Dlouhá Ves v roce 2019

Rok:

    Muži Ženy
ID FireSport:   26581
Okres:   Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
Souřadnice:   50°08*51*N,16°17*59*E
PSČ:  516 01

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  BystřecUO17,7118,2518,252017/06/18
2.  MyštěvesHK20,1020,8520,852017/05/07
3.  SmidaryHK16,8721,5821,582017/07/16
4.  MyštěvesHK20,6321,8521,852018/05/05
5.  SmidaryHK20,2724,5124,512018/05/06
6.  Horní TřešňovecUO--29,942019/06/01
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/07/07 Radíkov EXČR 17,44 7 1
2019/06/15 Zderaz EXČR 17,62 7 1
2019/07/13 Petrovice EXČR 18,18 10 0
2019/05/19 Radimovice JL 18,27 5 6
2019/07/06 Plumlov EXČR 18,63 5 3
2019/06/01 Horní Třešňovec VČHL 18,66 6 2
2019/06/01 Horní Třešňovec VCU 18,66 5 0
2019/06/23 Krasonice EXČR 19,20 11 0
2019/06/22 Stará Říše EXČR 19,52 12 0
2019/06/29 Dubenec JL 19,95 6 5
2019/05/11 Krásná Ves JL 22,39 7 4
2019/06/01 Horní Třešňovec VCU 29,94 5 0
2019/07/14 Olšovec EXČR NP 14 0
2019/05/25 Čeperka, sportovní areál LPO NP 6 0
2019/05/18 Velký Třebešov VČHL NP 6 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2019/06/15Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚhttps://youtu.be/3UvfCkM9t-c

Pepa Malý
2019/06/01Horní Třešňovec, 2. kolo VČHLhttps://youtu.be/T-301uqAlv8

Pepa Malý
2019/05/19Radimovice, Sychrovský pohárhttps://youtu.be/RHceXSqM45I

Pepa Malý
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 16
      JL
      2019/05/18 Velký Třebešov, 1. kolo VČHL 3
      VČHL
      2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 8
      JL
      2019/05/25 Čeperka, sportovní areál, III.kolo LPO - Čeperka 7
      LPO
      2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL 6
      VČHL
      2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL 3
      VČHL
      2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL 3
      VČHL
      2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 3
      EXČR
      2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ 3
      EXČR
      2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ 3
      EXČR
      2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 3
      EXČR
      2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL 3
      VČHL
      2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 1
      JL
      2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL 3
      VČHL
      2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL 3
      VČHL
      2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje 3
      EXČR
      2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ 3
      EXČR
      2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ 3
      EXČR
      2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ 3
      EXČR
      2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 3
      EXČR
      2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 3
      EXČR
      2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR 3
      EXČR
      2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 3
      EXČR
      2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 3
      EXČR
      2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky 3
      EXČR
      2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL 3
      VČHL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře