Stříbro, hasičské cvičiště 2019 (Tachov)
Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Tachovské Ligy |
| Stránky pořadatele: | http://www.hasicistribro.agnet.cz/ |
| Kdy: | 07. 09. 2019 10:00 |
| Kontakt: | SDH Stříbro |
| Telefon: | 605816432 |
| Okres: | Tachov |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Roman Jarabica |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bor | Tachov | 15,81 | 16,42 | 15,81 | 0,61 | |
![]() | 2. | Stříbro | Tachov | 17,86 | 21,27 | 17,86 | 3,41 | |
![]() | 3. | Tachov | Tachov | 19,11 | 27,24 | 19,11 | 8,13 | |
![]() | 4. | Chodová Planá | Tachov | 19,94 | 32,17 | 19,94 | 12,23 | |
![]() | 5. | Hošťka | Tachov | 20,02 | 23,32 | 20,02 | 3,30 | |
![]() | 6. | Planá | Tachov | 20,95 | 20,95 | NP | 99,05 | |
![]() | 7. | Brod nad Tichou | Tachov | 22,17 | NP | 22,17 | 97,83 | |
![]() | 8. | Ctiboř | Tachov | 25,74 | 33,40 | 25,74 | 7,66 | |
![]() | 9. | Černošín | Tachov | 53,80 | NP | 53,80 | 66,20 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Brod nad Tichou | Tachov | 17,89 | 19,46 | 17,89 | 1,57 | |
![]() | 2. | Stříbro | Tachov | 21,43 | 22,01 | 21,43 | 0,58 | |
![]() | 3. | Planá III | Tachov | 22,34 | 22,34 | 25,56 | 3,22 | |
![]() | 4. | Planá I | Tachov | 23,21 | 23,21 | 23,26 | 0,05 | |
![]() | 5. | Planá II | Tachov | 23,22 | 23,22 | 26,49 | 3,27 | |
![]() | 6. | Halže | Tachov | 26,20 | 49,70 | 26,20 | 23,50 | |
![]() | 7. | Stříbro II | Tachov | 27,29 | 28,44 | 27,29 | 1,15 | |
![]() | 8. | Kladruby | Tachov | 30,37 | 35,12 | 30,37 | 4,75 | |
![]() | 9. | Hošťka | Tachov | 43,48 | 53,94 | 43,48 | 10,46 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Černošín | Tachov | 15,74 | 15,21 | 15,21 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 2. | Stříbro | Tachov | 17,36 | 15,32 | 15,32 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 3. | Brod nad Tichou | Tachov | 23,85 | 15,40 | 15,40 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 4. | Stříbro | Tachov | 15,75 | 16,77 | 15,75 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 5. | Bor | Tachov | 16,42 | 15,81 | 15,81 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 6. | Nové Sedliště | Tachov | 15,85 | 17,53 | 15,85 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 7. | Nové Sedliště | Tachov | 16,91 | 15,87 | 15,87 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 8. | Bezdružice | Tachov | 15,91 | 20,46 | 15,91 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 9. | Staré Sedliště | Tachov | 15,92 | 18,22 | 15,92 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 10. | Kladruby | Tachov | 16,25 | 17,09 | 16,25 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 11. | Stříbro | Tachov | 34,25 | 16,34 | 16,34 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 12. | Damnov | Tachov | 18,33 | 16,47 | 16,47 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 13. | Kladruby | Tachov | 16,65 | 24,72 | 16,65 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 14. | Nové Sedliště | Tachov | 16,70 | 17,60 | 16,70 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 15. | Stříbro | Tachov | 19,54 | 16,87 | 16,87 | 2020/09/05 | Plamen útok, sklopné terče |
| 16. | Bezdružice | Tachov | 24,28 | 16,91 | 16,91 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 17. | Stříbro | Tachov | 16,95 | 36,11 | 16,95 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 18. | Kladruby | Tachov | 17,15 | 18,60 | 17,15 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 19. | Černošín | Tachov | 22,47 | 17,15 | 17,15 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 20. | Brod nad Tichou | Tachov | 17,37 | 26,07 | 17,37 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 21. | Bezdružice | Tachov | 17,47 | 17,39 | 17,39 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 22. | Černošín | Tachov | 26,92 | 17,52 | 17,52 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 23. | Stříbro | Tachov | 17,62 | 18,28 | 17,62 | 2019/05/18 | Plamen útok, sklopné terče |
| 24. | Stříbro | Tachov | 44,52 | 17,62 | 17,62 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 25. | Brod nad Tichou | Tachov | 26,64 | 17,65 | 17,65 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 26. | Stříbro | Tachov | 21,27 | 17,86 | 17,86 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 27. | Nové Sedliště | Tachov | 18,45 | 22,28 | 18,45 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 28. | Stříbro | Tachov | 19,43 | 18,53 | 18,53 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 29. | Černošín | Tachov | 23,96 | 18,60 | 18,60 | 2020/09/05 | Plamen útok, sklopné terče |
| 30. | Bezdružice | Tachov | 18,60 | 22,85 | 18,60 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezdružice | Tachov | 16,24 | 19,23 | 16,24 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 2. | Černošín | Tachov | NP | 16,40 | 16,40 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 3. | Černošín | Tachov | 16,70 | 17,39 | 16,70 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 4. | Srbice | Domažlice | 17,37 | NP | 17,37 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 5. | Kladruby | Tachov | 18,90 | 17,83 | 17,83 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 6. | Brod nad Tichou | Tachov | 19,46 | 17,89 | 17,89 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 7. | Stříbro | Tachov | 18,68 | 18,23 | 18,23 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 8. | Brod nad Tichou | Tachov | 18,62 | 21,60 | 18,62 | 2019/05/18 | Plamen útok, sklopné terče |
| 9. | Bezdružice | Tachov | 18,63 | 29,43 | 18,63 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 10. | Damnov | Tachov | 19,17 | 22,43 | 19,17 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 11. | Stříbro | Tachov | 19,29 | 32,67 | 19,29 | 2020/09/05 | Plamen útok, sklopné terče |
| 12. | Bezdružice | Tachov | 19,31 | 20,14 | 19,31 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 13. | Stříbro | Tachov | 19,44 | 21,56 | 19,44 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 14. | Staré Sedliště | Tachov | NP | 19,53 | 19,53 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 15. | Stříbro | Tachov | 19,71 | 19,84 | 19,71 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 16. | Kladruby | Tachov | 19,76 | 19,74 | 19,74 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 17. | Staré Sedliště | Tachov | 24,97 | 19,91 | 19,91 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 18. | Černošín | Tachov | 20,14 | 35,92 | 20,14 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 19. | Černošín | Tachov | 22,49 | 20,15 | 20,15 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 20. | Nové Sedliště | Tachov | 20,16 | 28,56 | 20,16 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 21. | Damnov | Tachov | 23,86 | 20,21 | 20,21 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 22. | Staré Sedliště | Tachov | 24,82 | 20,32 | 20,32 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 23. | Stříbro | Tachov | 22,01 | 21,43 | 21,43 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 24. | Planá | Tachov | 21,87 | 23,25 | 21,87 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 25. | Planá | Tachov | 22,34 | 25,56 | 22,34 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 26. | Planá | Tachov | 25,27 | 22,40 | 22,40 | 2019/05/18 | Plamen útok, sklopné terče |
| 27. | Staré Sedliště | Tachov | 25,50 | 22,55 | 22,55 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 28. | Kladruby | Tachov | 22,58 | 22,97 | 22,58 | 2020/09/05 | Plamen útok, sklopné terče |
| 29. | Staré Sedliště | Tachov | 24,23 | 22,83 | 22,83 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 30. | Stříbro | Tachov | 22,89 | 23,68 | 22,89 | 2020/09/05 | Plamen útok, sklopné terče |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















