Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Zd
1
Mo
2
St
3
Kr
4
Pl
5
Ra
6
Pe
7
Ol
8
Le
9
Le
10
Za
11
Ch
12
My
13

14
1. Mladoňovice 20 16,01TR
16,01
-------------
2. Velké Hoštice 17 16,05OP
16,05
17,40
------------
3. Nevcehle 15 16,10JI
16,10
-------------
4. Jinolice Renmotor 13 16,35JC
16,35
-------------
5. Prchalov 11 16,37NJ
16,37
18,28
------------
6. Bezděkov pod Třemšínem 10 16,48PB
16,48
-------------
7. Hrabůvka 9 16,49PR
16,49
19,11
------------
8. Olešná 8 16,65HB
16,65
-------------
9. Pasohlávky 7 16,75BV
16,75
17,63
------------
10. Letohrad - Kunčice B 6 16,76UO
16,76
-------------
11. Obrubce 5 16,80MB
16,80
-------------
12. Chotěmice 4 16,83TA
16,83
-------------
13. Tatobity 3 16,89SM
16,89
-------------
14. Lavičky 2 16,93ZR
16,93
-------------
15. Široký Důl 1 16,94SY
16,94
-------------
16. Loučany 0 17,02OL
17,02
NP
------------
-. Čikov 0 17,04TR
17,04
-------------
-. Dubenec 0 17,18TU
17,18
NP
------------
-. Bašnice 0 17,23JC
17,23
-------------
-. Sádek 0 17,46SY
17,46
-------------
-. Zderaz C 0 17,47CR
17,47
-------------
-. Čeperka 0 17,50PA
17,50
-------------
-. Kynice 0 17,56HB
17,56
-------------
-. Letohrad 0 17,56UO
17,56
-------------
-. Petrovice 0 17,60TR
17,60
17,93
------------
-. Plumlov 0 17,78PV
17,78
-------------
-. Pomezí 0 17,82SY
17,82
-------------
-. Košťálov 0 17,84SM
17,84
-------------
-. Stradouň 0 18,12UO
18,12
29,96
------------
-. Zahorčice 0 18,23ST
18,23
-------------
-. Slepotice 0 18,70PA
18,70
-------------
-. Morašice 0 18,77CR
18,77
-------------
-. Záchlumí 0 18,96UO
18,96
-------------
-. Krotějov Sport 0 19,15TA
19,15
-------------
-. Sychotín 0 19,43BK
19,43
-------------
-. Široký Důl B 0 20,24SY
20,24
-------------
-. Seč 0 20,24CR
20,24
-------------
-. Letohrad - Kunčice D 0 20,38UO
20,38
-------------
-. Oldřiš 0 20,76SY
20,76
-------------
-. Pšánky 0 21,79HK
21,79
-------------
-. Vřesovice 0 25,90HO
25,90
19,46
------------
-. Míchov 0 NPBK
NP
-------------
-. Zderaz B 0 NPCR
NP
-------------
-. Zderaz 0 NPCR
NP
-------------
-. Trnava 0 NPTR
NP
17,36
------------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Zd
1
Mo
2
St
3
Kr
4
Pl
5
Ra
6
Pe
7
Ol
8
Le
9
Le
10
Za
11
Ch
12
My
13

14
1. Myštěves 10 16,21HK
16,21
-------------
2. Letohrad - Orlice 8 16,45UO
16,45
-------------
3. Sloup 6 16,79PZ
16,79
-------------
4. Jinolice 4 16,83JC
16,83
-------------
5. Dětkovice 3 17,06VY
17,06
-------------
6. Nepomuky 2 17,14UO
17,14
-------------
7. Dlouhá Ves 1 17,62RK
17,62
-------------
8. Nedvězí 0 17,67SY
17,67
-------------
-. Nevcehle 0 17,77JI
17,77
-------------
-. Košťálov 0 18,15SM
18,15
-------------
-. Malé Hoštice 0 18,18OP
18,18
-------------
-. Stará Říše 0 18,32JI
18,32
-------------
-. Hrobice 0 18,35PA
18,35
-------------
-. Stradouň 0 19,50UO
19,50
-------------
-. Pravčice 0 20,36KM
20,36
-------------
-. Olešná 0 NPHB
NP
-------------
-. Letohrad - Červená 0 NPUO
NP
-------------


Celkem se účastnilo:  62 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: