Oponešice v roce 2014

Rok:

   Muži   Ženy  Mladší žáci
ID FireSport:   112011
Okres:   Třebíč
Kraj: Vysočina
Souřadnice:   49°02*04*N,15°39*05*E
PSČ:  675 42

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  PlumlovPV15,7115,9315,932017/07/08
2.  PlumlovPV15,7115,9315,932017/07/08
3.  ChlumCK15,7416,0616,062018/08/12
4.  OlšovecPR16,0016,0816,082017/07/09
5.  OlšovecPR16,0016,0816,082017/07/09
6.  HerolticeBO15,6816,1916,192017/08/26
7.  ZderazCR16,1216,1916,192018/06/17
8.  RadíkovPR15,9016,2116,212018/06/24
9.  MladoňoviceTR16,0216,2116,212017/09/03
10.  ChotěmiceTA16,2416,1516,242017/08/12
11.  KarolínKM16,1016,2416,242017/07/30
12.  ChotěmiceTA16,2416,1516,242017/08/12
13.  Stará ŘíšeJI16,3216,1616,322016/09/10
14.  Letohrad - KunčiceUO16,3416,2716,342018/07/29
15.  Velké HošticeOP16,3816,2616,382016/07/23
16.  Letohrad - OrliceUO16,3916,2916,392017/07/23
17.  Letohrad - OrliceUO16,3916,2916,392017/07/23
18.  ČernínZN16,4116,2916,412018/06/03
19.  Jakubov u Moravských BudějovicTR15,9816,4216,422017/08/05
20.  Jakubov u Moravských BudějovicTR16,4216,4316,432016/07/30
21.  BabiceVS16,4416,3116,442017/07/01
22.  Letohrad - KunčiceUO16,4716,2716,472017/07/22
23.  Letohrad - KunčiceUO16,4716,2716,472017/07/22
24.  ZahorčiceST16,3416,4716,472017/08/13
25.  ČikovTR16,4116,4916,492017/06/11
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o - 15,07 12 0
2014/10/04 Babice - 15,56 20 0
2014/06/21 Kamenice nad Lipou PLPU 16,08 1 20
2014/09/20 Jakubov - 16,32 7 0
2014/07/06 Mladoňovice JOL 16,63 1 20
2014/06/22 Nevcehle JOL 16,67 1 20
2014/07/20 Lipová, hlavní hřiště EXČR 17,11 8 8
2014/09/07 Mladoňovice TRL 17,12 1 30
2014/05/03 Markvarec PLPU 17,14 1 20
2014/07/27 Budišov TRL 17,19 1 30
2014/08/24 Pavlov JOL 17,21 4 13
2014/05/11 Myslibořice TRL 17,22 1 30
2014/09/06 Stará Říše JOL 17,24 4 13
2014/06/08 Výčapy TRL 17,26 5 26
2014/06/28 Vranín, areál U havrana - 17,27 6 0
2014/06/14 Dolní Němčice JOL 17,27 2 17
2014/06/15 Horky JOL 17,31 1 20
2014/05/24 Jakubov TRL 17,34 1 30
2014/07/27 Lavičky EXČR 17,58 14 2
2014/08/10 Radonín TRL 17,78 7 12
2014/08/09 Předín JOL 17,85 2 17
2014/05/25 Trnava JOL 17,90 6 10
2014/06/21 Kněžice TRL 17,94 3 23
2014/07/26 Petrovice EXČR 17,96 13 3
2014/07/19 Krasonice JOL 17,98 12 4
2014/08/17 Kojatín TRL 18,01 5 19
2014/09/13 Telč, nám. Zachariáše z Hradce - 18,05 2 0
2014/08/23 Vranín JOL 18,08 6 10
2014/08/03 Sedlejov JOL 18,12 9 7
2014/06/07 Čikov ŽL 18,36 13 3
2014/08/02 Jakubov JOL 18,62 9 7
2014/05/04 Mor. Budějovice,Hasičský areál - 19,96 14 0
2014/09/13 Petrovice TRL 25,64 10 8
2014/08/17 Lhotky EXČR NP 24 0
2014/07/13 Kamenná TRL NP 22 0
2014/07/04 Mladoňovice - NP 21 0
2014/08/24 Stařeč TRL NP 19 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


13. místo JOL 20131. místo JOL 20142. místo TRL 20146. místo JOL 201515. místo TRL 201516. místo EXČR 201513. místo EXČR 201615. místo TRL 20166. místo JOL 201614. místo VCPV 20171. místo EXČR 201712. místo TRL 201713. místo KL 20172. místo ŽL 201711. místo VČHL 20176. místo JOL 201712. místo ŽL 20189. místo JOL 201814. místo TRL 20188. místo EXČR 2018

Extraliga ČR

Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 17,11 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 13 počet výsledků: 4x

Fire Sport

Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 18,05 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 15,07 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 5x

Jihlavská open liga v pú

Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 16,63 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 158 počet výsledků: 12x

Pelhřimovská liga

Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 17,14 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 20 počet výsledků: 1x

Pelhřimovská liga

Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 16,08 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 20 počet výsledků: 1x

Třebíčská okresní liga

Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 17,12 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 200 počet výsledků: 10x

Třebíčská okresní liga

Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 25,64 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 8 počet výsledků: 1x

Žďárská liga

Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 18,36 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 3 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2014/10/25Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014https://youtu.be/szTgaNWUOT4

Dalibor Velčovský
2014/10/04Babice, OCTOBER CUP 2014https://youtu.be/P9Zco3Gu3qM

Dalibor Velčovský
2014/06/22Nevcehle, O pohár SDH Nevcehlehttps://youtu.be/Q9xgygPn_0M

Josef Navrátil
2014/06/08Výčapy, pohár starosty SDHhttps://youtu.be/cTREZOx8qiw

Michal Svoboda
2014/05/24Jakubov, O pohár starosty SDHhttps://youtu.be/f0rO5l8EX9E

Josef Navrátil
2014/05/11Myslibořice, O pohár starosty obcehttps://youtu.be/-gG4oeJHcA4

Josef Navrátil
2014/05/03Markvarec, O pohár starostyhttps://youtu.be/rS_rf8uZF2o

Josef Navrátil
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Oponešice hřiště, Noční soutěž, O pohár starosty obce,2B
-
2015/05/30 Oponešice, O pohár starosty SDH
TRL
2018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH
ŽL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2014

    Kdy Kde St.č. Liga
    2014/05/03 Markvarec, O pohár starosty 20
    PLPU
    2014/05/04 Mor. Budějovice,Hasičský areál, O pohár starosty města Mor. Budějovice 11
    -
    2014/05/11 Myslibořice, O pohár starosty obce 12
    TRL
    2014/05/17 Police (zámecký areál), O pohár starosty obce Police 11
    -
    2014/05/24 Jakubov, O pohár starosty SDH 15
    TRL
    2014/05/25 Trnava, O pohár 16
    JOL
    2014/06/07 Čikov, Žďárské ligy 23
    ŽL
    2014/06/08 Výčapy, pohár starosty SDH 16
    TRL
    2014/06/14 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice 16
    JOL
    2014/06/15 Horky, Memoriál Jana Částka 16
    JOL
    2014/06/21 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa 16
    TRL
    2014/06/21 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou 30
    PLPU
    2014/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle 17
    JOL
    2014/06/29 Sychotín - areál Pod zámkem, O pohár SDH Sychotín a města Kunštát 38
    VCBL
    2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela 16
    JOL
    2014/07/13 Kamenná, Kamenský pohár 16
    TRL
    2014/07/19 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 15
    JOL
    2014/07/20 Lipová, hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová 48
    EXČR
    2014/07/26 Petrovice, Putovní pohár SDH Petrovice 36
    EXČR
    2014/07/27 Lavičky, O pohár Lavičky 8
    EXČR
    2014/07/27 Budišov, O pohár městyse Budišov 16
    TRL
    2014/08/02 Jakubov, O pohár SDH Jakubov 17
    JOL
    2014/08/03 Litovany, O pohár obce Litovany 3
    TRL
    2014/08/03 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov 39
    JOL
    2014/08/09 Předín, O pohár starosty obce 17
    JOL
    2014/08/10 Radonín, O pohár starosty obce 16
    TRL
    2014/08/16 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky 33
    EXČR
    2014/08/17 Lhotky, O pohár 8
    EXČR
    2014/08/17 Kojatín, Pohár SDH Vladislav 17
    TRL
    2014/08/23 Vranín, Soutěž v požárním útoku 37
    JOL
    2014/08/24 Stařeč, O pohár starosty SDH 2
    TRL
    2014/08/24 Pavlov, O Zlatou proudnici SDH Pavlov 39
    JOL
    2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku 18
    JOL
    2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku 39
    JOL
    2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně 16
    TRL
    2014/09/13 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče 25
    -
    2014/09/13 Petrovice, Memoriál Josefa Honse 16
    TRL
    2014/09/13 Heřmaneč, 11:00 hod. 28
    PLPU
    2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014 66
    -
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře