Chvalovice 2017 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 06. 2017 11:00
Kontakt:   Robert Vaněk
Telefon: 
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Zadal: Lukáš Badin

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Trnava TR 16,35 16,02 16,35
2.  Jinolice Renmotor JC 16,39 16,39 15,92
3.  Lavičky ZR 16,51 16,51 16,32
4.  Prchalov NJ 16,56 16,55 16,56
5.  Pasohlávky BV 16,64 16,42 16,64
6.  Chrášťany LT 16,82 16,82 16,49
7.  Chářovice BN 16,97 16,65 16,97
8.  Velké Hoštice OP 17,00 17,00 16,82
9.  Radostín nad Oslavou ZR 17,05 16,72 17,05
10.  Oponešice TR 17,06 17,06 16,92
11.  Letohrad Jeleni UO 17,09 17,09 16,44
12.  Čikov TR 17,14 16,70 17,14
13.  Olešná HB 17,20 17,20 16,88
14.  Únětice PJ 17,24 17,13 17,24
15.  TAG Zahnašovice KM 17,26 17,26 16,71
16.  Babice VS 17,28 16,71 17,28
17.  Zlatá Olešnice JN 17,29 17,13 17,29
18.  Lhotky Sport ZR 17,31 16,59 17,31
19.  Bohdalín PE 17,36 16,72 17,36
20.  Moravany PA 17,48 17,45 17,48
21.  Hodějice VY 17,53 17,48 17,53
22.  Chotěmice TA 17,59 17,48 17,59
23.  Mladcová ZL 17,75 17,47 17,75
24.  Mladoňovice TR 17,77 17,77 16,16
25.  Nevřeň PS 18,10 17,43 18,10
26.  Jezeřany-Maršovice ZN 18,14 17,63 18,14
27.  Načeradec BN 19,95 19,95 19,79
28.  Louňovice pod Blaníkem BN 20,94 20,22 20,94
29.  Hrobice PA 21,63 21,63 21,46
30.  Mikulovice ZN 28,12 28,12 27,42
31.  Šumvald OL 28,64 28,64 28,03
32.  Pravčice KM NP NP NP
32.  Netín Cirkus ZR NP NP NP
32.  Krasonice JI NP NP NP
32.  Krotějov Sport TA NP NP 17,21
32.  Bašnice JC NP NP NP
32.  Sedlatice JI NP NP NP
32.  Nevcehle JI NP NP NP
32.  Plumlov PV NP NP 16,30
32.  Chvalovice ZN NP 19,00 NP
32.  Stará Říše JI NP NP NP
32.  Obrubce MB NP NP NP
43.  Dubenec TU DSQ NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louňovice pod Blaníkem BN 16,34 16,34 16,29
2.  Chrášťany LT 16,45 16,45 16,12
3.  Skrochovice OP 16,51 16,40 16,51
4.  Libuň JC 17,31 17,31 17,06
5.  Benešov u Semil SM 17,41 17,41 16,74
6.  Pravčice B KM 17,60 17,60 17,53
7.  Radíkov PR 17,62 17,62 16,40
8.  Žernovník BK 17,71 16,56 17,71
9.  Stará Říše JI 17,98 17,98 17,77
10.  Miroslav ZN 18,13 17,16 18,13
11.  Vítonice ZN 18,26 17,54 18,26
12.  TAG Zahnašovice KM 18,29 17,05 18,29
13.  Rokytno PA DSQ 16,52 16,15

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Vaculík  16 ** 24 03.06.2017 09:32
 Vít Jakubík  16 ** 24 03.06.2017 09:50
 Michaela Malá  16 ** 23 25.05.2017 08:56
 Tomáš Láznička  16 ** 22 02.06.2017 16:32
 Daniel Košata  16 ** 21 02.06.2017 12:43
 Jirka Valouch  16 ** 21 03.06.2017 10:36
 Ondřej Zemánek  16 ** 20 02.06.2017 13:51
 Tlumič  16 ** 15 02.06.2017 12:14
 Dušan Ingr  16 ** 15 03.06.2017 08:58
 Klára Konečná  16 ** 13 03.06.2017 10:35
 Jan Dušek  16 ** 12 02.06.2017 16:28
 Andrea Crhová  16 ** 12 02.06.2017 13:36
 Krleša  16 ** 12 02.06.2017 14:45
 Radek Staněk  16 ** 11 22.05.2017 10:02
 Honza Adamec  16 ** 10 02.06.2017 20:08
 Vlastimil Gába  16 ** 10 02.06.2017 12:17
 zdenek bortl  16 ** 10 02.06.2017 14:47
 Jakub Vávrovský  16 ** 8 31.05.2017 15:14
 Adam Nádvorník  16 ** 8 02.06.2017 21:17
 Ondřej Matyáš  16 ** 6 02.06.2017 14:15
 Michaela Vacková  16 ** 5 02.06.2017 12:54
 Martin Valda  16 ** 5 31.05.2017 11:20
 Martin Ondra  16 ** 3 02.06.2017 09:47
 Lucie Samková  16 ** 2 31.05.2017 20:53
 Michal Matějíček  16 ** 2 03.06.2017 09:37
 Klára Pelejová  16 ** 2 03.06.2017 07:48
 Josef Navrátil  15 ** 0 02.06.2017 20:02
 Michaela Knížková  16 ** 0 02.06.2017 19:16
 Tomáš Juřena  16 ** 0 02.06.2017 12:14
 Tomáš Valda  16 ** 0 02.06.2017 12:10
 Pepa Adam  16 ** 0 02.06.2017 12:22


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Tomáš Juřena  16 ** 25 02.06.2017 12:08
 Martin Ondra  16 ** 23 02.06.2017 09:48
 Adam Nádvorník  16 ** 23 02.06.2017 21:18
 Krleša  16 ** 22 02.06.2017 14:46
 Andrea Crhová  16 ** 19 02.06.2017 13:37
 Michaela Malá  16 ** 18 25.05.2017 08:57
 Dušan Ingr  16 ** 16 03.06.2017 08:58
 Josef Navrátil  16 ** 16 02.06.2017 20:02
 Veronika Slavíková  16 ** 12 02.06.2017 23:18
 Vlastimil Gába  16 ** 11 02.06.2017 12:18
 Daniel Košata  16 ** 9 02.06.2017 12:44
 Lukáš Vaculík  16 ** 9 03.06.2017 09:32
 Honza Adamec  16 ** 8 02.06.2017 20:09
 Ondřej Matyáš  16 ** 7 02.06.2017 14:15
 Tomáš Láznička  16 ** 7 02.06.2017 16:32
 Martin Valda  16 ** 6 31.05.2017 11:20
 Ondřej Zemánek  16 ** 6 02.06.2017 13:54
 Michal Matějíček  16 ** 3 02.06.2017 22:13
 Michaela Vacková  16 ** 1 02.06.2017 12:54
 Lucie Stiburkova  16 ** 1 02.06.2017 14:37
 Pepa Adam  15 ** 0 02.06.2017 12:22
 Michaela Knížková  16 ** 0 02.06.2017 19:16
 Tomáš Valda  16 ** 0 02.06.2017 12:10
 Klára Pelejová  16 ** 0 03.06.2017 07:48
 Tlumič  16 ** 0 02.06.2017 12:18
 Jakub Vávrovský  16 ** 0 31.05.2017 15:15
 Jirka Valouch  16 ** 0 03.06.2017 10:39
 Radek Staněk  16 ** 0 22.05.2017 10:02
 zdenek bortl  16 ** 0 02.06.2017 14:48
 Klára Konečná  16 ** 0 03.06.2017 10:36

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chrášťany - Ženy

16,45http://youtu.be/ubSdgk-27gw Martin Valda

Nevřeň - Muži

18,10http://youtu.be/BQlz90oPICQ Jícháč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/31 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2009/08/23 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2010/08/22 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2011/08/27 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů, pohár starosty obce
ZNL
2012/08/25 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2013/08/31 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2014/08/30 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů, pohár starosty obce
ZNL
2015/08/29 Chvalovice, PSO - I.soutěž, O pohár starosty obce, 10.kolo - NOČNÍ od 19:00
ZNL
2015/08/29 Chvalovice,Pohár ORV II.soutěž, Pohár odborné rady velitelů, 11. kolo ligy
ZNL
2016/06/11 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/09/03 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 12. kolo ZNL + VYHLÁŠENÍ LIGY
ZNL
2017/06/03 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/09/02 Chvalovice, sportovní areál, O pohár, 10. kolo ZNL + slavnostní vyhlášení ligy
ZNL
2018/09/01 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy
ZNL
Kdy Kde Liga


Komentáře