Babice 2017 - O pohár starosty SDH Babice - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Ing. Karel Gába
Telefon: 
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Zadal: Denis Balounová

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Prchalov NJ 16,07 16,07 15,78
2.  Čikov TR 16,44 16,44 16,31
3.  Stará Říše JI 16,50 16,32 16,50
4.  Olešná HB 16,63 16,63 16,40
5.  Oponešice TR 16,64 16,64 16,60
6.  Trnava TR 16,65 16,65 16,25
7.  Jinolice Renmotor JC 16,67 16,00 16,67
8.  TAG Zahnašovice KM 16,73 16,62 16,73
9.  Bašnice JC 16,79 15,82 16,79
10.  Letohrad Jeleni UO 16,86 16,86 16,46
11.  Lhotky Sport ZR 16,88 16,54 16,88
12.  Netín Cirkus ZR 16,92 16,92 16,41
13.  Mladoňovice TR 16,93 16,25 16,93
14.  Hrobice PA 16,98 16,90 16,98
15.  Louňovice pod Blaníkem BN 17,09 16,71 17,09
16.  Babice VS 17,21 17,11 17,21
17.  Radkova Lhota PR 17,41 17,41 17,10
18.  Plumlov PV 17,45 17,45 17,16
19.  Chotěmice TA 17,59 17,19 17,59
19.  Pravčice KM 17,59 16,56 17,59
21.  Bohdalín PE 17,63 17,63 16,70
22.  Špičky PR 17,67 17,67 16,88
23.  Velké Hoštice OP 17,69 16,26 17,69
24.  Milotice nad Bečvou PR 17,87 17,87 17,53
25.  Chářovice BN 18,35 16,78 18,35
25.  Radostín nad Oslavou ZR 18,35 17,98 18,35
27. Výsledek se nepočítá do ligy  Hlinsko PR 18,45 18,45 18,42
28.  Sobíšky PR 18,46 17,21 18,46
29.  Chrášťany LT 18,51 17,21 18,51
30. Výsledek se nepočítá do ligy  Malhotice PR 19,71 19,56 19,71
31.  Opatovice PR 19,75 18,31 19,75
32.  Vyšná Voľa BJ 19,76 19,76 17,93
33.  Drahotuše (Hranice IV) PR 20,32 20,32 20,32
34.  Luboměř NJ 20,47 20,47 16,68
35.  Hranice PR 20,78 20,78 18,59
36.  Olšovec PR 20,96 20,96 19,19
37.  Jamnice OP 21,31 16,67 21,31
38.  Racková ZL 22,27 22,27 21,09
39.  Moravany PA 24,74 24,74 21,84
40. Výsledek se nepočítá do ligy  Provodovice PR 27,87 27,50 27,87
41.  Mysločovice ZL NP NP NP
41.  Únětice PJ NP 16,67 NP
41.  Valšovice (Hranice VI) PR NP NP NP
41.  Lavičky ZR NP NP NP
41.  Hrabůvka PR NP NP NP
41.  Pšánky HK NP NP NP
41.  Mladcová ZL NP NP NP
41.  Jasenice VS NP 21,36 20,83
41.  Obrubce MB NP NP NP
41.  Pasohlávky BV NP NP NP
41.  Zlatá Olešnice JN NP NP NP
52. Výsledek se nepočítá do ligy  Střítež nad Ludinou PR MS 27,01 28,49

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Skrochovice OP 16,06 16,06 15,95
2.  Chrášťany LT 16,31 16,31 15,90
3.  Benešov u Semil SM 17,42 17,42 17,31
4.  Komárovice VS 17,60 17,39 17,60
5.  Opatovice PR 17,65 17,54 17,65
6.  Dvorce TA 17,99 17,99 17,08
7.  TAG Zahnašovice KM 18,37 16,34 18,37
8.  Rokytno PA 18,40 16,94 18,40
9.  Kunovice VS 18,43 17,04 18,43
10.  Střítež nad Ludinou PR 18,69 17,95 18,69
11.  Radíkov PR 18,83 18,83 16,68
12.  Hlinsko PR 20,09 20,09 17,60
13.  Drahotuše (Hranice IV) PR 21,34 21,34 20,96
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Paršovice PR 21,66 21,66 17,40
15.  Potštát PR 22,15 21,29 22,15
16.  Libuň JC 23,94 23,94 16,97
17.  Stará Říše JI NP NP NP
17.  Milotice nad Bečvou PR NP NP NP
17.  Malé Hoštice OP NP 18,00 NP
17.  Louňovice pod Blaníkem BN NP 16,02 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ16,0715,7816,072017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov NJ16,0715,7816,072017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Čikov TR16,4416,3116,442017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Oponešice TR16,4416,3116,442017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Čikov TR16,4416,3116,442017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lavičky ZR16,4516,3416,452013/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Trnava TR16,3416,4916,492012/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stará Říše JI16,3216,5016,502017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olšovec PR16,4916,5716,572013/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Špičky PR16,5416,5916,592015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nevcehle JI16,3316,6216,622012/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Plumlov PV16,1316,6216,622012/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Benetice TR16,6016,6316,632012/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lhenice TP16,6316,5916,632008/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olešná HB16,6316,4016,632017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Oponešice TR16,6416,6016,642017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Trnava TR16,6516,2516,652017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Trnava TR16,6516,2516,652017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jinolice JC16,0016,6716,672017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jinolice RenmotorJC16,0016,6716,672017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Horní Poříčí BK16,6016,7216,722012/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Babice VS16,5416,7316,732015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  TAG Zahnašovice KM16,6216,7316,732017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  TAG Zahnašovice KM16,6216,7316,732017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Kunovice VS16,7416,3316,742015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žernovník BK16,7516,4716,752012/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Prchalov NJ16,7616,1416,762016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bašnice JC15,8216,7916,792017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Plumlov PV16,8216,6516,822009/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Olšovec PR16,8516,6516,852010/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Skrochovice OP16,0615,9516,062017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Chrášťany LT16,3115,9016,312017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Benešov u Semil SM17,4217,3117,422017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Komárovice VS17,3917,6017,602017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Opatovice PR17,5417,6517,652017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Dvorce TA17,9917,0817,992017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. TAG Zahnašovice KM16,3418,3718,372017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Rokytno PA16,9418,4018,402017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Kunovice VS17,0418,4318,432017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Střítež nad Ludinou PR17,9518,6918,692017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Radíkov PR18,8316,6818,832017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Hlinsko PR20,0917,6020,092017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Drahotuše (Hranice IV) PR21,3420,9621,342017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Paršovice PR21,6617,4021,662017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Potštát PR21,2922,1522,152017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Libuň JC23,9416,9723,942017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Louňovice pod Blaníkem BN16,02NPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18. Stará Říše JINPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19. Milotice nad Bečvou PRNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20. Malé Hoštice OP18,00NPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 zdenek bortl  16 ** 22 30.06.2017 11:57
 Lucie Samková  16 ** 22 30.06.2017 19:51
 Michaela Vacková  16 ** 19 30.06.2017 10:39
 Martin Valda  16 ** 17 01.07.2017 10:04
 Tomáš Juřena  16 ** 16 30.06.2017 11:11
 SDH Mysločovice  15 ** 14 30.06.2017 11:48
 Michal Matějíček  16 ** 13 19.06.2017 22:03
 Lukáš Struška  16 ** 12 30.06.2017 10:16
 Tlumič  16 ** 8 30.06.2017 21:25
 Josef Navrátil  16 ** 7 30.06.2017 17:09
 Tomáš Valda  16 ** 2 30.06.2017 12:18
 Josef Novák  16 ** 0 30.06.2017 14:35
 Klára Pelejová  16 ** 0 30.06.2017 10:30
 Honza Adamec  16 ** 0 25.06.2017 07:45
 Ondřej Matyáš  16 ** 0 01.07.2017 09:59
 Krleša  16 ** 0 29.06.2017 15:56
 Radek Staněk  16 ** 0 19.06.2017 08:56
 Luboš Kopřiva  16 ** 0 30.06.2017 10:54
 Adam Nádvorník  16 ** 0 30.06.2017 11:45
 Andrea Crhová  16 ** 0 30.06.2017 14:58
 Martin Ondra  16 ** 0 30.06.2017 09:52
 Tomáš Láznička  16 ** 0 30.06.2017 11:27
 Dušan Ingr  16 ** 0 01.07.2017 09:11
 Ondřej Zemánek  16 ** 0 01.07.2017 09:11


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 19 19.06.2017 08:56
 Luboš Kopřiva  15 ** 16 30.06.2017 10:54
 Honza Adamec  16 ** 16 25.06.2017 07:46
 zdenek bortl  16 ** 11 30.06.2017 11:58
 Josef Navrátil  16 ** 9 30.06.2017 17:09
 Michaela Vacková  16 ** 8 30.06.2017 10:40
 Tlumič  16 ** 6 21.06.2017 19:43
 Tomáš Valda  16 ** 1 30.06.2017 12:18
 Andrea Crhová  16 ** 0 30.06.2017 15:00
 Michal Matějíček  16 ** 0 26.06.2017 23:14
 Ondřej Matyáš  16 ** 0 01.07.2017 10:00
 Martin Ondra  16 ** 0 30.06.2017 09:53
 Klára Pelejová  16 ** 0 30.06.2017 10:30
 Krleša  16 ** 0 29.06.2017 15:58
 Tomáš Láznička  16 ** 0 30.06.2017 11:29
 Martin Valda  16 ** 0 01.07.2017 10:05
 Tomáš Juřena  16 ** 0 30.06.2017 11:16
 Dušan Ingr  16 ** 0 01.07.2017 09:13
 Adam Nádvorník  16 ** 0 30.06.2017 11:45
 Ondřej Zemánek  16 ** 0 01.07.2017 09:14

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Sobíšky - Muži

18,46http://youtu.be/9CWYnr5JEMw Jiří Kočař
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/06/04 Babice, VS, O putovní pohár SDH Babice
EXČR
2001/08/12 Babice, VS, O putovní pohár SDH Babice
EXČR
2002/08/11 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2003/08/10 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2005/08/14 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2006/08/13 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2007/08/26 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2008/08/10 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2009/08/29 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2010/08/14 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2012/08/18 Babice, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2012/10/06 Babice, October Cup
-
2013/08/11 Babice, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2014/08/23 Babice, O pohár SDH Babice
VCPR
2014/10/04 Babice, OCTOBER CUP 2014
-
2015/08/22 Babice, O pohár SDH Babice
VCPR
2016/06/05 Babice, O pohár SDH Babice
VCPR
2016/10/01 Babice, 8. ročník October Cupu 2016
-
2017/07/01 Babice, O pohár starosty SDH Babice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/01 Babice, O pohár SDH Babice
VCPR
Kdy Kde Liga


Komentáře