Konec hlasování: 23. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bašnice 16,44 JC 16,05 16,44
2.  Hrabůvka 16,52 PR 16,43 16,52
3.  Renmotor Jinolice 16,60 JC 16,60 16,59
4.  Prchalov 17,37 NJ 17,31 17,37
5.  Mladoňovice 17,47 TR 16,84 17,47
6.  Čikov 17,48 TR 16,94 17,48
7.  Trnava 17,55 TR 17,55 17,14
8.  Plumlov 17,69 PV 17,69 17,19
9.  Olešná 17,70 HB 17,70 16,94
10.  Petrovice 17,79 TR 17,79 16,51
11.  Nevřeň 17,80 PS 17,47 17,80
12.  Pasohlávky 17,81 BO 16,95 17,81
13.  Pšánky 17,90 HK 16,82 17,90
14.  Obrubce 17,97 MB 17,97 17,54
15.  Prchalov B 17,98 NJ 17,98 17,16
16.  Zderaz C 18,31 CR 18,31 17,54
17.  Bezděkov pod Třemšínem 18,34 PB 18,34 16,86
18.  Krotějov Sport 18,37 TA 18,37 17,01
19.  Velké Hoštice 18,41 OP 18,41 16,81
20.  Vřesovice 18,42 HO 18,27 18,42
21.  Krásná Ves 18,62 MB 18,05 18,62
22.  Kynice 18,67 HB 18,22 18,67
23.  Nevcehle 18,84 JI 18,84 16,62
24.  Novosedly 19,49 ST 19,49 18,60
25.  Zahorčice 19,75 ST 19,75 16,44
26.  Dešná B 20,27 JH 17,75 20,27
27.  Frýdštejn 20,62 JN 20,62 20,37
28.  Loučany 20,64 OL 20,64 17,63
29.  Tatobity NP SM NP NP
29.  Letohrad - Jeleni NP UO NP NP
29.  Lavičky NP ZR NP NP
29.  Letohrad - Kunčice B NP UO NP 17,57
29.  Stará Říše NP JI NP NP
29.  Čechtín NP TR NP NP
29.  Krasonice NP JI NP 19,85
29.  Český Rudolec NP JH NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,15 JC 16,04 16,15
2.  Košťálov 16,72 SM 16,72 16,62
3.  Dětkovice 17,18 VY 17,18 16,20
4.  Nevcehle 17,44 JI 17,44 17,32
5.  Nepomuky 17,58 UO 17,55 17,58
6.  Malé Hoštice 18,06 OP 18,06 17,49
7.  Petrůvky 18,09 TR 16,92 18,09
8.  Stará Říše 18,41 JI 17,79 18,41
9.  Pravčice 18,52 KM 17,08 18,52
10.  Sloup 18,67 PZ 18,67 16,32
11.  Dlouhá Ves 19,20 RK 19,20 18,45
12.  Benetice 19,28 TR 19,28 17,71
13.  Jakubov u Moravských Budějovic 22,02 TR 21,76 22,02
14.  Hrobice Explosia NP PA NP 17,63
14.  Olešná NP HB NP NP


Plumlov

Název soutěže a popis: Pohár hejtmana Olomouckého kraje
Kontakt:   Tomáš Vlach
Kdy: 06. 07. 2019 11:00
Telefon:  777 838 652
Začátek rezervace: 22. 06. 2019 19:00
Začátek tipování:  22. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 06. 07. 2019 10:00
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nevcehle 15,85 JI 15,47 15,85
2.  Krotějov Sport 16,13 TA 16,13 15,92
3.  Velké Hoštice 16,18 OP 16,18 15,94
4.  Hrabůvka 16,19 PR 16,19 15,77
5.  Čikov 16,23 TR 16,23 15,86
6.  Zahorčice 16,29 ST 16,29 16,19
7.  Prchalov 16,32 NJ 16,32 16,32
7.  Letohrad - Kunčice B 16,32 UO 16,32 16,31
9.  Bašnice 16,35 JC 16,32 16,35
10.  Pasohlávky 16,42 BO 16,42 16,39
10.  Loučany 16,42 OL 16,42 16,37
12.  Trnava 16,43 TR 16,43 16,01
13.  Renmotor Jinolice 16,47 JC 16,10 16,47
14.  Lavičky 16,64 ZR 16,45 16,64
15.  Obrubce 16,66 MB 15,99 16,66
16.  Olešnice 16,72 OL 16,72 16,56
17.  Mladoňovice 16,92 TR 16,92 16,17
17.  Stará Říše 16,92 JI 16,92 15,94
19.  Špičky 16,98 PR 16,98 16,42
20.  Dubenec 17,00 TU 16,38 17,00
21.  Hrabišín 17,16 SU 16,83 17,16
22.  Kynice 17,24 HB 16,83 17,24
23.  Bezděkov pod Třemšínem 17,27 PB 16,25 17,27
24.  Ludéřov 17,37 OL 16,76 17,37
25.  Mladcová 17,43 ZL 17,30 17,43
25.  Petrovice 17,43 TR 17,43 16,46
27.  Plumlov 17,57 PV 17,57 16,86
28.  Tatobity 17,64 SM 17,47 17,64
29.  Novosedly 17,81 ST 17,81 17,04
30.  Hlinsko 17,89 PR 16,45 17,89
31.  Zahnašovice 18,22 KM 18,22 17,99
32.  Křenovice 18,45 PR 18,45 18,04
33.  Pšánky 19,17 HK 16,77 19,17
34.  Letohrad - Jeleni 21,42 UO 21,42 17,23
35.  Vřesovice 21,74 HO 21,74 19,42
36.  Vrchoslavice NP PV NP NP
36.  Babice NP VS NP NP
36.  Olešná NP HB - -
36.  Dneboh NP MB 17,43 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 16,74 KM 16,72 16,74
2.  Sloup 17,72 PZ 17,72 16,33
3.  Hrobice Explosia 18,08 PA 18,08 16,82
4.  Nepomuky 18,19 UO 18,19 17,21
5.  Dlouhá Ves 18,63 RK 18,39 18,63
6.  Olešná 18,76 HB 17,69 18,76
7.  Velké Hoštice 18,99 OP 18,45 18,99
8.  Krasice 21,66 PV 21,66 17,03
9.  Košťálov 21,87 SM 21,87 21,22
10.  Renmotor Jinolice 22,47 JC 22,47 20,53
11.  Loučany 23,41 OL 23,41 18,75
12.  Malé Hoštice 23,46 OP 23,30 23,46
13.  Budišov 24,09 TR 18,08 24,09
14.  Nevcehle 24,19 JI 21,11 24,19
15.  Dětkovice NP VY - -
15.  Pravčice NP KM - -
15.  Stará Říše NP JI - -


Radíkov

Název soutěže a popis: O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
Kontakt:   Lucie Dreiseitlová
Kdy: 07. 07. 2019 09:30
Telefon:  +420607631303
Začátek rezervace: 23. 06. 2019 19:00
Začátek tipování:  23. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 07. 2019 09:30
Konec hlasování: 07. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Velké Hoštice 15,94 OP 15,84 15,94
2.  Nevcehle 16,10 JI 16,10 16,10
2.  Mladoňovice 16,10 TR 16,10 16,03
4.  Plumlov 16,11 PV 16,11 15,93
5.  Trnava 16,25 TR 16,25 16,19
6.  Letohrad - Kunčice B 16,41 UO 16,39 16,41
7.  Letohrad - Jeleni 16,66 UO 16,65 16,66
7.  Bezděkov pod Třemšínem 16,66 PB 16,66 16,39
9.  Lavičky 16,72 ZR 16,11 16,72
10.  Špičky 16,75 PR 16,75 16,66
11.  Čikov 16,82 TR 16,65 16,82
12.  Hrabišín 16,86 SU 16,56 16,86
13.  Dneboh 16,91 MB 16,91 16,48
14.  Sychotín 16,96 BK 16,96 16,71
15.  Obrubce 16,98 MB 16,98 16,79
16.  Prchalov 17,07 NJ 15,86 17,07
17.  Petrovice 17,09 TR 17,09 16,65
18.  Radkova Lhota 17,10 PR 17,01 17,10
19.  Krotějov Sport 17,11 TA 17,11 16,29
20.  Olešnice 17,14 OL 17,14 16,54
21.  Kynice 17,26 HB 16,89 17,26
22.  Renmotor Jinolice 17,28 JC 16,30 17,28
23.  Zahnašovice 17,29 KM 16,33 17,29
24.  Babice 17,39 VS 17,39 16,98
25.  Olešná 17,42 HB 16,22 17,42
26.  Hrabůvka 17,70 PR 17,70 15,86
27.  Dubenec 17,74 TU 17,74 17,54
28.  Loučany 17,75 OL 17,75 17,12
29.  Dětkovice 17,83 VY 17,83 17,73
30.  Bašnice 17,86 JC 17,86 15,80
31.  Pšánky 17,96 HK 16,35 17,96
32.  Radslavice 18,07 VY 18,07 18,00
33.  Jamnice 18,12 OP 18,12 17,05
34.  Prchalov B 19,00 NJ 19,00 18,53
35.  Kozmice 19,50 OP 19,50 19,00
36.  Křenovice 19,70 PR 17,89 19,70
37.  Vřesovice 21,55 HO 18,05 21,55
38.  Tatobity NP SM NP NP
38.  Zahorčice NP ST NP 16,57
38.  Starý Jičín NP NJ NP NP
38.  Jasenice NP VS NP NP
38.  Větřkovice NP OP NP NP
38.  Stará Říše NP JI NP NP
38.  Pasohlávky NP BO NP NP
38.  Vrchoslavice NP PV NP NP
38.  Hlinsko NP PR NP NP
38.  Novosedly NP ST NP NP
38.  Odry NP NJ NP NP
38.  Radíkov NP PR NP NP
38.  Valšovice (Hranice VI) NP PR NP 17,95
38.  Služovice NP OP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 15,98 JC 15,98 15,98
2.  Dětkovice 16,23 VY 15,96 16,23
3.  Malé Hoštice 16,88 OP 16,62 16,88
4.  Košťálov 16,93 SM 16,93 16,26
5.  Stará Říše 17,03 JI 16,04 17,03
6.  Nevcehle 17,28 JI 16,48 17,28
7.  Dlouhá Ves 17,44 RK 17,23 17,44
8.  Zahnašovice 17,59 KM 17,02 17,59
9.  Pravčice 17,73 KM 17,73 16,91
10.  Nepomuky 17,86 UO 17,86 17,75
11.  Velké Hoštice 17,87 OP 17,34 17,87
12.  Milotice nad Bečvou 18,61 PR 17,60 18,61
13.  Radkova Lhota 19,64 PR 19,64 17,70
14.  Hrobice Explosia 25,08 PA 24,80 25,08
15.  Olešná NP HB NP NP
15.  Svinov NP OV NP NP


Petrovice

Název soutěže a popis: Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
Kontakt:   P. Pardnos
Kdy: 13. 07. 2019 11:00
Telefon:  603369146
Začátek rezervace: 29. 06. 2019 19:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 07. 2019 10:00
Konec hlasování: 13. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Mladoňovice 16,17 TR 16,16 16,17
2.  Pasohlávky 16,25 BO 16,25 16,07
3.  Renmotor Jinolice 16,32 JC 16,14 16,32
4.  Prchalov 16,53 NJ 16,33 16,53
5.  Velké Hoštice 16,58 OP 16,58 16,12
6.  Lavičky 16,65 ZR 16,41 16,65
6.  Hrabůvka 16,65 PR 16,40 16,65
8.  Petrovice 16,67 TR 16,67 16,61
9.  Plumlov 16,69 PV 16,23 16,69
10.  Nevcehle 16,73 JI 15,76 16,73
11.  Bezděkov pod Třemšínem 16,77 PB 16,63 16,77
12.  Letohrad - Kunčice B 16,99 UO 16,99 16,79
13.  Bašnice 17,03 JC 15,29 17,03
14.  Letohrad - Jeleni 17,09 UO 17,03 17,09
15.  Zahorčice 17,20 ST 17,20 16,53
16.  Pšánky 17,23 HK 17,23 16,80
17.  Obrubce 17,36 MB 17,36 16,27
18.  Čechtín 17,79 TR 17,61 17,79
19.  Kynice 17,85 HB 16,84 17,85
20.  Olešná 17,99 HB 17,99 17,51
21.  Myslibořice 18,17 TR 17,45 18,17
22.  Loučany 18,21 OL 17,08 18,21
23.  Krotějov Sport 18,79 TA 18,79 16,47
24.  Vřesovice 19,68 HO 18,79 19,68
25.  Výčapy NP TR NP 17,29
25.  Čikov NP TR NP NP
25.  Stará Říše NP JI NP NP
25.  Krasonice NP JI - -
25.  Trnava NP TR - -
25.  Chotěmice NP TA 16,47 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hrobice Explosia 16,20 PA 16,13 16,20
2.  Sloup 16,55 PZ 16,04 16,55
3.  Nepomuky 16,77 UO 16,77 16,43
4.  Malé Hoštice 16,97 OP 16,97 16,53
5.  Košťálov 17,04 SM 17,04 16,20
6.  Renmotor Jinolice 17,42 JC 17,42 16,28
7.  Petrůvky 17,55 TR 16,73 17,55
8.  Dětkovice 17,58 VY 17,58 15,54
9.  Budišov 17,75 TR 16,86 17,75
10.  Dlouhá Ves 18,18 RK 16,67 18,18
11.  Nevcehle 18,43 JI 16,90 18,43
12.  Benetice 18,72 TR 18,72 18,25
13.  Olešná 19,24 HB 17,64 19,24
14.  Stará Říše NP JI NP NP


Olšovec

Název soutěže a popis: Extraliga ČR v PÚ
Kontakt:  
Kdy: 14. 07. 2019 09:30
Telefon:  +420 777 608 059
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 19:00
Začátek tipování:  30. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 14. 07. 2019 09:30
Konec hlasování: 14. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nevcehle 16,26 JI 16,26 16,26
2.  Mladoňovice 16,45 TR 16,45 15,87
3.  Pasohlávky 16,48 BO 16,37 16,48
3.  Krotějov Sport 16,48 TA 16,16 16,48
5.  Čikov 16,56 TR 16,28 16,56
6.  Špičky 16,68 PR 16,38 16,68
7.  Prchalov 16,78 NJ 16,17 16,78
8.  Trnava 16,79 TR 16,47 16,79
9.  Olešná 16,84 HB 16,75 16,84
10.  Obrubce 16,93 MB 16,32 16,93
11.  Bašnice 16,95 JC 16,67 16,95
12.  Bezděkov pod Třemšínem 17,26 PB 16,68 17,26
13.  Pšánky 17,28 HK 16,63 17,28
14.  Zahorčice 17,40 ST 17,40 16,60
14.  Prchalov B 17,40 NJ 17,05 17,40
16.  Jamnice 17,45 OP 17,45 17,16
17.  Plumlov 17,66 PV 16,62 17,66
18.  Odry 17,68 NJ 17,68 17,36
19.  Zahnašovice 17,72 KM 17,72 17,04
20.  Velké Hoštice 17,79 OP 16,94 17,79
21.  Mysločovice 17,81 ZL 17,01 17,81
22.  Petrovice 18,00 TR 17,00 18,00
23.  Hrabůvka 18,03 PR 18,03 16,72
24.  Dětkovice 18,13 VY 18,13 17,82
25.  Hlinsko 18,27 PR 17,15 18,27
26.  Kynice 18,43 HB 16,87 18,43
27.  Lavičky 18,44 ZR 16,67 18,44
28.  Starý Jičín 18,46 NJ 18,46 18,02
29.  Mladcová 18,68 ZL 18,68 17,85
30.  Loučany 18,79 OL 18,79 18,94
31.  Vřesovice 19,10 HO 19,10 18,21
32.  Letohrad - Kunčice B 19,76 UO 19,76 19,56
33.  Lukov 20,10 ZL 20,07 20,10
34.  Záchlumí 20,15 UO 20,15 18,17
35.  Jasenice 22,44 VS 22,44 21,88
36.  Vrbětice NP ZL NP NP
36.  Velký Ořechov NP ZL NP NP
36.  Renmotor Jinolice NP JC NP NP
36.  Stará Říše NP JI NP NP
36.  Letohrad - Jeleni NP UO NP NP
36.  Radíkov NP PR NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,38 JC 16,38 16,00
2.  Stará Říše 16,65 JI 16,55 16,65
3.  Zahnašovice 16,89 KM 16,52 16,89
4.  Sloup 16,95 PZ 16,85 16,95
5.  Dětkovice 17,53 VY 16,90 17,53
6.  Nevcehle 17,68 JI 17,64 17,68
7.  Olešná 17,79 HB 17,23 17,79
8.  Radíkov 17,80 PR 17,72 17,80
9.  Malé Hoštice 17,94 OP 16,85 17,94
10.  Opatovice 19,67 PR 19,40 19,67
11.  Nepomuky 20,94 UO 20,48 20,94
12.  Hlinsko 21,79 PR 21,73 21,79
13.  Hrobice Explosia 22,64 PA 22,11 22,64
14.  Olšovec NP PR NP NP
14.  Košťálov NP SM NP NP
14.  Dlouhá Ves NP RK NP NP
14.  Milostovice NP OP NP NP


Letohrad - Kunčice

Název soutěže a popis: Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
Kontakt:   Jiří Šlezingr
Kdy: 27. 07. 2019 11:00
Telefon:  +420 774 183 351
Začátek rezervace: 13. 07. 2019 19:00
Začátek tipování:  13. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.kuncice-b.cz/
Konec rezervace: 27. 07. 2019 10:00
Konec hlasování: 27. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Míchov 16,19 BK 16,07 16,19
2.  Velké Hoštice 16,22 OP 16,10 16,22
3.  Nevcehle 16,23 JI 16,04 16,23
4.  Mladoňovice 16,26 TR 16,26 16,01
5.  Renmotor Jinolice 16,27 JC 16,27 16,05
6.  Čikov 16,33 TR 16,33 16,33
7.  Bašnice 16,41 JC 15,70 16,41
8.  Petrovice 16,42 TR 16,42 16,34
9.  Lavičky 16,47 ZR 16,41 16,47
10.  Letohrad - Kunčice B 16,53 UO 16,25 16,53
11.  Prchalov 16,58 NJ 16,18 16,58
12.  Trnava 16,65 TR 16,65 16,54
13.  Hrabišín 16,66 SU 16,66 16,48
14.  Pasohlávky 16,74 BO 16,60 16,74
15.  Letohrad - Jeleni 16,76 UO 16,76 16,61
16.  Obrubce 16,77 MB 16,77 16,76
17.  Olešná 16,81 HB 16,45 16,81
18.  Plumlov 17,07 PV 17,07 15,83
19.  Dubenec 17,26 TU 16,76 17,26
20.  Loučany 17,39 OL 16,72 17,39
21.  Starý Jičín 17,51 NJ 17,51 16,84
22.  Zahorčice 17,59 ST 17,05 17,59
23.  Kynice 17,71 HB 17,09 17,71
24.  Vřesovice 17,95 HO 17,95 17,93
25.  Krotějov Sport 18,36 TA 18,36 16,52
26.  Touchovice 18,63 LN 18,63 18,35
27.  Stará Říše 20,28 JI 20,28 19,80
28.  Krásná Ves 20,47 MB 20,47 19,43
29.  Dlouhoňovice 26,13 UO 26,13 25,15
30.  Letohrad - Kunčice D NP UO 16,96 NP
30.  Hrabůvka NP PR NP NP
30.  Košťálov NP SM NP NP
30.  Sychotín NP BK NP NP
30.  Seč NP CR NP NP
30.  Zlatá Olešnice NP JN 17,88 17,34
30.  Frýdštejn NP JN NP NP
30.  Bystřec NP UO NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,26 SM 16,26 15,96
2.  Dětkovice 16,38 VY 16,38 16,08
3.  Sloup 16,56 PZ 16,55 16,56
4.  Stará Říše 16,92 JI 16,92 16,74
5.  Dlouhá Ves 17,32 RK 17,25 17,32
6.  Nevcehle 17,59 JI 17,15 17,59
7.  Olešná 17,70 HB 17,70 17,05
8.  Nepomuky 17,71 UO 17,57 17,71
9.  Katusice 17,80 MB 17,80 17,62
10.  Myštěves 17,84 HK 17,84 15,83
11.  Česká Bělá 17,96 HB 17,96 16,82
12.  Chotíkov 18,15 PS 18,03 18,15
13.  Malé Hoštice 18,60 OP 18,60 16,46
14.  Renmotor Jinolice 21,14 JC 21,14 15,84
15.  Kosmonosy NP MB NP 18,28
15.  Hrobice Explosia NP PA NP 16,48


Letohrad - Orlice

Název soutěže a popis: Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný
Kdy: 28. 07. 2019 09:30
Telefon:  +420733265840
Začátek rezervace: 14. 07. 2019 19:00
Začátek tipování:  14. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 07. 2019 09:30
Konec hlasování: 28. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Stará Říše 16,33 JI 16,33 16,30
2.  Olešná 16,34 HB 16,34 16,18
3.  Čikov 16,36 TR 16,29 16,36
4.  Bašnice 16,62 JC 16,62 16,31
5.  Nevcehle 16,85 JI 16,85 16,64
6.  Zahorčice 16,89 ST 16,89 16,55
7.  Prchalov 16,96 NJ 16,96 16,34
8.  Hrabůvka 17,03 PR 17,03 16,11
9.  Pasohlávky 17,11 BO 17,11 17,02
10.  Renmotor Jinolice 17,37 JC 17,08 17,37
11.  Plumlov 17,49 PV 17,49 16,65
12.  Hrabišín 17,84 SU 16,83 17,84
13.  Starý Jičín 17,94 NJ 17,94 17,50
14.  Kynice 17,97 HB 17,97 17,76
15.  Zlatá Olešnice 18,23 JN 18,23 17,57
16.  Krásná Ves 18,24 MB 17,22 18,24
17.  Košťálov 18,46 SM 18,46 17,85
18.  Touchovice 18,49 LN 18,24 18,49
19.  Vřesovice 18,86 HO 18,86 18,51
20.  Letohrad - Kunčice B 18,90 UO 18,90 18,78
21.  Petrovice 19,01 TR 19,01 17,14
22.  Frýdštejn 19,37 JN 19,37 16,99
23.  Bystřec 20,00 UO 20,00 19,03
24.  Letohrad - Kunčice 20,34 UO 20,34 20,05
25.  Letohrad - Jeleni 20,49 UO 20,49 16,82
26.  Sychotín 20,95 BK 20,95 16,91
27.  Mladoňovice 21,06 TR 21,06 17,89
28.  Dlouhoňovice 22,01 UO 20,67 22,01
29.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
29.  Loučany NP OL NP NP
29.  Obrubce NP MB NP NP
29.  Krotějov Sport NP TA NP NP
29.  Lavičky NP ZR NP NP
29.  Velké Hoštice NP OP NP NP
29.  Trnava NP TR NP NP
29.  Zderaz NP CR NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 16,52 VY 15,97 16,52
2.  Dlouhá Ves 16,61 RK 16,61 16,28
3.  Myštěves 16,73 HK 16,73 15,97
4.  Česká Bělá 16,82 HB 16,62 16,82
5.  Nepomuky 16,92 UO 16,92 16,34
6.  Olešná 17,23 HB 17,23 17,10
7.  Stará Říše 17,45 JI 17,45 16,54
8.  Malá Skála 17,53 JN 17,53 16,62
9.  Malé Hoštice 17,56 OP 17,56 16,52
10.  Katusice 18,28 MB 18,28 16,58
11.  Trnov 18,29 RK 18,29 18,02
12.  Hrobice Explosia 18,67 PA 18,67 18,09
13.  Renmotor Jinolice 19,22 JC 19,22 18,24
14.  Kosmonosy 19,44 MB 18,90 19,44
15.  Sloup 19,54 PZ 19,06 19,54
16.  Košťálov 20,11 SM 20,11 16,13
17.  Letohrad - Orlice 27,40 UO 27,40 23,34
18.  Nevcehle NP JI NP NP


Zahorčice

Název soutěže a popis: O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
Kontakt:   SDH Zahorčice
Kdy: 10. 08. 2019 11:00
Telefon:  +420 603 246 502
Začátek rezervace: 27. 07. 2019 19:00
Začátek tipování:  27. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 08. 2019 10:00
Konec hlasování: 10. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nevcehle 15,93 JI 15,93 15,91
2.  Letohrad - Jeleni 16,46 UO 16,46 16,23
3.  Trnava 16,48 TR 16,48 16,32
4.  Stará Říše 16,53 JI 16,53 16,48
5.  Renmotor Jinolice 16,55 JC 16,55 16,31
6.  Bašnice 16,58 JC 16,58 16,38
7.  Loučany 16,63 OL 16,63 16,63
8.  Zahorčice 16,82 ST 16,80 16,82
9.  Krotějov Sport 16,91 TA 16,91 16,36
10.  Tatobity 17,11 SM 17,00 17,11
11.  Lavičky 17,12 ZR 17,12 16,77
12.  Letohrad - Kunčice B 17,14 UO 16,24 17,14
13.  Olešná 17,23 HB 16,74 17,23
14.  Plumlov 17,34 PV 16,85 17,34
15.  Starosedlský Hrádek 17,40 PB 16,83 17,40
16.  Prchalov 17,41 NJ 17,41 16,21
17.  Velké Hoštice 17,46 OP 17,46 16,59
18.  Obrubce 17,48 MB 17,48 17,33
18.  Český Rudolec 17,48 JH 17,48 16,58
20.  Hrabůvka 17,52 PR 15,98 17,52
21.  Čikov 17,69 TR 16,99 17,69
22.  Kynice 17,87 HB 17,52 17,87
23.  Bezdědovice 18,02 ST 18,02 16,02
24.  Nalžovice 18,13 PB 18,13 16,93
25.  Vřesovice 18,22 HO 18,22 17,52
26.  Srubec 18,27 CB 16,99 18,27
27.  Únětice 1911 A 18,50 PJ 18,50 16,93
28.  Novosedly 18,57 ST 18,57 17,71
29.  Hrabice 18,75 PT 18,09 18,75
30.  Pasohlávky 19,03 BO 16,31 19,03
31.  Petrovice 19,11 TR 19,11 16,52
32.  Mladoňovice 19,23 TR 19,23 17,31
33.  Starý Jičín 21,46 NJ 21,37 21,46
34.  Slavošovice NP CB NP NP
34.  Milenovice NP PI NP NP
34.  Sedlatice NP JI NP NP
34.  Horní Kamenice NP DO NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dlouhá Ves 16,69 RK 16,69 16,61
2.  Renmotor Jinolice 16,84 JC 16,84 16,17
3.  Budišov 16,91 TR 16,52 16,91
4.  Stará Říše 16,97 JI 16,64 16,97
5.  Malé Hoštice 17,05 OP 17,05 16,56
6.  Nevcehle 17,10 JI 17,10 16,83
7.  Olešná 17,40 HB 17,40 16,99
8.  Dětkovice 17,71 VY 17,62 17,71
9.  Košťálov NP SM NP 16,84
9.  Nepomuky NP UO NP NP
9.  Hlubyně NP PB NP NP
9.  Hrobice Explosia NP PA NP 17,10
9.  Sloup NP PZ NP NP


Chlum

Název soutěže a popis: O pohár - Extraliga ČR v PÚ
Kontakt:  
Kdy: 11. 08. 2019 09:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 07. 2019 19:00
Začátek tipování:  28. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 11. 08. 2019 09:30
Konec hlasování: 11. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Trnava 16,15 TR 15,79 16,15
2.  Renmotor Jinolice 16,26 JC 16,26 16,24
3.  Prchalov 16,29 NJ 16,29 16,20
4.  Olešná 16,44 HB 16,44 16,34
5.  Plumlov 16,57 PV 16,34 16,57
6.  Lavičky 16,67 ZR 16,51 16,67
7.  Krotějov Sport 16,85 TA 15,82 16,85
8.  Mladoňovice 16,86 TR 16,03 16,86
9.  Pasohlávky 17,10 BO 17,10 16,72
10.  Český Rudolec 17,20 JH 17,20 16,43
11.  Hrabůvka 17,24 PR 15,96 17,24
12.  Únětice 1911 A 17,26 PJ 16,81 17,26
13.  Obrubce 17,27 MB 16,63 17,27
14.  Stará Říše 17,30 JI 17,30 16,65
15.  Horní Kamenice 17,43 DO 17,43 16,82
16.  Tatobity 17,54 SM 17,54 16,79
17.  Netřebice 17,55 CK 17,14 17,55
18.  Starý Jičín 17,63 NJ 17,63 17,52
19.  Loučany 17,67 OL 17,67 16,72
20.  Zahorčice 17,81 ST 17,81 16,32
21.  Chlum 17,82 CK 17,14 17,82
22.  Srubec 17,88 CB 17,28 17,88
23.  Slavošovice 17,96 CB 17,96 17,66
24.  Letohrad - Kunčice B 18,09 UO 17,23 18,09
25.  Velké Hoštice 18,39 OP 18,39 16,65
26.  Hrabice 19,09 PT 18,48 19,09
27.  Ledenice 19,25 CB 19,25 18,99
28.  Čikov 20,05 TR 16,75 20,05
29.  Vřesovice 20,20 HO 19,77 20,20
30.  Třebín 20,50 CB 20,06 20,50
31.  Letohrad - Jeleni NP UO NP NP
31.  Novosedly NP ST 16,40 NP
31.  Bašnice NP JC NP NP
31.  Nevcehle NP JI 16,23 16,78
31.  Starosedlský Hrádek NP PB NP NP
31.  Petrovice NP TR NP NP
31.  Kynice NP HB NP NP
31.  Sedlatice NP JI NP 16,91
31.  Vlkovice NP CB 16,47 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 16,14 VY 15,98 16,14
2.  Renmotor Jinolice 16,30 JC 16,28 16,30
3.  Košťálov 16,63 SM 15,85 16,63
4.  Nevcehle 17,01 JI 17,01 16,91
5.  Ledenice 17,11 CB 17,11 16,76
6.  Sloup 17,51 PZ 17,26 17,51
7.  Budišov 17,52 TR 16,62 17,52
8.  Dlouhá Ves 17,91 RK 17,31 17,91
9.  Nepomuky 17,93 UO 17,12 17,93
10.  Malé Hoštice 18,34 OP 18,15 18,34
11.  Holubov 18,56 CK 18,56 17,99
12.  Hlubyně 18,60 PB 18,60 18,44
13.  Mydlovary 18,91 CB 18,78 18,91
14.  Stará Říše 19,08 JI 19,08 16,36
15.  Hrobice Explosia 19,49 PA 19,49 18,64
16.  Chlum 20,15 CK 18,69 20,15
17.  Olešná 20,66 HB 18,60 20,66


Myštěves

Název soutěže a popis: O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
Kontakt:   Pepa Vašina
Kdy: 24. 08. 2019 11:00
Telefon:  777 970 056
Začátek rezervace: 10. 08. 2019 19:00
Začátek tipování:  10. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 08. 2019 10:00
Konec hlasování: 24. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Prchalov 15,98 NJ 15,94 15,98
2.  Hrabůvka 16,17 PR 15,94 16,17
3.  Renmotor Jinolice 16,23 JC 16,01 16,23
4.  Mladoňovice 16,30 TR 16,30 16,27
5.  Olešná 16,38 HB 15,81 16,38
5.  Lavičky 16,38 ZR 16,19 16,38
5.  Pasohlávky 16,38 BO 16,13 16,38
8.  Čikov 16,45 TR 16,26 16,45
9.  Nevcehle 16,46 JI 16,03 16,46
10.  Plumlov 16,54 PV 16,54 16,34
11.  Letohrad - Kunčice B 16,63 UO 16,28 16,63
12.  Letohrad - Jeleni 16,64 UO 16,54 16,64
13.  Zahorčice 16,97 ST 16,97 16,47
14.  Velké Hoštice 17,27 OP 17,27 17,05
15.  Vřesovice 17,30 HO 16,83 17,30
16.  Zlatá Olešnice 17,33 JN 17,33 17,28
17.  Chotěmice 17,42 TA 17,42 17,14
18.  Frýdštejn 17,43 JN 17,43 16,28
19.  Obrubce 17,62 MB 16,91 17,62
20.  Trnava 17,85 TR 17,85 16,15
21.  Kynice 18,60 HB 17,65 18,60
22.  Jílové u Držkova 19,90 JN 19,30 19,90
23.  Krotějov Sport NP TA NP NP
23.  Starý Jičín NP NJ NP NP
23.  Tatobity NP SM NP NP
23.  Bašnice NP JC NP 15,86
23.  Stará Říše NP JI NP NP
23.  Petrovice NP TR NP NP
23.  Loučany NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sloup 16,09 PZ 15,96 16,09
2.  Nepomuky 17,00 UO 16,51 17,00
3.  Nevcehle 17,06 JI 17,06 16,53
4.  Košťálov 17,17 SM 16,11 17,17
5.  Dětkovice 17,33 VY 16,87 17,33
6.  Dvorce 17,52 TA 16,14 17,52
7.  Malé Hoštice 17,53 OP 17,53 16,73
8.  Olešná 17,63 HB 17,32 17,63
9.  Dlouhá Ves 18,08 RK 18,08 17,58
10.  Letohrad - Červená 18,21 UO 17,53 18,21
11.  Hrobice Explosia 19,20 PA 16,89 19,20
12.  Budišov 19,36 TR 19,10 19,36
13.  Myštěves 19,87 HK 19,60 19,87
14.  Letohrad - Orlice 39,96 UO 39,96 39,68
15.  Renmotor Jinolice NP JC NP 17,00
15.  Stará Říše NP JI NP NP


Pšánky

Název soutěže a popis: O pohár Pšánky
Kontakt:  
Kdy: 25. 08. 2019 09:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 08. 2019 19:00
Začátek tipování:  11. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 08. 2019 09:30
Konec hlasování: 25. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nevcehle 15,63 JI 15,58 15,63
2.  Pasohlávky 16,32 BO 15,88 16,32
3.  Zahorčice 16,35 ST 16,35 16,28
4.  Čikov 16,41 TR 16,10 16,41
5.  Bašnice 16,51 JC 16,10 16,51
6.  Trnava 16,54 TR 16,44 16,54
7.  Plumlov 16,62 PV 16,29 16,62
8.  Renmotor Jinolice 16,75 JC 16,75 16,45
9.  Olešná 16,76 HB 16,76 16,68
10.  Petrovice 16,82 TR 16,82 16,42
11.  Lavičky 16,83 ZR 16,83 16,28
11.  Velké Hoštice 16,83 OP 16,26 16,83
13.  Prchalov 16,86 NJ 16,86 16,79
14.  Stará Říše 16,99 JI 16,36 16,99
15.  Frýdštejn 17,14 JN 16,86 17,14
16.  Mladoňovice 17,58 TR 17,58 17,35
17.  Krotějov Sport 18,13 TA 16,54 18,13
18.  Obrubce 18,55 MB 17,39 18,55
19.  Zlatá Olešnice 18,56 JN 17,53 18,56
20.  Vřesovice 19,16 HO 19,16 17,96
21.  Jasenice 19,46 VS 18,56 19,46
22.  Letohrad - Kunčice B 20,25 UO 16,19 20,25
23.  Loučany 21,02 OL 21,02 19,65
24.  Hrabůvka 23,05 PR 16,92 23,05
25.  Jílové u Držkova 23,06 JN 19,50 23,06
26.  Tatobity NP SM NP NP
26.  Starý Jičín NP NJ NP NP
26.  Chotěmice NP TA NP NP
26.  Letohrad - Jeleni NP UO NP NP
26.  Kynice NP HB NP 17,62

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 16,04 VY 15,77 16,04
2.  Letohrad - Orlice 16,45 UO 15,82 16,45
2.  Stará Říše 16,45 JI 16,45 16,26
4.  Renmotor Jinolice 16,57 JC 16,57 16,09
5.  Malé Hoštice 16,92 OP 16,92 16,34
6.  Sloup 16,95 PZ 16,86 16,95
7.  Ploukonice 17,46 SM 17,34 17,46
8.  Olešná 17,58 HB 17,58 16,53
9.  Nepomuky 17,64 UO 17,64 16,26
10.  Nevcehle 18,23 JI 18,12 18,23
11.  Jeřmanice 19,09 LI 19,09 18,10
12.  Dvorce 19,71 TA 16,63 19,71
13.  Hrobice 26,21 PA 25,97 26,21
14.  Myštěves NP HK NP NP
14.  Košťálov NP SM NP NP
14.  Dlouhá Ves NP RK NP NP

Počet soutěží: 14  Celkem pokusů:  46
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: