Letohrad - Orlice 2020 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 07. 2020 11:00
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný
Telefon:  +420733265840
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 15,89 15,66 15,89
2.  Renmotor Jinolice JC 15,97 15,95 15,97
3.  Hrabůvka PR 16,22 16,22 16,01
4.  Bašnice JC 16,25 16,25 16,23
5.  Čechtín TR 16,27 16,27 16,07
6.  Obrubce MB 16,50 16,50 16,50
7.  Plumlov PV 16,58 16,58 16,44
8.  Krotějov TA 16,60 16,13 16,60
9.  Lavičky ZR 16,62 16,12 16,62
10.  Vésky B UH 16,63 16,63 15,94
11.  Prchalov B NJ 16,64 16,64 16,56
12.  Velké Hoštice OP 16,68 16,38 16,68
13.  Zahnašovice KM 16,69 16,69 16,25
14.  Sloup PZ 16,71 16,68 16,71
15.  Hrabišín SU 16,75 16,75 16,67
16.  Frýdštejn JN 16,77 16,28 16,77
17.  Stará Říše JI 16,80 16,80 16,72
18.  Trnov RK 16,82 16,82 16,65
19.  Petrovice TR 16,85 16,56 16,85
20.  Míchov BK 16,87 16,87 16,39
21.  Letohrad - Kunčice D UO 17,07 16,74 17,07
22.  Letohrad - Jeleni UO 17,27 16,35 17,27
23.  Mladoňovice TR 17,34 17,34 17,15
24.  Dětkovice VY 17,81 17,81 17,56
25.  Odry NJ 17,88 17,41 17,88
26.  Velký Ořechov ZL 18,06 17,37 18,06
27.  Starý Jičín NJ 18,15 17,59 18,15
28.  Prchalov NJ 18,27 17,83 18,27
29.  Košťálov SM 18,28 17,93 18,28
30.  Sedlatice JI 18,43 16,88 18,43
31.  Seč CR 18,46 17,23 18,46
32.  Trnava TR 18,72 16,44 18,72
33.  Rohovládova Bělá PA 18,94 18,94 18,81
34.  Sychotín BK 19,66 19,66 18,39
35.  Česká Rybná UO 19,84 19,84 19,59
36.  Pasohlávky BO 20,26 20,13 20,26
37.  Hrabice PT 21,32 21,32 18,19
38.  Ratiboř VS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,02 15,82 16,02
2.  Dětkovice VY 16,54 15,79 16,54
3.  Malé Hoštice OP 16,76 16,76 16,41
4.  Dlouhá Ves RK 16,80 16,52 16,80
5.  Myštěves HK 16,83 16,52 16,83
6.  Olešná HB 16,87 16,62 16,87
7.  Markvartovice OP 16,92 16,85 16,92
8.  Veselá SM 17,15 17,15 17,13
9.  Katusice MB 17,53 17,53 17,03
10.  Budišov TR 17,65 17,01 17,65
11.  Ploukonice SM 18,24 18,02 18,24
12.  Nevcehle JI 18,26 17,30 18,26
13.  Bojkovice UH 18,64 18,56 18,64
14.  Sloup PZ 19,04 19,04 18,26
15.  Košťálov SM 27,22 27,39 27,22
16.  Benetice TR NP NP NP
16.  Pěnčín JN NP NP NP
16.  Letohrad - Orlice UO NP NP NP
16.  Ratiboř VS NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI15,6615,8915,892020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI15,6615,8915,892020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC15,9515,9715,972020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC15,9515,9715,972020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC16,4516,0216,022014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabůvka PR16,2216,0116,222020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabůvka PR16,2216,0116,222020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bašnice JC16,2516,2316,252020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bašnice JC16,2516,2316,252020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čechtín TR16,2716,0716,272020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Čechtín TR16,2716,0716,272020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stará Říše JI16,3316,3016,332019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stará Říše JI16,4116,2316,412017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice CUO16,4816,4216,422014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Orlice BUO16,4416,3616,442020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Lavičky ZR16,3816,4516,452017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4515,8016,452016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Stará Říše JI16,3516,4616,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Renmotor Jinolice JC15,8216,0216,022020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Dětkovice VY15,7916,5416,542020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Malé Hoštice OP16,7616,4116,762020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Dlouhá Ves RK16,5216,8016,802020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Myštěves HK16,5216,8316,832020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Olešná HB16,6216,8716,872020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Markvartovice OP16,8516,9216,922020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Veselá SM17,1517,1317,152020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Katusice MB17,5317,0317,532020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Budišov TR17,0117,6517,652020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Ploukonice SM18,0218,2418,242020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Nevcehle JI17,3018,2618,262020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Bojkovice UH18,5618,6418,642020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Sloup PZ19,0418,2619,042020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Košťálov SM27,3927,2227,222020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Ratiboř VSNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Benetice TRNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18. Pěnčín JNNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19. Letohrad - Orlice UONPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16,12 2 25.07.2020 09:36
 Lukáš Vaculík  16,15 0 25.07.2020 10:06
 Lukáš Brtník  16,18 0 25.07.2020 08:44
 Milan Šafránek  16,20 0 23.07.2020 17:39
 Honza Adamec  16,30 0 24.07.2020 22:00
 Tlumič  16,35 0 25.07.2020 10:14
 Josef Drnek  16,38 0 13.07.2020 07:56
 Daniel Chvátal  16,99 0 25.07.2020 08:26


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Vaculík  16,23 4 25.07.2020 10:06
 Michal Matějíček  16,32 0 25.07.2020 09:37
 Josef Drnek  16,36 0 13.07.2020 07:56
 Lukáš Brtník  16,40 0 25.07.2020 08:44
 Honza Adamec  16,40 0 24.07.2020 22:00
 Tlumič  16,65 0 25.07.2020 10:14
 Daniel Chvátal  16,69 0 25.07.2020 08:26
 Milan Šafránek  16,80 0 23.07.2020 17:40

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Obrubce - Muži

16,50https://youtu.be/dGiyGu_WBeI Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Areál Orlice, VČHL 2020
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře