Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR
2 2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA
3 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI
4 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI
5 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV
6 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR
7 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR
8 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR
9 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO
10 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO
11 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST
12 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK
13 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK
14 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK
Kdy Kde Okres



Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1RadíkovŽeny Pravčice 102019-02-03 12:13:07
2PlumlovŽeny Soběsuky 142019-02-03 08:37:25
3PlumlovŽeny Malé Hoštice 152019-02-03 08:37:19
4PlumlovŽeny Stará Říše 152019-02-03 08:37:09
5PlumlovŽeny Dvorce 152019-02-03 08:37:04
6PlumlovŽeny Rokytno 132019-02-03 08:36:59
7PlumlovŽeny Pěnčín 122019-02-03 08:36:51
8PlumlovŽeny Radíkov 112019-02-03 08:36:41
9PlumlovŽeny Olešnice 92019-02-03 08:36:34
10PlumlovŽeny Chrášťany 102019-02-03 08:36:29
11PlumlovŽeny Krasice 72019-02-03 08:36:24
12PlumlovŽeny Bílovice 82019-02-03 08:36:18
13PlumlovŽeny Louňovice pod Blaníkem 62019-02-03 08:36:12
14PlumlovŽeny Žernovník 52019-02-03 08:36:08
15PlumlovŽeny Benešov u Semil 42019-02-03 08:36:04
16PlumlovŽeny Libuň 32019-02-03 08:35:59
17PlumlovŽeny TAG Zahnašovice 22019-02-03 08:35:55
18PlumlovŽeny Skrochovice 12019-02-03 08:35:50
19Letohrad - OrliceŽeny Malé Hoštice 142019-02-03 08:05:53
20Letohrad - OrliceŽeny Trnov 122019-02-03 08:05:48
21Letohrad - OrliceŽeny Olešná 142019-02-03 08:05:40
22Letohrad - OrliceŽeny Nepomuky 132019-02-03 08:05:34
23Letohrad - OrliceŽeny Katusice 112019-02-03 08:05:29
24Letohrad - OrliceŽeny Letohrad - Červená 102019-02-03 08:05:24
25Letohrad - OrliceŽeny Stará Říše 82019-02-03 08:05:19
26Letohrad - OrliceŽeny Dlouhá Ves 92019-02-03 08:05:14
27Letohrad - OrliceŽeny Dvorce 72019-02-03 08:05:09
28Letohrad - OrliceŽeny Libuň 62019-02-03 08:05:03
29Letohrad - OrliceŽeny Košťálov 52019-02-03 08:04:58
30Letohrad - OrliceŽeny Letohrad - Orlice 42019-02-03 08:04:53
31Letohrad - OrliceŽeny Hrobice Explosia32019-02-03 08:04:49
32Letohrad - OrliceŽeny Sloup 22019-02-03 08:04:44
33Letohrad - OrliceŽeny Skrochovice 12019-02-03 08:04:41
34Letohrad - OrliceŽeny Benešov u Semil 142019-02-03 08:03:49
35Letohrad - OrliceŽeny Dvorce 152019-02-03 08:03:45
36Letohrad - OrliceŽeny Dlouhá Ves 152019-02-03 08:03:39
37Letohrad - OrliceŽeny Libuň 132019-02-03 08:03:33
38Letohrad - OrliceŽeny Touchovice 122019-02-03 08:03:27
39Letohrad - OrliceŽeny Nepomuky 112019-02-03 08:03:19
40Letohrad - OrliceŽeny Chrášťany 102019-02-03 08:03:13
41Letohrad - OrliceŽeny Hrobice 92019-02-03 08:03:06
42Letohrad - OrliceŽeny Sloup 82019-02-03 08:03:01
43Letohrad - OrliceŽeny Radíkov 72019-02-03 08:02:55
44Letohrad - OrliceŽeny Rokytno 62019-02-03 08:02:49
45Letohrad - OrliceŽeny Letohrad - Orlice 52019-02-03 08:02:45
46Letohrad - OrliceŽeny Stará Říše 42019-02-03 08:02:38
47Letohrad - OrliceŽeny Myštěves 32019-02-03 08:02:34
48Letohrad - OrliceŽeny Skrochovice 22019-02-03 08:02:29
49Letohrad - OrliceŽeny Louňovice pod Blaníkem 12019-02-03 08:02:25
50BabiceŽeny Malé Hoštice 172019-02-03 08:01:15
51BabiceŽeny Louňovice pod Blaníkem 172019-02-03 08:01:09
52BabiceŽeny Milotice nad Bečvou 172019-02-03 08:01:02
53BabiceŽeny Stará Říše 172019-02-03 08:00:54
54BabiceŽeny Libuň 162019-02-03 08:00:47
55BabiceŽeny Potštát 152019-02-03 08:00:39
56BabiceŽeny Paršovice 142019-02-03 08:00:31
57BabiceŽeny Drahotuše (Hranice IV) 132019-02-03 08:00:23
58BabiceŽeny Hlinsko 122019-02-03 08:00:14
59BabiceŽeny Radíkov 112019-02-03 08:00:07
60BabiceŽeny Střítež nad Ludinou 102019-02-03 08:00:01
61BabiceŽeny Kunovice 92019-02-03 07:59:53
62BabiceŽeny Rokytno 82019-02-03 07:59:47
63BabiceŽeny Dvorce 62019-02-03 07:59:39
64BabiceŽeny TAG Zahnašovice 72019-02-03 07:59:34
65BabiceŽeny Opatovice 52019-02-03 07:59:30
66BabiceŽeny Komárovice 42019-02-03 07:59:26
67BabiceŽeny Benešov u Semil 32019-02-03 07:59:21
68BabiceŽeny Chrášťany 22019-02-03 07:59:17
69BabiceŽeny Skrochovice 12019-02-03 07:59:11
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání