Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/01/01 2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky PS -
2 2019/01/01 2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár PS -
3 2019/04/13 2019/04/25 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně KM MHJPR
4 2019/04/20 2019/05/03 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2019 - Morkovice - KM MHJPR
5 2019/02/01 2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody DO -
6 2019/03/03 2019/05/03 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice TR -
7 2019/04/20 2019/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
8 2019/05/04 2019/05/18 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
9 2019/05/05 2019/05/17 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
10 2019/05/11 2019/05/25 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
11 2019/05/11 2019/05/24 Vrchoslavice-hřiště, VC MHJ PR 2019 - Vrchoslavice PV MHJPR
12 2019/05/12 2019/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
13 2019/05/11 2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
14 2019/05/20 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
15 2019/05/18 2019/05/31 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM MHJPR
16 2019/05/19 2019/05/31 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
17 2019/05/20 2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
18 2019/05/26 2019/06/07 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
19 2019/05/25 2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
20 2019/05/27 2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
21 2019/05/25 2019/06/07 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
22 2019/05/27 2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
23 2019/06/01 2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
24 2019/04/04 2019/06/02 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
25 2019/04/04 2019/06/02 Fotbalové hřiště Zahořany, Oprechtický noční pohár DO -
26 2019/06/28 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
27 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
28 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
29 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
30 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
31 2019/06/23 2019/07/05 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
32 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
33 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
34 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
35 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
36 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
37 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
38 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
39 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
40 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
41 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
42 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
43 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
44 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
45 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
46 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
47 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
48 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
49 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
50 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
51 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
52 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
53 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
54 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
55 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Drahkov362019-01-19 18:04:30
2Kostelecnerozlišeno Kostelec12019-01-19 10:33:35
3Strýčkovicenerozlišeno Strýčkovice12019-01-19 10:32:36
4Krchlebynerozlišeno Krchleby12019-01-19 10:31:54
5Všekarynerozlišeno Všekary12019-01-19 10:31:17
6Honezovicenerozlišeno Honezovice12019-01-19 10:30:07
7Štítarynerozlišeno Štítary12019-01-19 10:28:56
8Křenovynerozlišeno Křenovy12019-01-19 10:28:15
9Oplotnerozlišeno Oplot12019-01-19 10:27:27
10Ves Touškovnerozlišeno Ves Touškov12019-01-19 10:26:49
11Hradec u Stodanerozlišeno Hradec12019-01-19 10:26:04
12Srbicenerozlišeno Srbice12019-01-19 10:24:58
13Nevřeňnerozlišeno Hostivice262019-01-17 16:31:56
14Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Hostivice262019-01-17 16:30:17
15Nevřeňnerozlišeno Kdyně352019-01-14 10:45:36
16Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Kdyně352019-01-14 10:44:56
17Nevřeňnerozlišeno Chrást52019-01-13 11:07:57
18Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chrást52019-01-13 11:06:21
19Nevřeňnerozlišeno Horšovský Týn342019-01-12 18:38:02
20Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Horšovský Týn342019-01-12 18:36:47
21Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Únětice322019-01-12 17:41:37
22Nevřeňnerozlišeno Únětice322019-01-12 17:40:49
23Dolní Hradištěnerozlišeno Nevřeň112019-01-12 09:12:13
24Dolní Hradištěnerozlišeno Hostivice362019-01-11 19:32:48
25Nevřeňnerozlišeno Brodeslavy312019-01-11 12:13:47
26Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Brodeslavy312019-01-11 12:13:30
27Dolní Hradištěnerozlišeno Brodeslavy342019-01-11 12:12:56
28Nevřeňnerozlišeno Křížkový Újezdec292019-01-10 19:53:58
29Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Křížkový Újezdec292019-01-10 19:52:34
30Dolní Hradištěnerozlišeno Křížkový Újezdec312019-01-10 18:41:44
31Nevřeňnerozlišeno Stýskaly302019-01-10 09:59:48
32Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Stýskaly302019-01-10 09:59:12
33Nevřeňnerozlišeno Vidice332019-01-09 14:26:38
34Nevřeňnerozlišeno Vidice282019-01-09 14:26:14
35Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Vidice332019-01-09 14:25:14
36Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Vidice282019-01-09 14:24:47
37Dolní Hradištěnerozlišeno Horšovský Týn332019-01-07 09:45:22
38Dolní Hradištěnerozlišeno Chrást282019-01-06 19:39:41
39Nevřeňnerozlišeno Novosedly272019-01-06 14:22:13
40Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Novosedly272019-01-06 14:21:40
41Dolní Hradištěnerozlišeno Novosedly322019-01-06 14:20:54
42Nevřeňnerozlišeno Příšov252019-01-05 20:58:18
43Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Příšov252019-01-05 20:57:37
44Dolní Hradištěnerozlišeno Příšov302019-01-05 20:55:53
45Dolní Hradištěnerozlišeno Křištín292019-01-05 20:50:02
46Nevřeňnerozlišeno Neznašovy222019-01-05 17:48:17
47Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Neznašovy232019-01-05 17:47:14
48Dolní Hradištěnerozlišeno Neznašovy262019-01-05 17:46:20
49Nevřeňnerozlišeno Nevřeň502019-01-05 10:01:28
50Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nevřeň502019-01-05 09:59:14
51Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chotíkov222019-01-04 19:49:34
52Dolní Hradištěnerozlišeno Únětice252019-01-03 23:05:44
53Nevřeňnerozlišeno Úněšov232019-01-03 19:28:42
54Nevřeňnerozlišeno Úněšov212019-01-03 19:28:25
55Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Úněšov242019-01-03 19:27:55
56Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Úněšov212019-01-03 19:27:35
57Dolní Hradištěnerozlišeno Úněšov242019-01-03 19:24:29
58Dolní Hradištěnerozlišeno Úněšov212019-01-03 19:23:47
59Nevřeňnerozlišeno Čelákovy182019-01-03 14:43:45
60Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Čelákovy172019-01-03 14:43:22
61Nevřeňnerozlišeno Zahorčice172019-01-03 13:04:03
62Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Zahorčice162019-01-03 13:03:15
63Nevřeňnerozlišeno Mělník202019-01-03 07:59:23
64Nevřeňnerozlišeno Děčín I-Děčín162019-01-03 07:58:48
65Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mělník182019-01-03 07:57:58
66Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Děčín I-Děčín142019-01-03 07:56:59
67Dolní Hradištěnerozlišeno Mělník232019-01-03 07:54:51
68Dolní Hradištěnerozlišeno Děčín I-Děčín202019-01-03 07:53:40
69Nevřeňnerozlišeno Horní Měcholupy242019-01-02 22:32:43
70Nevřeňnerozlišeno Horní Měcholupy152019-01-02 22:32:21
71Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Horní Měcholupy192019-01-02 22:31:40
72Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Horní Měcholupy122019-01-02 22:31:12
73Dolní Hradištěnerozlišeno Horní Měcholupy272019-01-02 22:27:07
74Dolní Hradištěnerozlišeno Horní Měcholupy192019-01-02 22:26:46
75Nevřeňnerozlišeno Nebílovy122019-01-02 21:07:14
76Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nebílovy112019-01-02 21:05:33
77Dolní Hradištěnerozlišeno Nebílovy182019-01-02 21:04:01
78Nevřeňnerozlišeno Svaté Pole112019-01-02 20:03:15
79Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Svaté Pole62019-01-02 20:02:06
80Nevřeňnerozlišeno Křelovice102019-01-02 19:40:30
81Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Křelovice102019-01-02 19:39:45
82Dolní Hradištěnerozlišeno Křelovice172019-01-02 19:39:07
83Nevřeňnerozlišeno Mirošov192019-01-02 18:51:16
84Nevřeňnerozlišeno Mirošov142019-01-02 18:50:51
85Nevřeňnerozlišeno Mirošov92019-01-02 18:50:32
86Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mirošov152019-01-02 18:48:33
87Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mirošov202019-01-02 18:48:05
88Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mirošov92019-01-02 18:47:30
89Dolní Hradištěnerozlišeno Mirošov222019-01-02 18:45:18
90Dolní Hradištěnerozlišeno Mirošov162019-01-02 18:44:33
91Nevřeňnerozlišeno Chotíkov62019-01-02 16:48:02
92Dolní Hradištěnerozlišeno Chotíkov152019-01-02 16:46:42
93Nevřeňnerozlišeno Horní Metelsko12019-01-02 16:33:36
94Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Horní Metelsko12019-01-02 16:32:39
95Dolní Hradištěnerozlišeno Horní Metelsko12019-01-02 16:29:24
96Nevřeňnerozlišeno Vranovice82019-01-02 15:07:18
97Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Vranovice82019-01-02 15:06:02
98Dolní Hradištěnerozlišeno Vranovice142019-01-02 15:03:23
99Nevřeňnerozlišeno Mochtín22019-01-02 14:08:27
100Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mochtín22019-01-02 14:05:55
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání