Zderaz 2020 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 09. 2020 10:00
Kontakt:  
Telefon:  739173747
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Plumlov PV 16,15 16,15 16,06
2.  Nevcehle JI 16,35 15,87 16,35
3.  Zahnašovice KM 16,50 16,37 16,50
4.  Velké Hoštice OP 16,68 16,68 16,38
5.  Vésky B UH 16,69 16,69 16,55
6.  Pasohlávky BO 16,75 16,75 16,57
7.  Bašnice JC 16,98 16,98 16,89
8.  Renmotor Jinolice JC 17,08 16,66 17,08
9.  Krotějov TA 17,11 16,56 17,11
10.  Sychotín BK 17,27 16,79 17,27
11.  Trnava TR 17,62 17,62 17,34
12.  Obrubce MB 18,44 18,44 16,57
13.  Hrabůvka PR 18,72 16,64 18,72
14.  Čikov TR 20,02 16,68 20,02
15.  Široký Důl SY 20,53 20,53 16,65
16.  Hrabice PT 20,57 20,57 18,72
17.  Chlebičov OP 20,60 17,65 20,60
18.  Starý Jičín NJ 21,15 21,15 17,85
19.  Stará Říše JI NP NP NP
19.  Sedlčany PB NP NP NP
19.  Světlá nad Sázavou HB NP NP NP
19.  Čechtín TR NP 16,18 NP
19.  Sloup PZ NP 21,33 NP
19.  Letohrad - Jeleni UO NP NP NP
19.  Oldřiš SY NP NP NP
19.  Myštěves HK NP NP NP
19.  Petrovice TR NP 18,42 NP
19.  Lavičky ZR NP 17,01 NP
19.  Zderaz C CR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Budišov TR 16,83 16,73 16,83
2.  Letohrad - Orlice UO 17,04 17,04 16,49
3.  Dětkovice VY 17,18 17,12 17,18
4.  Olešná HB 17,31 17,31 16,39
5.  Bojkovice UH 17,69 17,28 17,69
6.  Renmotor Jinolice JC 18,46 15,50 18,46
7.  Sloup PZ 18,63 18,63 16,33
8.  Bílovice UH 19,03 19,03 17,70
9.  Ratiboř VS 19,20 17,53 19,20
10.  Nedvězí SY 19,36 19,36 18,04
11.  Hrobice PA 19,57 19,57 18,74
12.  Markvartovice OP 20,81 19,41 20,81
13.  Malé Hoštice OP 22,25 16,40 22,25
14.  Nevcehle JI 25,84 16,64 25,84
15.  Česká Bělá HB 31,13 31,13 20,00
16.  Benetice TR NP NP NP
16.  Hlubyně PB NP 17,62 NP
16.  Dlouhá Ves RK NP NP 19,85

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Budíkovice TR15,0514,9215,052022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Olešná HB15,6615,6715,672022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Kunčice C UO15,8016,0116,012022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Ploukonice SM16,0616,2816,282022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Plumlov PV16,6915,8816,692022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Budišov TR16,7316,8316,832020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Letohrad - Orlice UO17,0416,4917,042020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Košťálov SM17,0716,6417,072021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Kunčice C UO17,0715,9817,072021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dětkovice VY17,1217,1817,182020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Benetice TR17,2616,1117,262022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hartmanice SY17,2716,4017,272022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Olešná HB17,3116,3917,312020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Pšánky HK17,3916,2217,392022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Česká Bělá HB17,4016,1717,402022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Hlubyně PB16,7317,4317,432021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Josef Drnek  16 ** 21 24.08.2020 12:37
 Michal Matějíček  16 ** 21 05.09.2020 08:44
 Milan Šafránek  16 ** 21 04.09.2020 15:50
 Lukáš Brtník  16 ** 20 05.09.2020 09:06
 Lukáš Vaculík  16 ** 12 05.09.2020 09:55


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Vaculík  16 ** 0 05.09.2020 09:55
 Milan Šafránek  16 ** 0 04.09.2020 15:50
 Michal Matějíček  16 ** 0 05.09.2020 08:43
 Lukáš Brtník  16 ** 0 05.09.2020 09:07
 Josef Drnek  16 ** 0 24.08.2020 12:38

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz
OLSY
2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře