Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA
2 2022/06/12 Tučapy, Memoriál TA
3 2022/06/18 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV
4 2022/06/19 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR
5 2022/06/25 Krasonice, Krasonice JI
6 2022/06/26 Čechtín, O pohár TR
7 2022/07/09 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM
8 2022/07/10 Třeština, O pohár SDH SU
9 2022/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO
10 2022/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO
11 2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná BN
12 2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST
13 2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR
14 2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1MiřeticeŽeny Stařeč B72022-09-05 17:43:02
2PšánkyMuži Krotějov Sport332022-09-05 13:53:30
3PšánkyŽeny Stařeč B172022-09-04 15:46:27
4PšánkyŽeny Košťálov 172022-09-04 15:35:42
5PšánkyŽeny Loučka 172022-09-04 15:26:33
6PšánkyŽeny Děrné 172022-09-04 15:11:52
7PšánkyŽeny Ploukonice 142022-09-04 14:57:29
8PšánkyŽeny Kosmonosy 122022-09-04 14:53:03
9PšánkyŽeny Letohrad - Kunčice C52022-09-04 14:49:33
10PšánkyŽeny Bílovice 132022-09-04 14:48:23
11PšánkyŽeny Hlubyně 42022-09-04 14:37:50
12PšánkyŽeny Budíkovice 32022-09-04 14:36:26
13PšánkyŽeny Benetice 52022-09-04 14:35:56
14PšánkyŽeny Pšánky 82022-09-04 14:28:38
15PšánkyŽeny Plumlov 22022-09-04 14:24:12
16PšánkyŽeny Olešná 12022-09-04 14:20:08
17PšánkyŽeny Krasice - Prostějov 112022-09-04 14:11:15
18PšánkyMuži Starý Jičín 72022-09-04 13:47:47
19PšánkyMuži Jílové u Držkova 262022-09-04 13:37:56
20PšánkyMuži Loučka 332022-09-04 13:32:57
21PšánkyMuži Prchalov 142022-09-04 12:59:29
22PšánkyMuži Nahořany 302022-09-04 12:43:45
23PšánkyMuži Pohled 192022-09-04 12:07:50
24PšánkyMuži Letohrad - Orlice B122022-09-04 11:48:33
25PšánkyMuži Olešnice 332022-09-04 11:41:56
26PšánkyMuži Plumlov 12022-09-04 11:41:15
27PšánkyMuži Drahňovice 512022-09-04 11:41:10
28PšánkyMuži Budeč 332022-09-04 11:40:46
29PšánkyMuži Třeština 332022-09-04 11:40:36
30PšánkyMuži Velký Ořechov 332022-09-04 11:40:26
31PšánkyMuži Sychotín 332022-09-04 11:40:17
32PšánkyMuži Srch 332022-09-04 11:40:04
33PšánkyMuži Nevcehle 332022-09-04 11:39:54
34PšánkyMuži Čechtín 212022-09-04 11:39:21
35PšánkyMuži Mysločovice 202022-09-04 11:39:14
36PšánkyMuži Frýdštejn 182022-09-04 11:39:06
37PšánkyMuži Žižkovo Pole 172022-09-04 11:38:52
38PšánkyMuži Zahnašovice 162022-09-04 11:38:44
39PšánkyMuži Lavičky 152022-09-04 11:38:21
40PšánkyMuži Hrabišín 132022-09-04 11:37:27
41PšánkyMuži Bašnice 92022-09-04 11:36:52
42PšánkyMuži Tatobity 82022-09-04 11:36:41
43PšánkyMuži Hrabůvka 62022-09-04 11:36:32
44PšánkyMuži Letohrad - Kunčice D52022-09-04 11:36:23
45PšánkyMuži Petrovice 42022-09-04 11:36:08
46PšánkyMuži Čikov 22022-09-04 11:35:54
47PšánkyMuži Renmotor Jinolice 22022-09-04 11:35:36
48ZderazMuži Letohrad - Orlice B132022-09-03 14:39:43
49ZderazŽeny Česká Bělá 92022-09-03 14:14:34
50ZderazŽeny Ploukonice 42022-09-03 14:09:49
51ZderazŽeny Benetice 62022-09-03 14:06:52
52ZderazŽeny Hartmanice 72022-09-03 14:05:18
53ZderazŽeny Bílovice 112022-09-03 14:01:52
54ZderazŽeny Letohrad - Kunčice C32022-09-03 13:56:34
55ZderazŽeny Budíkovice 12022-09-03 13:52:00
56ZderazŽeny Pšánky 82022-09-03 13:46:23
57ZderazŽeny Olešná 22022-09-03 13:45:47
58ZderazŽeny Plumlov 52022-09-03 13:45:39
59ZderazŽeny Krasice - Prostějov 102022-09-03 13:30:29
60ZderazMuži Petrovice 112022-09-03 12:58:47
61ZderazMuži Bašnice 82022-09-03 12:54:54
62ZderazMuži Krotějov Sport32022-09-03 12:52:36
63ZderazMuži Žižkovo Pole 232022-09-03 12:45:47
64ZderazMuži Frýdštejn 192022-09-03 12:39:19
65ZderazMuži Mysločovice 222022-09-03 12:34:43
66ZderazMuži Čikov 62022-09-03 12:29:18
67ZderazMuži Olešnice 92022-09-03 12:24:53
68ZderazMuži Letohrad - Kunčice D172022-09-03 12:20:42
69ZderazMuži Nevcehle 12022-09-03 12:15:17
70ZderazMuži Renmotor Jinolice 232022-09-03 12:09:53
71ZderazMuži Budeč 72022-09-03 12:05:40
72ZderazMuži Čechtín 22022-09-03 12:01:02
73ZderazMuži Plumlov 52022-09-03 11:55:52
74ZderazMuži Oldřiš 172022-09-03 11:51:15
75ZderazMuži Lavičky 152022-09-03 11:46:30
76ZderazMuži Drahňovice 162022-09-03 11:41:49
77ZderazMuži Prchalov 32022-09-03 11:32:39
78ZderazMuži Srch 232022-09-03 11:28:02
79ZderazMuži Velký Ořechov 142022-09-03 11:23:27
80ZderazMuži Hrabůvka 122022-09-03 11:18:46
81ZderazMuži Sychotín 102022-09-03 11:13:46
82ZderazMuži Zahnašovice 202022-09-03 11:09:00
83ZderazMuži Zderaz 212022-09-03 11:06:32
84ZahorčiceMuži Únětice 1911 292022-08-29 11:44:52
85MiřeticeMuži Únětice 1911 202022-08-29 11:07:36
86MiřeticeŽeny Jabloňov 102022-08-21 15:02:01
87ZahorčiceŽeny Stařeč B72022-08-21 13:26:41
88ZahorčiceŽeny Ploukonice 92022-08-21 13:21:32
89ZahorčiceŽeny Hlubyně 62022-08-21 13:17:00
90ZahorčiceŽeny Letohrad - Kunčice C32022-08-21 13:12:27
91ZahorčiceŽeny Stará Říše 102022-08-21 13:07:12
92ZahorčiceŽeny Budíkovice 112022-08-21 13:02:30
93ZahorčiceŽeny Pšánky 82022-08-21 12:57:33
94ZahorčiceŽeny Plumlov 52022-08-21 12:52:58
95ZahorčiceŽeny Olešná 42022-08-21 12:49:15
96ZahorčiceŽeny Krasice - Prostějov 12022-08-21 12:45:03
97ZahorčiceŽeny Benetice 22022-08-21 12:44:45
98ZahorčiceMuži Krotějov Sport122022-08-21 12:12:49
99ZahorčiceMuži Olešnice 282022-08-21 12:08:18
100ZahorčiceMuži Nevřeň 172022-08-21 12:02:59
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání