Zderaz 2020 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 14. 06. 2020 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 31. 05. 2020 19:00
Konec rezervace: 14. 06. 2020 09:30
Začátek tipování:  31. 05. 2020 20:00
Konec hlasování: 14. 06. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-10892.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dlouhá Ves RK16,1417,6217,622019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Skrochovice OP17,6717,6317,672018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nedvězí SY17,1117,6717,672019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nevcehle JI17,7716,2517,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libuň JC17,8217,5917,822018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nepomuky UO17,4318,1318,132018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Košťálov SM18,1517,3418,152019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malé Hoštice OP16,9318,1818,182019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sloup PZ18,2417,9018,242018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Stará Říše JI17,5018,3218,322019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrobice ExplosiaPA18,3517,9018,352019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nedvězí SY17,1018,4018,402018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Holice PA17,8818,5518,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hrobice ExplosiaPA19,2116,5719,212018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dlouhá Ves RK19,1819,4919,492017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stradouň UO19,5018,7919,502019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Radíkov PR17,2519,8319,832018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stradouň UO19,8518,7419,852018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Holice PA19,9518,9719,952018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Oldřiš CR20,1918,3220,192017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pravčice KM20,3618,3220,362019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Stéblová PA26,0022,7826,002018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dolní Přím HK30,3329,8430,332017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Letohrad - Červená UONPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Olešná HBNPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga