- Starý Lískovec, BM
- Brněnec, SY
- Karolinka, VS
- Babice, VS
- Opatovice, PR
- Radíkov, PR
- Vacenovice, HO
- Mistřice, UH
- Výčapy, TR
- Petrovice, TR
- Rychlov, KM
- Ostrava-Nová Ves, OV
- Trnov, RK
- Letohrad-Kunčice, UO
Starý Lískovec, BM
|
Název soutěže a popis: |
O pohár starosty Starého Lískovce |
Kontakt: |
|
Kdy: |
27. 05. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
27. 05. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
27. 05. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Radíkov | 18,01 | PR | - | - | |
2. | Trnov | 18,40 | RK | - | - | |
3. | Vacenovice | 18,66 | HO | - | - | |
4. | Mistřice | 18,79 | UH | - | - | |
5. | Mikulovice | 19,10 | TR | - | - | |
6. | Petrovice | 19,21 | TR | - | - | |
7. | Výčapy | 19,37 | TR | - | - | |
8. | Nová Ves | 19,54 | OV | - | - | |
9. | Letohrad - Jeleni | 20,11 | UO | - | - | |
10. | Dětkovice B | 20,79 | PV | - | - | |
11. | Rychlov | 20,84 | KM | - | - | |
12. | Opatovice | 21,04 | PR | - | - | |
13. | Babice | 21,24 | VS | - | - | |
14. | Hranice | 21,41 | PR | - | - | |
15. | Velké Meziříčí | 21,49 | ZR | - | - | |
16. | Milenov | 22,10 | PR | - | - | |
17. | Plumlov | 22,39 | PV | - | - | |
18. | Bořitov | 22,78 | BK | - | - | |
19. | Hostěrádky-Rešov B | 24,75 | VY | - | - | |
20. | Přibyslavice | 27,61 | TR | - | - | |
21. | Hostěrádky-Rešov | 30,73 | VY | - | - | |
22. | Karolinka | 36,43 | VS | - | - | |
23. | Čeložnice | 40,07 | HO | - | - | |
24. | Starý Lískovec Sport | NP | BM | - | - | |
24. | Šaratice | NP | VY | - | - | |
24. | Benetice | NP | TR | - | - | |
24. | Brněnec | NP | SY | - | - | |
24. | Dětkovice | NP | PV | - | - | |
24. | Velké Hoštice | NP | OP | - | - | |
24. | Stanoviště | NP | BO | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Brněnec, SY
|
Název soutěže a popis: |
Memoriál Josefa Spurného |
Kontakt: |
Pavel Klemša, Vitka a. s., 569 |
Kdy: |
28. 05. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
28. 05. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
28. 05. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Petrovice | 17,22 | TR | - | - | |
2. | Babice | 18,05 | VS | - | - | |
3. | Radíkov | 18,10 | PR | - | - | |
4. | Opatovice | 18,31 | PR | - | - | |
5. | Trnov | 18,46 | RK | - | - | |
6. | Hranice | 18,88 | PR | - | - | |
7. | Letohrad - Jeleni | 19,19 | UO | - | - | |
8. | Nová Ves | 19,80 | OV | - | - | |
9. | Letohrad - Jeleni D | 20,26 | UO | - | - | |
10. | Bystřec | 20,41 | UO | - | - | |
11. | Hostěrádky-Rešov | 20,57 | VY | - | - | |
12. | Bořitov | 20,66 | BK | - | - | |
13. | Krumsín | 20,71 | PV | - | - | |
14. | Mikulovice | 20,83 | TR | - | - | |
15. | Výčapy | 20,90 | TR | - | - | |
16. | Plumlov | 20,95 | PV | - | - | |
17. | Hodějice | 21,00 | VY | - | - | |
18. | Moravská Chrastová | 21,03 | SY | - | - | |
19. | Mistřice | 21,30 | UH | - | - | |
20. | Rychlov | 21,32 | KM | - | - | |
21. | Karolinka | 21,44 | VS | - | - | |
22. | Horní Poříčí | 21,51 | BK | - | - | |
23. | Milenov | 21,93 | PR | - | - | |
24. | Dětkovice | 22,11 | PV | - | - | |
25. | Starý Lískovec Sport | 23,47 | BM | - | - | |
26. | Vacenovice | 23,96 | HO | - | - | |
27. | Dětkovice B | 26,46 | PV | - | - | |
28. | Velké Hoštice | 26,98 | OP | - | - | |
29. | Předměstí.. | 28,69 | SY | - | - | |
30. | Hostěrádky-Rešov B | 29,63 | VY | - | - | |
31. | Rozhraní | 36,45 | SY | - | - | |
32. | Hlubočky | 36,66 | OL | - | - | |
33. | Sudice | 40,58 | BK | - | - | |
34. | Stanoviště | NP | BO | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Výčapy | 18,06 | TR | - | - | |
2. | Rychlov | 18,33 | KM | - | - | |
3. | Radíkov | 19,03 | PR | - | - | |
4. | Hostišová | 19,59 | ZL | - | - | |
5. | Mistřice | 20,44 | UH | - | - | |
6. | Opatovice | 21,21 | PR | - | - | |
7. | Lanškroun | 21,88 | UO | - | - | |
8. | Bělotín | 23,25 | PR | - | - | |
9. | Letohrad - Jeleni | 24,42 | UO | - | - | |
10. | Moravská Chrastová | 25,14 | SY | - | - | |
11. | Bohuňov | 31,25 | SY | - | - | |
Karolinka, VS
|
Název soutěže a popis: |
Pohár vítězů pohárů |
Kontakt: |
|
Kdy: |
03. 06. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
03. 06. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
03. 06. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Velké Hoštice | 18,12 | OP | - | - | |
2. | Petrovice | 18,35 | TR | - | - | |
3. | Babice | 18,47 | VS | - | - | |
4. | Opatovice | 18,61 | PR | - | - | |
5. | Mistřice | 18,82 | UH | - | - | |
6. | Vacenovice | 18,88 | HO | - | - | |
7. | Hranice B | 19,01 | PR | - | - | |
8. | Výčapy | 19,06 | TR | - | - | |
9. | Letohrad - Jeleni | 19,13 | UO | - | - | |
10. | Radíkov | 19,20 | PR | - | - | |
11. | Starý Lískovec Sport | 19,28 | BM | - | - | |
12. | Karolinka | 19,60 | VS | - | - | |
13. | Plumlov | 19,71 | PV | - | - | |
14. | Hostěrádky-Rešov | 19,79 | VY | - | - | |
15. | Rychlov | 19,93 | KM | - | - | |
16. | Hranice | 20,39 | PR | - | - | |
17. | Odry | 20,46 | NJ | - | - | |
18. | Hlinsko | 20,59 | PR | - | - | |
19. | Brněnec | 20,89 | SY | - | - | |
20. | Mikulovice | 21,16 | TR | - | - | |
21. | Karolinka B | 21,47 | VS | - | - | |
22. | Nová Ves | 31,97 | OV | - | - | |
23. | Černotín | 46,94 | PR | - | - | |
24. | Zašová | NP | VS | - | - | |
24. | Brumov | NP | ZL | - | - | |
24. | Milenov | NP | PR | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Výčapy | 17,95 | TR | - | - | |
2. | Rychlov | 18,32 | KM | - | - | |
3. | Radíkov | 20,50 | PR | - | - | |
4. | Bělotín | 21,09 | PR | - | - | |
5. | Letohrad - Jeleni | 21,72 | UO | - | - | |
6. | Hostišová | 21,82 | ZL | - | - | |
7. | Mistřice | 21,96 | UH | - | - | |
8. | Opatovice | 24,93 | PR | - | - | |
9. | Pržno | 27,24 | VS | - | - | |
10. | Moravská Chrastová | 28,14 | SY | - | - | |
11. | Hlinsko | 34,76 | PR | - | - | |
Babice, VS
|
Název soutěže a popis: |
O putovní pohár SDH Babice |
Kontakt: |
Ing. Karel Gába, Hranická 407, |
Kdy: |
04. 06. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
04. 06. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
04. 06. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Petrovice | 18,62 | TR | - | - | |
2. | Radíkov | 18,72 | PR | - | - | |
3. | Mistřice | 18,74 | UH | - | - | |
4. | Velké Hoštice | 18,77 | OP | - | - | |
5. | Vacenovice | 18,93 | HO | - | - | |
6. | Bojkovice | 19,23 | UH | - | - | |
7. | Výčapy | 19,31 | TR | - | - | |
8. | Hranice | 19,69 | PR | - | - | |
9. | Hranice B | 19,69 | PR | - | - | |
10. | Opatovice | 19,87 | PR | - | - | |
11. | Karolinka | 20,18 | VS | - | - | |
12. | Hostěrádky-Rešov | 20,26 | VY | - | - | |
13. | Pustkovec | 20,29 | OV | - | - | |
14. | Rychlov | 20,48 | KM | - | - | |
15. | Mikulovice | 20,73 | TR | - | - | |
16. | Petřvald 2-Petřvaldík | 20,81 | NJ | - | - | |
17. | Velký Ořechov | 20,91 | ZL | - | - | |
18. | Janovice | 21,01 | CR | - | - | |
19. | Milenov | 21,02 | PR | - | - | |
20. | Krasice - Prostějov | 21,47 | PV | - | - | |
21. | Brněnec | 21,91 | SY | - | - | |
22. | Lešná | 22,04 | VS | - | - | |
23. | Choryně | 22,38 | VS | - | - | |
24. | Odry | 22,84 | NJ | - | - | |
25. | Karolinka B | 23,83 | VS | - | - | |
26. | Starý Lískovec Sport | 24,90 | BM | - | - | |
27. | Vítonice | 25,14 | KM | - | - | |
28. | Vsetín | 27,27 | VS | - | - | |
29. | Prostřední Bečva | 28,21 | VS | - | - | |
30. | Bezuchov | 29,64 | PR | - | - | |
31. | Horní Jasenka | 30,85 | VS | - | - | |
32. | Domaželice | 48,48 | PR | - | - | |
33. | Loučka | 61,04 | OL | - | - | |
34. | Provodovice | NP | PR | - | - | |
34. | Stará Ves | NP | FM | - | - | |
34. | Jakubčovice nad Odrou | NP | NJ | - | - | |
34. | Černotín | NP | PR | - | - | |
34. | Kojkovice | NP | FM | - | - | |
34. | Veselá | NP | VS | - | - | |
34. | Počenice | NP | KM | - | - | |
34. | Nová Ves | NP | OV | - | - | |
34. | Šarovy | NP | ZL | - | - | |
34. | Valšovice (Hranice VI) | NP | PR | - | - | |
34. | Zašová | NP | VS | - | - | |
34. | Letohrad - Jeleni | NP | UO | - | - | |
34. | Velké Karlovice | NP | VS | - | - | |
34. | Hostašovice | NP | NJ | - | - | |
34. | Babice | NP | VS | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Výčapy | 18,85 | TR | - | - | |
2. | Kunovice | 20,04 | UH | - | - | |
3. | Opatovice | 20,11 | PR | - | - | |
4. | Hostišová | 20,74 | ZL | - | - | |
5. | Mistřice | 21,30 | UH | - | - | |
6. | Bělotín | 21,32 | PR | - | - | |
7. | Tečovice | 22,05 | ZL | - | - | |
8. | Letohrad - Jeleni | 22,78 | UO | - | - | |
9. | Velké Karlovice | 22,82 | VS | - | - | |
10. | Radíkov | 23,44 | PR | - | - | |
11. | Jakubčovice nad Odrou | 24,96 | NJ | - | - | |
12. | Lešná | 26,90 | VS | - | - | |
13. | Lužná | 28,75 | VS | - | - | |
14. | Hostašovice | 43,38 | NJ | - | - | |
15. | Loučka | 44,91 | OL | - | - | |
16. | Rychlov | 47,55 | KM | - | - | |
17. | Moravská Chrastová | NP | SY | - | - | |
Opatovice, PR
|
Název soutěže a popis: |
O putovní pohár obecního zastupitelstva |
Kontakt: |
Leopold Andrýsek, Opatovice 98 |
Kdy: |
24. 06. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
24. 06. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
24. 06. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Radíkov | 18,43 | PR | - | - | |
2. | Petrovice | 18,60 | TR | - | - | |
3. | Vacenovice | 18,94 | HO | - | - | |
4. | Velké Hoštice | 19,30 | OP | - | - | |
5. | Hranice | 19,44 | PR | - | - | |
6. | Nová Ves | 19,89 | OV | - | - | |
7. | Starý Lískovec Sport | 20,08 | BM | - | - | |
8. | Mikulovice | 20,33 | TR | - | - | |
9. | Bojkovice | 20,35 | UH | - | - | |
10. | Babice | 20,40 | VS | - | - | |
11. | Valšovice (Hranice VI) | 20,42 | PR | - | - | |
12. | Karolinka | 20,63 | VS | - | - | |
13. | Rychlov | 20,70 | KM | - | - | |
14. | Výčapy | 20,84 | TR | - | - | |
15. | Milenov | 20,97 | PR | - | - | |
16. | Mistřice | 21,07 | UH | - | - | |
17. | Čekyně - Přerov VII | 21,14 | PR | - | - | |
18. | Dětkovice | 21,28 | PV | - | - | |
19. | Letohrad - Jeleni | 21,83 | UO | - | - | |
20. | Hlinsko | 22,16 | PR | - | - | |
21. | Ostravice | 22,73 | FM | - | - | |
22. | Čechy | 23,69 | PR | - | - | |
23. | Sobíšky | 25,98 | PR | - | - | |
24. | Vítonice | 26,01 | KM | - | - | |
25. | Hranice B | 26,25 | PR | - | - | |
26. | Nová Ves B | 27,65 | FM | - | - | |
27. | Loučany | 27,91 | OL | - | - | |
28. | Paršovice | 29,09 | PR | - | - | |
29. | Černotín | 29,89 | PR | - | - | |
30. | Opatovice | 30,41 | PR | - | - | |
31. | Jindřichov | 43,96 | PR | - | - | |
32. | Býškovice | 52,48 | PR | - | - | |
33. | Karolinka B | NP | VS | - | - | |
33. | Nová Ves | NP | FM | - | - | |
33. | Bezuchov | NP | PR | - | - | |
33. | Troubky | NP | PR | - | - | |
33. | Drahotuše (Hranice IV) | NP | PR | - | - | |
33. | Hostěrádky-Rešov | NP | VY | - | - | |
33. | Plumlov | NP | PV | - | - | |
33. | Výkleky | NP | PR | - | - | |
33. | Brněnec | NP | SY | - | - | |
33. | Horní Újezd | NP | PR | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Výčapy | 19,36 | TR | - | - | |
2. | Mistřice | 21,27 | UH | - | - | |
3. | Letohrad - Jeleni | 21,71 | UO | - | - | |
4. | Bělotín | 22,41 | PR | - | - | |
5. | Radíkov | 22,54 | PR | - | - | |
6. | Hostišová | 22,68 | ZL | - | - | |
7. | Horní Újezd | 23,93 | PR | - | - | |
8. | Čekyně - Přerov VII | 24,24 | PR | - | - | |
9. | Býškovice | 26,68 | PR | - | - | |
10. | Moravská Chrastová | 29,92 | SY | - | - | |
11. | Kunovice | 34,00 | VS | - | - | |
12. | Opatovice | 38,66 | PR | - | - | |
13. | Hlinsko | 38,93 | PR | - | - | |
14. | Rychlov | NP | KM | - | - | |
Radíkov, PR
|
Název soutěže a popis: |
Putovní pohár SDH Radíkov |
Kontakt: |
p. Hynčicová, Radíkov 65, 753 |
Kdy: |
25. 06. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
25. 06. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
25. 06. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Velké Hoštice | 18,40 | OP | - | - | |
2. | Babice | 18,89 | VS | - | - | |
3. | Vacenovice | 19,01 | HO | - | - | |
4. | Trnov | 19,04 | RK | - | - | |
5. | Letohrad - Jeleni | 19,22 | UO | - | - | |
6. | Mistřice | 19,24 | UH | - | - | |
7. | Mikulovice | 19,62 | TR | - | - | |
8. | Opatovice | 19,65 | PR | - | - | |
9. | Milenov | 19,92 | PR | - | - | |
10. | Horní Újezd | 19,96 | PR | - | - | |
11. | Valšovice (Hranice VI) | 20,27 | PR | - | - | |
12. | Bezuchov | 20,46 | PR | - | - | |
13. | Bojkovice | 20,76 | UH | - | - | |
14. | Karolinka | 20,78 | VS | - | - | |
15. | Rychlov | 20,98 | KM | - | - | |
16. | Jistebník | 21,17 | NJ | - | - | |
17. | Pravčice | 21,35 | KM | - | - | |
18. | Nová Ves | 21,40 | OV | - | - | |
19. | Starý Lískovec Sport | 21,53 | BM | - | - | |
20. | Luboměř | 21,91 | NJ | - | - | |
21. | Karolinka B | 21,99 | VS | - | - | |
22. | Petřvald 2-Petřvaldík | 22,97 | NJ | - | - | |
23. | Hranice B | 23,00 | PR | - | - | |
24. | Paršovice | 23,76 | PR | - | - | |
25. | Sobíšky | 23,84 | PR | - | - | |
26. | Jindřichov | 23,99 | PR | - | - | |
27. | Hostěrádky-Rešov | 24,38 | VY | - | - | |
28. | Býškovice | 26,19 | PR | - | - | |
29. | Olšovec | 26,67 | PR | - | - | |
30. | Hlinsko | 27,04 | PR | - | - | |
31. | Domaželice | 29,29 | PR | - | - | |
32. | Troubky | 37,38 | PR | - | - | |
33. | Černotín | 37,97 | PR | - | - | |
34. | Výkleky | 56,65 | PR | - | - | |
35. | Dětkovice B | NP | PV | - | - | |
35. | Petrovice | NP | TR | - | - | |
35. | Hranice | NP | PR | - | - | |
35. | Radíkov | NP | PR | - | - | |
35. | Drahotuše (Hranice IV) | NP | PR | - | - | |
35. | Brněnec | NP | SY | - | - | |
35. | Výčapy | NP | TR | - | - | |
35. | Plumlov | NP | PV | - | - | |
35. | Vítonice | NP | KM | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Opatovice | 18,59 | PR | - | - | |
2. | Výčapy | 18,85 | TR | - | - | |
3. | Rychlov | 18,95 | KM | - | - | |
4. | Radíkov | 19,80 | PR | - | - | |
5. | Hostišová | 20,27 | ZL | - | - | |
6. | Kunovice | 20,78 | VS | - | - | |
7. | Bělotín | 21,36 | PR | - | - | |
8. | Mistřice | 22,16 | UH | - | - | |
9. | Letohrad - Jeleni | 22,55 | UO | - | - | |
10. | Moravská Chrastová | 28,95 | SY | - | - | |
11. | Býškovice | 29,68 | PR | - | - | |
12. | Petřvald 2-Petřvaldík | NP | NJ | - | - | |
13. | Hlinsko | NP | PR | - | - | |
Vacenovice, HO
|
Název soutěže a popis: |
Memoriál Mikuláše Bábika a Memoriál Josefa Valíčka |
Kontakt: |
P. Bábík, Vacenovice 10, 696 0 |
Kdy: |
08. 07. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
08. 07. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
08. 07. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Radíkov | 17,70 | PR | 17,57 | 17,70 | |
2. | Vacenovice | 17,97 | HO | 17,77 | 17,97 | |
3. | Petrovice | 18,23 | TR | 18,23 | 17,57 | |
4. | Hranice | 18,57 | PR | 18,04 | 18,57 | |
5. | Starý Lískovec Sport | 18,66 | BM | 18,65 | 18,66 | |
6. | Babice | 18,72 | VS | 18,72 | 17,69 | |
7. | Mistřice | 18,75 | UH | 18,75 | 18,12 | |
8. | Trnov | 18,84 | RK | 18,58 | 18,84 | |
9. | Velké Hoštice | 19,15 | OP | 18,59 | 19,15 | |
10. | Hlubočky | 19,20 | OL | 19,17 | 19,20 | |
11. | Mikulovice | 19,21 | TR | 19,21 | 19,12 | |
12. | Rychlov | 19,58 | KM | 19,20 | 19,58 | |
13. | Výčapy | 19,69 | TR | 18,81 | 19,69 | |
14. | Žádovice | 19,81 | HO | 19,66 | 19,81 | |
15. | Letohrad - Jeleni | 19,92 | UO | 19,92 | 19,51 | |
16. | Vacenovice B | 19,98 | HO | 19,70 | 19,98 | |
17. | Vlkoš | 20,14 | HO | 19,61 | 20,14 | |
18. | Lhenice | 20,77 | TP | 20,12 | 20,77 | |
19. | Karolinka | 21,19 | VS | 21,19 | 19,25 | |
20. | Prušánky | 22,17 | HO | 22,17 | 21,23 | |
21. | Hostěrádky-Rešov | 23,08 | VY | 20,41 | 23,08 | |
22. | Velká nad Veličkou | 23,10 | HO | 23,10 | 22,94 | |
23. | Úherce | 23,12 | PS | 23,12 | 20,34 | |
24. | Vřesovice | 23,74 | HO | 22,73 | 23,74 | |
25. | Čeložnice | 23,77 | HO | 23,77 | 21,25 | |
26. | Petrov | 23,99 | HO | 22,62 | 23,99 | |
27. | Vřesovice B | 24,27 | HO | 24,27 | 23,70 | |
28. | Skoronice | 24,27 | HO | 23,84 | 24,27 | |
29. | Černotín | 24,48 | PR | 24,13 | 24,48 | |
30. | Sudice | 24,67 | BK | 24,67 | 23,91 | |
31. | Stražisko | 26,42 | PV | 26,42 | 21,53 | |
32. | Opatovice | 28,24 | PR | 26,77 | 28,24 | |
33. | Ratíškovice | 30,40 | HO | 30,40 | 29,96 | |
34. | Hostěrádky-Rešov B | 33,59 | VY | 33,59 | 33,39 | |
35. | Rohatec | 39,10 | HO | 39,10 | 25,48 | |
36. | Bojkovice | NP | UH | - | - | |
36. | Benetice | NP | TR | - | - | |
36. | Dolní Bojanovice | NP | HO | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Výčapy | 18,14 | TR | 17,80 | 18,14 | |
2. | Radíkov | 19,29 | PR | 18,56 | 19,29 | |
3. | Hostišová | 19,31 | ZL | 19,31 | 19,21 | |
4. | Mistřice | 19,95 | UH | 19,01 | 19,95 | |
5. | Bělotín | 20,50 | PR | 20,35 | 20,50 | |
6. | Rychlov | 20,58 | KM | 20,58 | 20,06 | |
7. | Opatovice | 20,86 | PR | 19,39 | 20,86 | |
8. | Letohrad - Jeleni | 21,39 | UO | 18,72 | 21,39 | |
9. | Kunovice | 25,37 | UH | 19,26 | 25,37 | |
10. | Čeložnice | 25,50 | HO | 23,25 | 25,50 | |
11. | Vnorovy | 32,47 | HO | 32,47 | 30,39 | |
12. | Petrov | 52,50 | HO | 25,14 | 52,50 | |
13. | Vlkoš | NP | HO | - | - | |
Mistřice, UH
|
Název soutěže a popis: |
O putovní pohár starosty obce Mistřice |
Kontakt: |
J. Polášek, Mistřice 376, 687 |
Kdy: |
09. 07. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
09. 07. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
09. 07. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Radíkov | 17,46 | PR | 17,24 | 17,46 | |
2. | Babice | 18,12 | VS | 18,12 | 17,89 | |
3. | Vacenovice | 18,19 | HO | 17,94 | 18,19 | |
4. | Velké Hoštice | 18,26 | OP | 18,26 | 17,64 | |
5. | Petrovice | 18,35 | TR | 17,64 | 18,35 | |
6. | Hranice | 18,62 | PR | 18,62 | 18,02 | |
7. | Mistřice | 18,65 | UH | 18,65 | 18,06 | |
8. | Mikulovice | 18,82 | TR | 18,41 | 18,82 | |
9. | Trnov | 18,87 | RK | 18,87 | 18,29 | |
10. | Výčapy | 18,97 | TR | 18,97 | 18,10 | |
11. | Rychlov | 19,04 | KM | 18,50 | 19,04 | |
12. | Bojkovice | 19,10 | UH | 19,10 | 19,09 | |
13. | Starý Lískovec Sport | 19,18 | BM | 19,18 | 19,17 | |
14. | Karolinka | 19,20 | VS | 19,20 | 18,91 | |
15. | Vlkoš | 19,25 | HO | 19,25 | 19,00 | |
16. | Stražisko | 19,45 | PV | 19,10 | 19,45 | |
17. | Opatovice | 19,67 | PR | 19,67 | 18,33 | |
18. | Úherce | 19,69 | PS | 19,69 | 19,57 | |
19. | Velký Ořechov | 20,14 | ZL | 19,51 | 20,14 | |
20. | Plumlov | 20,58 | PV | 20,58 | 19,88 | |
21. | Letohrad - Jeleni | 20,85 | UO | 20,85 | 18,06 | |
22. | Hodějice | 21,01 | VY | 18,69 | 21,01 | |
23. | Hostěrádky-Rešov | 21,59 | VY | 21,59 | 19,91 | |
24. | Lhenice | 21,79 | TP | 21,79 | 20,99 | |
25. | Kunovice | 22,06 | UH | 22,06 | 21,34 | |
26. | Benetice | 23,13 | TR | 20,24 | 23,13 | |
27. | Mistřice B | 23,14 | UH | 23,14 | 22,62 | |
28. | Kněžpole | 23,23 | UH | 23,23 | 22,05 | |
29. | Velká nad Veličkou | 23,40 | HO | 22,35 | 23,40 | |
30. | Částkov | 23,74 | UH | 23,74 | 23,18 | |
31. | Černotín | 24,23 | PR | 24,23 | 24,23 | |
32. | Hostěrádky-Rešov B | 24,72 | VY | 19,64 | 24,72 | |
33. | Ořechov | 25,40 | UH | 20,72 | 25,40 | |
34. | Šarovy | 26,79 | ZL | 26,79 | 25,09 | |
35. | Hluk | 40,72 | UH | 21,60 | 40,72 | |
36. | Ořechov B | 49,76 | UH | 49,76 | 47,71 | |
37. | Hostěrádky-Rešov C | NP | VY | - | - | |
37. | Tučapy | NP | UH | - | - | |
37. | Vésky | NP | UH | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Výčapy | 18,56 | TR | 17,59 | 18,56 | |
2. | Rychlov | 18,68 | KM | 17,84 | 18,68 | |
3. | Mistřice | 19,36 | UH | 19,36 | 19,08 | |
4. | Letohrad - Jeleni | 19,48 | UO | 19,39 | 19,48 | |
5. | Bělotín | 20,30 | PR | 20,30 | 20,30 | |
6. | Hostišová | 21,07 | ZL | 21,07 | 20,68 | |
7. | Částkov | 22,58 | UH | 22,21 | 22,58 | |
8. | Radíkov | 30,77 | PR | 30,77 | 29,45 | |
9. | Míkovice | 31,35 | UH | 31,35 | 27,49 | |
10. | Březolupy | 31,61 | UH | 31,61 | 25,67 | |
11. | Opatovice | 39,67 | PR | 39,64 | 39,67 | |
12. | Kunovice | NP | UH | - | - | |
12. | Tučapy | NP | UH | - | 22,83 | |
Výčapy, TR
|
Název soutěže a popis: |
|
Kontakt: |
|
Kdy: |
15. 07. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
15. 07. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
15. 07. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Radíkov | 18,32 | PR | - | - | |
2. | Petrovice | 18,49 | TR | - | - | |
3. | Babice | 18,91 | VS | - | - | |
4. | Opatovice | 18,92 | PR | - | - | |
5. | Výčapy | 19,16 | TR | - | - | |
6. | Hranice | 19,34 | PR | - | - | |
7. | Starý Lískovec Sport | 19,59 | BM | - | - | |
8. | Přibyslavice | 19,68 | TR | - | - | |
9. | Mikulovice | 19,78 | TR | - | - | |
10. | Letohrad - Jeleni | 19,96 | UO | - | - | |
11. | Benetice | 19,99 | TR | - | - | |
12. | Rychlov | 20,11 | KM | - | - | |
13. | Přibyslavice B | 20,23 | TR | - | - | |
14. | Kundratice | 20,25 | ZR | - | - | |
15. | Čechtín | 20,26 | TR | - | - | |
16. | Trnov | 20,83 | RK | - | - | |
17. | Velké Hoštice | 21,11 | OP | - | - | |
18. | Nevcehle | 22,14 | JI | - | - | |
19. | Kojetice | 22,50 | TR | - | - | |
20. | Vacenovice | 23,13 | HO | - | - | |
21. | Hranice B | 25,55 | PR | - | - | |
22. | Mistřice | 27,81 | UH | - | - | |
23. | Výčapy | 37,33 | TR | - | - | |
24. | Brněnec | NP | SY | - | - | |
24. | Úherce | NP | PS | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Petrovice, TR
|
Název soutěže a popis: |
O putovní pohár SDH Petrovice |
Kontakt: |
Petr Pardnos, Petrovice 126, 6 |
Kdy: |
16. 07. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
16. 07. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
16. 07. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Petrovice | 17,75 | TR | - | - | |
2. | Radíkov | 18,35 | PR | - | - | |
3. | Výčapy | 18,46 | TR | - | - | |
4. | Hranice | 18,56 | PR | - | - | |
5. | Babice | 18,57 | VS | - | - | |
6. | Velké Hoštice | 18,62 | OP | - | - | |
7. | Mistřice | 18,91 | UH | - | - | |
8. | Opatovice | 19,03 | PR | - | - | |
9. | Starý Lískovec Sport | 19,18 | BM | - | - | |
10. | Přibyslavice | 19,58 | TR | - | - | |
11. | Vacenovice | 19,65 | HO | - | - | |
12. | Trnov | 19,68 | RK | - | - | |
13. | Rychlov | 19,78 | KM | - | - | |
14. | Čechtín | 19,90 | TR | - | - | |
15. | Hostěrádky-Rešov | 21,04 | VY | - | - | |
16. | Přibyslavice B | 21,29 | TR | - | - | |
17. | Benetice | 21,93 | TR | - | - | |
18. | Todně | 22,21 | CB | - | - | |
19. | Úherce | 22,50 | PS | - | - | |
20. | Todně B | 24,29 | CB | - | - | |
21. | Kundratice | 24,53 | ZR | - | - | |
22. | Hostěrádky-Rešov B | 24,84 | VY | - | - | |
23. | Hvězdonice | 25,02 | BN | - | - | |
24. | Brtnice | 25,14 | JI | - | - | |
25. | Oslavička | 31,42 | TR | - | - | |
26. | Brněnec | NP | SY | - | - | |
26. | Mikulovice | NP | TR | - | - | |
26. | Letohrad - Jeleni | NP | UO | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Rychlov, KM
|
Název soutěže a popis: |
Pohár SDH Rychlov |
Kontakt: |
Rudolf Solař, Zahradní 302, 76 |
Kdy: |
12. 08. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
12. 08. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
12. 08. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Petrovice | 17,41 | TR | 17,25 | 17,41 | |
2. | Radíkov | 17,95 | PR | 16,87 | 17,95 | |
3. | Babice | 18,19 | VS | 17,99 | 18,19 | |
4. | Mistřice | 18,23 | UH | 17,69 | 18,23 | |
5. | Vacenovice | 18,51 | HO | 18,20 | 18,51 | |
6. | Starý Lískovec Sport | 18,51 | BM | 18,36 | 18,51 | |
7. | Rychlov | 18,52 | KM | 17,90 | 18,52 | |
8. | Mikulovice | 18,55 | TR | 18,55 | 18,55 | |
9. | Letohrad - Jeleni | 18,65 | UO | 18,21 | 18,65 | |
10. | Opatovice | 18,67 | PR | 18,56 | 18,67 | |
11. | Hostěrádky-Rešov | 18,78 | VY | 18,78 | 18,38 | |
12. | Velké Hoštice | 18,81 | OP | 18,81 | 18,15 | |
13. | Karolinka | 18,88 | VS | 18,88 | 18,49 | |
14. | Hranice B | 19,26 | PR | 19,26 | 19,02 | |
15. | Krasice - Prostějov | 19,36 | PV | 18,56 | 19,36 | |
16. | Nová Ves | 19,54 | OV | 18,37 | 19,54 | |
17. | Hlinsko | 19,76 | PR | 19,63 | 19,76 | |
18. | Velké Karlovice | 21,04 | VS | 18,64 | 21,04 | |
19. | Vacenovice B | 21,09 | HO | 20,62 | 21,09 | |
20. | Brněnec | 21,47 | SY | 21,47 | 20,44 | |
21. | Hranice | 22,04 | PR | 22,04 | 18,77 | |
22. | Vítonice | 22,07 | KM | 21,80 | 22,07 | |
23. | Černotín | 25,09 | PR | 25,09 | 24,88 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Výčapy | 17,84 | TR | 17,78 | 17,84 | |
2. | Rychlov | 18,13 | KM | 18,07 | 18,13 | |
3. | Radíkov | 18,87 | PR | 18,87 | 18,82 | |
4. | Hlinsko | 18,96 | PR | 18,91 | 18,96 | |
5. | Mistřice | 19,40 | UH | 18,93 | 19,40 | |
6. | Hostišová | 20,35 | ZL | 20,35 | 19,37 | |
7. | Kunovice | 21,11 | UH | 21,11 | 19,31 | |
8. | Bělotín | 22,23 | PR | 22,23 | 21,65 | |
9. | Letohrad - Jeleni | 23,34 | UO | 23,34 | 19,97 | |
10. | Miroslav | 23,77 | ZN | 23,77 | 22,23 | |
11. | Moravská Chrastová | 24,29 | SY | 24,29 | 23,82 | |
12. | Opatovice | NP | PR | - | - | |
Ostrava-Nová Ves, OV
|
Název soutěže a popis: |
O pohár starosty obvodu Ostrava-Nová Ves |
Kontakt: |
Ing. Tomáš Lefner, Paličkova 1 |
Kdy: |
13. 08. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
13. 08. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
13. 08. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Petrovice | 17,66 | TR | - | - | |
1. | Svinov | 20,72 | OV | - | - | |
2. | Babice | 17,90 | VS | - | - | |
2. | Studénka | 25,66 | NJ | - | - | |
3. | Starý Lískovec Sport | 18,62 | BM | - | - | |
3. | Třebovice | 44,70 | OV | - | - | |
4. | Pustkovec | 18,64 | OV | - | - | |
4. | Vacenovice B | NP | HO | - | - | |
5. | Radíkov | 18,66 | PR | - | - | |
6. | Mistřice | 18,76 | UH | - | - | |
7. | Opatovice | 18,86 | PR | - | - | |
8. | Nová Ves | 18,90 | OV | - | - | |
9. | Letohrad - Jeleni | 19,24 | UO | - | - | |
10. | Hranice | 19,30 | PR | - | - | |
11. | Rychlov | 19,32 | KM | - | - | |
12. | Vacenovice | 19,38 | HO | - | - | |
13. | Stará Ves | 19,62 | FM | - | - | |
14. | Jistebník | 20,28 | NJ | - | - | |
15. | Petřvald 2-Petřvaldík | 20,48 | NJ | - | - | |
16. | Mikulovice | 20,78 | TR | - | - | |
17. | Karolinka | 21,20 | VS | - | - | |
18. | Černotín | 26,62 | PR | - | - | |
19. | Horní Suchá | 28,86 | KA | - | - | |
20. | Plumlov | NP | PV | - | - | |
20. | Odry | NP | NJ | - | - | |
20. | Proskovice | NP | OV | - | - | |
20. | Brněnec | NP | SY | - | - | |
20. | Velké Hoštice | NP | OP | - | - | |
20. | Hranice B | NP | PR | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Opatovice | 18,72 | PR | - | - | |
2. | Radíkov | 19,12 | PR | - | - | |
3. | Pustkovec | 19,18 | OV | - | - | |
4. | Petřvald 2-Petřvaldík | 19,22 | NJ | - | - | |
5. | Rychlov | 19,26 | KM | - | - | |
6. | Krumsín | 19,46 | PV | - | - | |
7. | Letohrad - Jeleni | 19,52 | UO | - | - | |
8. | Hostišová | 19,92 | ZL | - | - | |
9. | Mistřice | 20,56 | UH | - | - | |
10. | Bělotín | 20,58 | PR | - | - | |
11. | Výčapy | 21,26 | TR | - | - | |
12. | Stará Ves | 21,66 | FM | - | - | |
Trnov, RK
|
Název soutěže a popis: |
|
Kontakt: |
|
Kdy: |
19. 08. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
19. 08. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
19. 08. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Velké Hoštice | 17,95 | OP | 17,95 | 17,95 | |
2. | Mistřice | 18,15 | UH | 18,15 | 17,91 | |
3. | Vacenovice | 18,17 | HO | 18,17 | 17,89 | |
4. | Radíkov | 18,31 | PR | 18,31 | 17,95 | |
5. | Letohrad - Jeleni | 18,57 | UO | 18,57 | 17,85 | |
6. | Trnov | 18,99 | RK | 18,78 | 18,99 | |
7. | Hranice | 18,99 | PR | 18,99 | 18,26 | |
8. | Mikulovice | 19,01 | TR | 18,61 | 19,01 | |
9. | Bystré | 19,28 | RK | 19,28 | 19,16 | |
10. | Úherce | 19,32 | PS | 19,23 | 19,32 | |
11. | Opatovice | 19,37 | PR | 18,64 | 19,37 | |
12. | Rychlov | 19,64 | KM | 19,20 | 19,64 | |
13. | Horní Lukavice | 19,72 | PJ | 19,22 | 19,72 | |
14. | Starý Lískovec Sport | 19,76 | BM | 19,76 | 19,18 | |
15. | Babice | 20,69 | VS | 19,63 | 20,69 | |
16. | Bašnice | 20,84 | JC | 20,84 | 20,34 | |
17. | Malšova Lhota | 20,87 | HK | 20,87 | 20,68 | |
18. | Trnov B | 20,93 | RK | 19,60 | 20,93 | |
19. | Opočno | 21,09 | RK | 20,03 | 21,09 | |
20. | Tutleky | 21,40 | RK | 20,13 | 21,40 | |
21. | Rájec | 21,55 | RK | 21,32 | 21,55 | |
22. | Brněnec | 22,06 | SY | 21,65 | 22,06 | |
23. | Dobré | 22,30 | RK | 22,30 | 21,73 | |
24. | Plumlov | 24,68 | PV | 24,45 | 24,68 | |
25. | Kvasiny | 24,86 | RK | 24,86 | 22,30 | |
26. | Ohnišov | 25,26 | RK | 25,11 | 25,26 | |
27. | Myštěves | 26,99 | HK | 26,99 | 25,94 | |
28. | Tutleky B | 27,10 | RK | 27,10 | 22,76 | |
29. | Bystřec | 29,01 | UO | 29,01 | 28,85 | |
30. | Čeperka | 30,08 | PA | 30,08 | 29,27 | |
31. | Bystré | 35,51 | RK | 31,67 | 35,51 | |
32. | Častolovice | 39,06 | RK | 39,06 | 38,57 | |
33. | Bolehošť | 42,39 | RK | 42,39 | 39,46 | |
34. | Petrovice | NP | TR | 27,58 | 27,94 | |
34. | Kostelec nad Orlicí | NP | RK | - | - | |
34. | Houdkovice | NP | RK | 20,82 | 20,63 | |
34. | Letohrad - Jeleni | NP | UO | 25,22 | 25,75 | |
34. | Bystřec B | NP | UO | - | - | |
34. | Hranice B | NP | PR | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Radíkov | 18,69 | PR | 18,31 | 18,69 | |
2. | Výčapy | 18,78 | TR | 18,51 | 18,78 | |
3. | Mistřice | 19,10 | UH | 18,63 | 19,10 | |
4. | Hostišová | 19,55 | ZL | 19,55 | 18,81 | |
5. | Krumsín | 20,14 | PV | 20,14 | 19,48 | |
6. | Opatovice | 20,63 | PR | 19,62 | 20,63 | |
7. | Opočno | 20,72 | RK | 20,72 | 19,80 | |
8. | Malšova Lhota | 21,42 | HK | 21,42 | 21,42 | |
9. | Bělotín | 21,48 | PR | 21,48 | 20,75 | |
10. | Rychlov | 22,15 | KM | 22,15 | 17,80 | |
11. | Tutleky | 23,26 | RK | 22,51 | 23,26 | |
12. | Kvasiny | 23,40 | RK | 23,29 | 23,40 | |
13. | Kvasiny B | 24,92 | RK | 24,62 | 24,92 | |
14. | Moravská Chrastová | 26,02 | SY | 26,02 | 25,52 | |
15. | Čeperka | 27,10 | PA | 27,10 | 21,95 | |
16. | Dobruška | 27,34 | RK | 26,73 | 27,34 | |
Letohrad-Kunčice, UO
|
Název soutěže a popis: |
Kunčický pohár |
Kontakt: |
Milan Šulc, tel.: 0737 449 187 |
Kdy: |
20. 08. 2000 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
20. 08. 2000 20:00 |
Začátek tipování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
20. 08. 2000 13:00 |
Konec hlasování: |
00. 00. 0000 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Petrovice | 18,23 | TR | - | - | |
2. | Letohrad - Jeleni | 18,45 | UO | - | - | |
3. | Vacenovice | 18,56 | HO | - | - | |
4. | Hranice | 18,65 | PR | - | - | |
5. | Opatovice | 18,70 | PR | - | - | |
6. | Trnov | 18,85 | RK | - | - | |
7. | Mikulovice | 19,12 | TR | - | - | |
8. | Rychlov | 19,21 | KM | - | - | |
9. | Starý Lískovec Sport | 19,30 | BM | - | - | |
10. | Velké Hoštice | 19,35 | OP | - | - | |
11. | Radíkov | 19,38 | PR | - | - | |
12. | Horní Lukavice | 19,76 | PJ | - | - | |
13. | Hranice B | 20,18 | PR | - | - | |
14. | Lanškroun | 20,53 | UO | - | - | |
15. | Letohrad - Jeleni D | 21,11 | UO | - | - | |
16. | Brněnec | 22,06 | SY | - | - | |
17. | Kvasiny | 22,19 | RK | - | - | |
18. | Bystřec B | 22,32 | UO | - | - | |
19. | Černovír | 22,83 | UO | - | - | |
20. | Bystřec | 22,89 | UO | - | - | |
21. | Nekoř | 23,09 | UO | - | - | |
22. | Úherce | 23,16 | PS | - | - | |
23. | Bašnice | 23,61 | JC | - | - | |
24. | Lanškroun | 24,13 | UO | - | - | |
25. | Dolní Třešňovec | 24,92 | UO | - | - | |
26. | Tatenice | 26,32 | UO | - | - | |
27. | Letohrad - Jeleni B | 27,27 | UO | - | - | |
28. | Horní Třešňovec | 29,56 | UO | - | - | |
29. | Verměřovice | 29,92 | UO | - | - | |
30. | Přívrat | 32,31 | UO | - | - | |
31. | Knapovec | 38,89 | UO | - | - | |
32. | Mistřice | NP | UH | - | - | |
33. | Babice | NP | VS | - | - | |
34. | Dolní Libchavy | NP | UO | - | - | |
35. | Lhotka | NP | UO | - | - | |
36. | Kostelec nad Orlicí | NP | RK | - | - | |
37. | Lukavice | NP | UO | - | - | |
38. | Lanšperk | NP | UO | - | - | |
39. | Opočno | NP | RK | - | - | |
40. | Letohrad - Jeleni B | NP | UO | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chválenice | 18,16 | PJ | - | - | |
2. | Rychlov | 18,27 | KM | - | - | |
3. | Opatovice | 18,59 | PR | - | - | |
4. | Radíkov | 19,41 | PR | - | - | |
5. | Mistřice | 19,63 | UH | - | - | |
6. | Hostišová | 19,65 | ZL | - | - | |
7. | Výčapy | 20,27 | TR | - | - | |
8. | Malšova Lhota | 20,70 | HK | - | - | |
9. | Letohrad - Jeleni D | 20,71 | UO | - | - | |
10. | Bělotín | 21,32 | PR | - | - | |
11. | Moravský Beroun | 21,44 | BR | - | - | |
12. | Nekoř | 22,14 | UO | - | - | |
13. | Žamberk | 23,49 | UO | - | - | |
14. | Černovír | 23,56 | UO | - | - | |
15. | Kvasiny B | 26,76 | RK | - | - | |
16. | Horní Třešňovec | 26,79 | UO | - | - | |
17. | Knapovec | 29,09 | UO | - | - | |
18. | Lanšperk | 29,58 | UO | - | - | |
19. | Opočno | 39,59 | RK | - | - | |
Počet soutěží: 14 Celkem pokusů: 59
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: