Miřetice 2023 - Miřetice-Chmelná

Liga: EXČR
Místo: Miřetice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 06. 08. 2023 09:30
Kontakt:   Míra Lalouček
Telefon:  604506614

Začátek rezervace: 23. 07. 2023 20:00
Konec rezervace: 06. 08. 2023 09:30
Začátek tipování:  23. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 06. 08. 2023 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-miretice-12872.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBPatrik Baláž
22Sychotín BKHonza Adamec
33Radošovice BNAnna Škvorová
44Krotějov  sportTAHonza Adamec
55Pasohlávky BOHonza Adamec
66Mysločovice ZLHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Olešnice OLHonza Adamec
99Špičky PRHonza Adamec
1010INDIVINDI NAPatrik Baláž
1111Ratiboř VSJiří Čech
1212Zahnašovice KMHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Sedlčany PBHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Trnava TRHonza Adamec
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Letohrad - Kunčice  DUOHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Dubenec TUPořadatelé Extraligy
2222Budeč JHHonza Adamec
2323Letohrad - Orlice  BUOHonza Adamec
2424Bílovice PVHonza Adamec
2525Hrabůvka PRHonza Adamec
2626Olešnice SMHonza Adamec
2727Jaronice CBHonza Adamec
2828Frýdštejn JNHonza Adamec
2929Starý Jičín NJHonza Adamec
3030Chmelná BNPořadatelé Extraligy
3131Nalžovice PBČHJ Nalžovice
3232Skalice PBRadek Sobotka
3333Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
3434Krasonice JIMarek Svačina
3535Drahňovice BNFilip Košata
3636Chářovice BNMilan Pádivý
3737Chlum JCLucie Samková
3838Zdislavice BNMíra Lalouček
3939Velká Chyška PEZdeněk Mařinec
4040Malovice BNKarel Trefil
4141Velká Chyška PEZdeněk Mařinec
4242Srch PAJiří Panchártek
4343Daměnice BNMíra Lalouček
4444Makov TAVeronika Mašková
4545Nahoruby BNRadek Sobotka
4648Pustiměř VYMichal Vrba
4749Čechtice BNŠtěpán Vondráček
4850Horní Měcholupy ABMartin Lehovec
4951Slapy TAAleš Tůma
5052Chářovice BNBarbora Bogdanová
5153Střezimíř BNJan Prucek
5254Dobronice u Chýnova TAPavel Komárek
5355Moraveč TAJiří
5457Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
5570Tomice BNHana Jarolímková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Volenice PBPatrik Baláž
22Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
33Plumlov PVHonza Adamec
44Benetice TRHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Ploukonice SMHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
99Bohuslavice u Zlína ZLHonza Adamec
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Stařeč TRHonza Adamec
1212Zdislavice BNHonza Adamec
1313Radošovice BNAnna Škvorová
1414Dalovy BNIvana Novotná
1515Šebířov TALucka
1616Ratměřice BNKateřina Košatová
1717Malovice BNKarel Trefil
1818Chlum BNMarie Petřinová
1919Letohrad - Kunčice DUOVendula Šulcová
2020Makov TAVeronika Mašková
2121Skalice PBRadek Sobotka
2222Chářovice BNBarbora Bogdanová
2323Chářovice BNBarbora Bogdanová
2424Bransouze TRMichaela Dufková
2530Tomice MartomiceBNHana Jarolímková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV15,8215,4715,822023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pšánky HK16,0716,2216,222023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budíkovice TR16,2416,1816,242023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bohuslavice u Zlína ZL15,9816,4516,452023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Benetice TR16,5716,4816,572022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice CUO16,6516,6016,652022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zdislavice BN16,6416,8716,872019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chlum BN16,9716,8916,972021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Budíkovice TR17,0116,8217,012022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Krasice - Prostějov PV17,0516,4517,052023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Stará Říše JI17,0716,6317,072022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  - Martomice-17,2216,4117,222022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dalovy BN16,9917,3417,342021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pšánky HK16,3917,4017,402022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice DUO17,5017,3617,502023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olšovec PR17,6217,4517,622023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malovice BN17,0217,6417,642020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radošovice BN17,5717,6717,672020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chlum BN17,7516,7217,752023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bransouze TR17,7817,1717,782023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hlubyně PB17,8417,6017,842022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ratměřice BN17,9117,7417,912021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chlum BN17,3817,9417,942020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malovice BN18,0317,2318,032019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ratměřice BN18,0717,8518,072020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Ratměřice BN18,0917,4718,092023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dalovy BN18,1317,0818,132019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Makov TA17,4618,1518,152019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Daměnice BN17,2818,1518,152021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Daměnice BN18,2417,3818,242020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zdislavice BN18,2717,8518,272023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zdislavice BN18,2717,8518,272023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zdislavice BN17,3818,2918,292022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Volenice PB16,3218,3318,332023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Volenice PB16,3218,3318,332023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Daměnice BN17,7118,3318,332018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Stařeč TR18,3817,0818,382023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Šebířov TA18,4218,5618,562023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Daměnice BN18,6217,6018,622019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Tomice MartomiceBN18,6717,2418,672023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Tomice MartomiceBN18,6717,2418,672023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chlum CK18,2518,7218,722019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Malovice BN18,7517,4918,752023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Benetice TR17,8718,9318,932023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  - Křížkový Újezdec-18,9318,4018,932020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Radošovice BN18,3818,9418,942023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dalovy BN18,6219,0219,022023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Makov TA19,0518,5219,052023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chářovice BN19,0718,3019,072021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Zdislavice BN17,9219,1919,192018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Malovice BN18,7519,2819,282022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Stařeč BTR19,3417,8419,342022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Radošovice BN19,3818,8019,382019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Šebířov TA19,1719,5819,582019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  - Martomice-17,4719,6219,622020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Střezimíř BN19,1119,6519,652020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Šebířov TA19,1519,6519,652021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Malovice BN17,6119,7219,722018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Olešná HB19,7818,6919,782022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Čechtice BN19,7420,2220,222019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Skalice PB18,0220,2620,262023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ploukonice SM18,5520,4620,462023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Březnice PB19,2420,5420,542018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dalovy BN17,5220,5620,562020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Moraveč TA19,4120,5620,562018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Ratměřice BN20,6418,0220,642022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Ratměřice BN21,0619,2421,062018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Čechtice BN20,5421,1221,122021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Chářovice BN21,1519,6621,152020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Plumlov PV16,5221,2521,252022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Všechlapy BN21,3419,5321,342018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Ratměřice BN21,5319,0221,532019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Daměnice BN21,8020,8121,802022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Chmelná BN20,7321,8321,832020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Chlum BN20,9421,9921,992022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  - Martomice-22,1516,6622,152021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Rožmitál pod Třemšínem PB22,7422,1822,742018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Dalovy BN17,0422,9022,902022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Louňovice pod Blaníkem ABN23,0022,8323,002019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Dalovy BN23,7023,5823,702018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Chářovice BN24,3022,1724,302022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Šebířov TA25,0523,6725,052022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Šebířov TA41,9825,6225,622020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Čechtice BN26,7724,7126,772020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Kuňovice BN27,3925,5327,392018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Radošovice BN27,2628,2028,202021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Chmelná CK28,7418,7428,742018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Radošovice BN28,3029,0529,052022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Keblov BN28,8529,9229,922018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Hulice BN30,1530,6630,662020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Čechtice BN30,9332,3432,342018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  - Martomice-40,6538,5440,652019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Malovice BN47,2246,5447,222021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Ploukonice SM--NP2022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Zhoř u Tábora TA17,6319,19NP2021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Letohrad - Kunčice CUONPNPNP2023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Chářovice BNNPNPNP2023/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Zdislavice BNNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Krasice - Prostějov PV--NP2022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nepoužívat Jabloňov ZRNP17,44NP2022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/23 Miřetice, O pohár starosty obce - 105 let SDH Miřetice
-
2018/08/25 Miřetice / Chmelná, 7. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/29 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná
BNL
2021/08/21 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice-Chmelná
BNL
2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2022/08/20 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice (EX)
BNL
2023/08/06 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2023/08/06 Miřetice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice + EXPU
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže