Výsledky ročníku 1999 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. St
1
Br
2
Body
1. Radíkov 153 17,80PR
15
15
30
2. Mistřice 99 18,05UH
5
8
13
3. Petrovice 84 18,28TR
12
12
0
24
4. Opatovice 70 18,34PR
0
0
0
5. Nová Ves 64 18,69OV
8
0
8
6. Velké Hoštice 60 18,34OP
4
4
8
7. Čechtín 50 18,69TR
3
6
9
-. Karolinka 50 18,84VS
10
0
10
9. Výčapy 41 18,43TR
6
0
6
10. Mikulovice 33 18,71TR-
0
0
11. Vacenovice 27 18,50HO
0
0
0
12. Babice 19 18,80VS-
1
1
13. Trnov 13 19,07RK-
10
10
-. Letohrad 13 19,29UO
0
3
3
15. Radimovice 12 18,59LI--0
16. Hranice 11 18,95PR
1
0
1
17. Pravčice 10 18,92KM-
2
2
18. Rychlov 7 19,18KM
0
0
0
-. Bohuňov 7 19,55SY
2
5
7
20. Přibyslavice 6 18,91TR
0
0
0
21. Přibyslavice B 5 18,86TR--0
-. Nová Ves 5 19,15SO--0
-. Petřvald 2-Petřvaldík 5 19,50NJ--0
24. Stanoviště 4 19,02BO
0
0
0
-. Lhenice 4 19,43TP--0
-. Bezuchov 4 20,24PR--0
27. Petrovice B 3 19,60TR--0
28. Milenov 2 19,45PR--0
29. Sedlejov 1 19,12JI
0
-0
-. Úherce 1 20,00PS--0
31. Starý Lískovec Sport 0 19,55BM
0
0
0
0
-. Jistebník 0 19,70NJ--0
-. Horní Lukavice 0 20,01PJ--0
-. Svinov 0 20,06OV--0
-. Kundratice 0 20,07ZR
0
0
0
-. Hlinsko 0 20,11PR--0
-. Benešov u Semil 0 20,11SM--0
-. nerozlišeno 0 20,24---0
-. Velké Hoštice B 0 20,25OP--0
-. Široký Důl 0 20,38SY--0
-. Bořitov 0 20,42BK
0
0
0
-. Horní Újezd 0 20,42PR--0
-. Stará Ves 0 20,82FM--0
-. Frýdlant 0 21,01FM--0
-. Velké Karlovice 0 21,07VS--0
-. Benetice 0 21,07TR
0
0
0
-. Hostěrádky-Rešov 0 21,11VY
0
0
0
-. Karolinka B 0 21,17VS--0
-. Mistřice B 0 21,25UH
0
0
0
-. Příseka 0 21,29JI--0
-. Tísek 0 21,38NJ--0
-. Dětkovice 0 21,40PV--0
-. Břevenec 0 21,41OL
0
0
0
-. Sádek 0 21,42OP--0
-. Raspenava 0 21,42LI--0
-. Svijany 0 21,48LI--0
-. Žádovice 0 21,68HO--0
-. Hvězdoňovice 0 21,83TR--0
-. Mniší 0 21,92NJ--0
-. Čechtín B 0 22,00TR--0
-. Kobeřice 0 22,06OP--0
-. Prostějov 0 22,44PV
0
-0
-. Valšovice (Hranice VI) 0 22,44PR--0
-. Vlkoš 0 22,74HO--0
-. Lhenice B 0 23,10TP--0
-. Brumov 0 23,11ZL--0
-. Černovice 0 23,13BK-
0
0
-. Prušánky 0 23,25HO
0
0
0
-. Lelekovice 0 23,29BO--0
-. Krmelín 0 23,31FM--0
-. Olšovec 0 23,40PR--0
-. Horní Suchá 0 23,82KA--0
-. Lanškroun 0 23,86UO-
0
0
-. Bílý Újezd 0 24,30RK
0
0
0
-. Ratíškovice 0 24,32HO--0
-. Kobeřice B 0 24,38OP--0
-. Hostěrádky-Rešov B 0 24,50VY--0
-. Velké Meziříčí 0 24,51ZR
0
0
0
-. Brněnec 0 24,67SY
0
0
0
-. Petřvald 1-Petřvald 0 24,86NJ--0
-. Bystřice pod Hostýnem 0 24,86KM--0
-. Měcholupy 0 24,94LN--0
-. Šaratice 0 25,05VY
0
-0
-. Horní Růžodol, Liberec VII 0 25,41LI--0
-. Hrdějovice 0 25,48CB--0
-. Velká nad Veličkou 0 25,63HO--0
-. Sobíšky 0 25,89PR--0
-. Vítonice 0 26,32KM--0
-. Dubňany 0 26,34HO--0
-. Čechy 0 27,01PR--0
-. Podmoklany 0 27,15HB--0
-. Kvasiny 0 27,55RK--0
-. Jindřichov 0 27,58PR--0
-. Jakubovice 0 27,62HB--0
-. Ždírec nad Doubravou 0 27,68HB--0
-. Mladecko 0 27,78OP--0
-. Zliv 0 29,49CB--0
-. Hlučín 0 29,56OP--0
-. Loukov 0 30,26KM--0
-. Michálkovice 0 30,32OV--0
-. Radimovice B 0 30,42LI--0
-. Provodovice 0 31,19PR--0
-. Moravský Žižkov 0 32,11BV--0
-. Horní Jasenka 0 32,62VS--0
-. Kunovice 0 33,66UH--0
-. Nová Ves 0 33,69FM--0
-. Lužec 0 33,97LN--0
-. Kokory 0 34,02PR--0
-. Michálkovice B 0 35,52OV--0
-. Domaželice 0 35,65PR--0
-. Březová nad Svitavou 0 38,06SY-
0
0
-. Bohuňov B 0 39,65SY-
0
0
-. Letohrad D 0 39,79UO-
0
0
-. Duchcov 0 41,22TP--0
-. Chlebičov 0 41,96OP--0
-. Drahotuše (Hranice IV) 0 42,21PR--0
-. Mikulovice B 0 46,31TR
0
-0
-. Čtveřín 0 NPLI--0
-. Krasice 0 NPPV--0
-. Petrov 0 NPHO--0
-. Troubky 0 NPPR--0
-. Dolní Bojanovice 0 NPHO--0
-. Sebranice 0 NPBK-
0
0
-. Paršovice 0 NPPR--0
-. Černotín 0 NPPR--0
-. Todně B 0 NPCB--0
-. Paskov 0 NPFM--0
-. Čeložnice 0 NPHO--0
-. Nevcehle 0 NPJI--0
-. Horní Poříčí 0 NPBK-
0
0
-. Sádek B 0 NPOP--0
-. Bystřec 0 NPUO-
0
0
-. Racková 0 NPZL--0
-. Strážnice 0 NPHO--0
-. Štrbice 0 NPTP--0
-. Horní Suchá B 0 NPKA--0
-. Todně 0 NPCB--0
-. Rozhraní 0 NPSY-
0
0
-. Teplice nad Bečvou 0 NPPR--0
-. Vřesovice 0 NPHO--0
-. Studénka 0 NPNJ--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. St
1
Br
2
Body
1. Výčapy 152 18,79TR
8
4
12
2. Mistřice 129 19,44UH
15
12
27
3. Rychlov 126 19,31KM
10
15
25
4. Opatovice 106 19,48PR
12
6
18
5. Radíkov 79 19,36PR
6
8
14
6. Bělotín 28 24,66PR--0
7. Tísek 22 19,69NJ--0
8. Kunovice 19 20,86VS--0
9. Hostišová 16 20,16ZL
0
5
5
10. Moravská Chrastová 12 27,93SY
5
2
7
11. Chválenice 10 19,59PJ--0
-. Radimovice 10 20,26LI--0
-. Letohrad D 10 21,41UO-
10
10
14. Velké Meziříčí 9 21,51ZR-
3
3
15. Kunovice 6 21,45UH--0
-. Benešov u Semil 6 21,72SM--0
-. Velké Karlovice 6 22,30VS--0
-. Hlinsko 6 22,95PR--0
-. Velké Hoštice 6 42,87OP--0
20. nerozlišeno 5 21,78---0
-. Racková 5 22,20ZL--0
-. Bohuňov 5 24,39SY-
1
1
23. Lhenice 4 22,90TP--0
-. Martinov 4 27,58OV--0
-. Vnorovy 4 35,97HO--0
26. Raspenava 3 23,05LI--0
-. Kvasiny 3 24,46RK--0
-. Měcholupy 3 24,81LN--0
-. Michálkovice 3 29,26OV--0
-. Přibyslavice 3 30,82TR--0
-. Petrov 3 48,33HO--0
32. Jablonecké Paseky 2 25,72JN--0
-. Tečovice 2 28,74ZL--0
-. Čeložnice 2 56,72HO--0
35. Moravský Beroun 1 25,78BR--0
-. Loukov 1 33,30KM--0
-. Petřvald 2-Petřvaldík 1 NPNJ-
0
0
38. Český Dub I 0 27,59LI--0
-. Podmoklany 0 39,47HB--0
-. Zibohlavy 0 NPKO--0
-. Bohuňov B 0 NPSY-
0
0


Celkem se účastnilo:  182 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: