Bookmark and Share

Anulování bodování Extraligového závodu v Pustkovc

Vydáno dne 28. 06. 2016 (4530 x přečteno)

Rozhodnutí o nezapočtení výsledků soutěže v Ostravě – Pustkovci ze dne 25. června 2016 do celkového pořadí XXI. ročníku seriálu Extraliga HVP v požárním útoku 2016.


Vážení hasiči, rada extraligy rozhodla o tom, že výsledky ze soutěže v Ostravě Pustkovci se nebudou započítávat do letošního seriálu Extraligy HVP v požárním útoku. Odůvodnění včetně odkazů najdete v přiloženém souboru.
Ing. Jiří Čech
předseda rady

https://drive.google.com/file/d/0B82KVBkErA7YZzB0MXFHOVRIaGM/view

 

Vážení hasiči, rada Extraligy ČR v požárním útoku po přezkoumání podnětů od některých soutěžních družstev po ukončení samotné soutěže a po řádném přezkoumání záznamu FireTV, který má rada k dispozici v HD kvalitě, rozhodla, že výsledky z uvedené soutěže nebudou započteny do letošního ročníku Extraligy HVP v požárním útoku.

Odůvodnění: Z přezkoumaných výše uvedených materiálů je zjevné, že časomíra nefungovala po celou dobu soutěže správně. Naměřené časy u některých družstev neodpovídají skutečnému času sražení levého či pravého terče. Tím došlo k ovlivnění výsledků celé soutěže v kategorii mužů i žen. Některé markantní příklady jsou zde ve videu. Celý záznam ze soutěže je na stránce FireTV.

Rada konstatuje, že ze strany žádného soutěžního družstva nebyl vznesen žádný protest proti výsledkům v průběhu soutěže. Dále konstatuje, že ze strany pořadatelů byla soutěž až na výše uvedené bezproblémová.


Zdroj: Rada Extraligy