Chlumčany 2016 - 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 10. 2016 10:00
Kontakt:   Michal Krieger
Telefon:  378 022 637
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Michal Krieger

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žebnice PS 14,75 14,75 NP
2.  Chářovice BN 15,19 15,19 18,14
3.  Štítary A DO 15,47 16,66 15,47
4.  Buková PB 15,54 15,54 16,43
4.  Radětice PB 15,54 15,80 15,54
6.  Radíč PB 15,63 15,63 15,79
7.  Želetava TR 15,67 16,15 15,67
8.  Chrást PB 15,68 15,68 16,68
9.  Poděvousy DO 15,76 15,83 15,76
10.  Chotěmice TA 15,81 15,86 15,81
11.  Nalžovice PB 15,92 16,11 15,92
12.  Horní Kamenice DO 15,94 15,94 16,44
13.  Ves Touškov PJ 15,99 15,99 NP
14.  Drahňovice BN 16,06 NP 16,06
15.  Zahorčice KT 16,13 17,07 16,13
16.  Bolkov PJ 16,32 17,37 16,32
17.  Horní Lukavice PJ 16,37 16,37 17,08
18.  Krotějov TA 16,47 NP 16,47
19.  Líchovy Panthers PB 16,54 16,54 NP
20.  Robčice A PJ 16,60 16,75 16,60
21.  Záborná Lhota PB 16,69 16,69 NP
22.  Zalužany PB 16,76 17,24 16,76
23.  Oplot PJ 17,14 NP 17,14
24.  Útušice PJ 17,57 17,57 NP
25.  Horní Metelsko muži DO 17,64 21,87 17,64
26.  Úněšov Okrsek Uněšov PS 17,68 17,68 NP
27.  Chlumčany PJ 17,78 17,78 NP
28.  Krchleby muži DO 18,09 18,48 18,09
28.  Lhotka PB 18,09 19,71 18,09
30.  Vidice Muži DO 18,53 NP 18,53
31.  Mochtín KT 18,75 18,75 NP
32.  Křečovice BN 18,77 NP 18,77
33.  Hejná SPORT, o.s KT 20,45 20,45 NP
34.  Robčice B PJ 21,47 21,47 42,34

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chrášťany LT 17,17 17,17 18,12
2.  Útušice PJ 19,21 19,21 21,36
3.  Chotíkov PS 19,24 20,69 19,24
4.  Úněšov PS 19,28 24,64 19,28
5.  Poděvousy DO 20,37 20,56 20,37
6.  Líchovy Fialky PB 26,90 26,90 26,90
7.  Zalužany PB 42,26 NP 42,26

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST14,26NP14,262018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chářovice BN14,5214,2714,272018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Únětice 1911 APJ--14,282019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chotěmice TA14,31NP14,312018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB--14,332019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Únětice 1911 APJ14,3515,5814,352018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Novosedly ST--14,372019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bezděkov pod Třemšínem PBNP14,4714,472018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5814,4714,472014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chářovice BN--14,592017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chotěmice TA--14,592019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nevcehle JI14,6017,6114,602018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krotějov SportTA--14,652019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sedlčany PB--14,662019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrást DraciPB18,0914,6714,672014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hlubyně PB--14,732017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zahorčice ST--14,732019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Horní Kamenice DO--14,742019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žebnice PS14,75NP14,752016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Únětice 1911 PJ14,79NP14,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Únětice 1911 PJ14,8015,5014,802011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krotějov TANP14,8514,852018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Želetava TR14,8515,4714,852014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Únětice 1911 BPJ--14,872017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Lukavice PJ16,6414,8914,892010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Zahorčice ST--14,902017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Žebnice PS14,9015,7914,902018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sedlčany PB15,4414,9514,952018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Horní Kamenice DO--14,962017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krasonice JI14,96-14,962015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,4017,4516,402014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chválenice PJ16,7017,0816,702015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sloup PZ--16,872019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chválenice Z PJ17,5217,1417,142011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chrášťany LT17,1718,1217,172016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chrášťany Z LT18,4917,5117,512011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Robčice Z PJNP17,5917,592011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT17,7517,8417,752015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Chválenice PJ18,1417,7917,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malovice BN--17,872019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hradec PJ--17,882019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Hradec PJ--18,012017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bolkov PJ18,0318,5518,032014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Štěnovický Borek PJ--18,032017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Chrášťany LT--18,042017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Hradec PJ18,7618,0818,082018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Hradec PJ18,17NP18,172014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Líchovy PB18,21-18,212015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hradec PJ18,24-18,242015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Chrášťany LT-18,3318,332013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Líchovy PB--18,352017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Mrtník PS18,45-18,452010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Poděvousy DO18,5428,4818,542010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Poděvousy D DO18,9318,5518,552014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Touchovice LN19,8518,5618,562010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hlubyně PB--18,572019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bezděkov pod Třemšínem Z PB28,9118,5718,572011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Strýčkovice DO20,0818,6818,682010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Líchovy PB19,0118,7418,742018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Štěnovický Borek PJ18,7619,6818,762018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Buková - Muži

15,54https://youtu.be/gyJn7NFsNLw Pavel Fiřt

Mochtín - Muži

18,75https://youtu.be/6jmHCeNYa1s Petr Kanta
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře