Miřetice 2022 - Miřetice-Chmelná

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 08. 2022 10:00
Kontakt:   Míra Lalouček
Telefon:  604506614
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 16,28 16,28 16,03
2.  Krotějov Sport TA 16,40 16,22 16,40
3.  Renmotor Jinolice JC 16,46 16,46 16,36
4.  Čikov TR 16,49 16,36 16,49
5.  Velký Ořechov ZL 16,72 16,42 16,72
5.  Čechtín TR 16,72 16,51 16,72
7.  Lavičky ZR 16,80 16,80 16,55
8.  Petrovice TR 16,86 16,86 16,63
8.  Olešnice SM 16,86 16,86 16,84
10.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,92 16,50 16,92
11.  Plumlov PV 17,00 17,00 16,11
12.  Prchalov NJ 17,17 17,17 16,61
13.  Drahňovice BN 17,28 16,74 17,28
14.  Březová LI 17,73 17,68 17,73
15.  Frýdštejn JN 17,74 17,60 17,74
16.  Chotěmice TA 17,75 17,75 17,32
17.  Olešnice OL 17,77 16,31 17,77
18.  Únětice 1911 B PJ 17,97 17,57 17,97
19.  Hrabůvka PR 17,99 16,42 17,99
20.  Únětice 1911 PJ 18,24 18,24 17,70
21.  Bašnice JC 18,35 17,64 18,35
22.  Mysločovice ZL 18,94 18,12 18,94
23.  Zahnašovice KM NP - -
23.  Letohrad - Orlice B UO NP - -
23.  Sychotín BK NP - -
23.  Letohrad - Kunčice D UO NP - -
23.  Stará Říše JI NP - -
23.  Budeč JH NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Benetice TR 16,57 16,57 16,48
2.  Letohrad - Kunčice C UO 16,65 16,65 16,60
3.  Budíkovice TR 17,01 17,01 16,82
4.  Stará Říše JI 17,07 17,07 16,63
5.  Pšánky HK 17,40 16,39 17,40
6.  Hlubyně PB 17,84 17,84 17,60
7.  Stařeč B TR 19,34 19,34 17,84
8.  Olešná HB 19,78 19,78 18,69
9.  Plumlov PV 21,25 16,52 21,25
10.  Ploukonice SM NP - -
10.  Jabloňov ZR NP NP 17,44
10.  Krasice - Prostějov PV NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,2816,0316,282022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov SportTA16,2216,4016,402022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC16,4616,3616,462022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chářovice ŠponaBN16,4916,4616,492019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Čikov TR16,3616,4916,492022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Drahňovice BN16,6416,2316,642021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velký Ořechov ZL16,4216,7216,722022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Čechtín TR16,5116,7216,722022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lavičky ZR16,8016,5516,802022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Drahňovice BN16,1116,8516,852020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Petrovice TR16,8616,6316,862022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Olešnice SM16,8616,8416,862022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sedlčany PB16,8916,8616,892021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5016,9216,922022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ctiboř BN16,7016,9216,922021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5016,9216,922022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chářovice ŠponaBN16,9316,8416,932020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Daměnice BN16,9616,7416,962019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chmelná BN16,9916,6516,992022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plumlov PV17,0016,1117,002022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chářovice ŠponaBN17,0717,0817,082021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chářovice ŠponaBN17,1017,0917,102018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ17,1716,6117,172022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jankov BN17,1917,2617,262018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zdislavice ABN16,7017,2617,262021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Drahňovice BN16,7417,2817,282022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Drahňovice BN16,7417,2817,282022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Tomice BN17,3217,1717,322021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Daměnice BN17,1817,3217,322022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Tomice BN17,3417,4117,412022/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 12 08.08.2022 10:40
 Lukáš Vaculík  16 ** 12 20.08.2022 09:49
 Josef Drnek  16 ** 9 08.08.2022 07:24
 Michal Matějíček  16 ** 9 19.08.2022 21:40


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 0 08.08.2022 10:40
 Josef Drnek  16 ** 0 08.08.2022 07:24
 Michal Matějíček  16 ** 0 19.08.2022 21:40
 Lukáš Vaculík  16 ** 0 20.08.2022 09:49

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/23 Miřetice, O pohár starosty obce - 105 let SDH Miřetice
-
2018/08/25 Miřetice / Chmelná, 7. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/29 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná
BNL
2021/08/21 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice-Chmelná
BNL
2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2022/08/20 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice (EX)
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře