Malá Skála 2021 - O pohár starosty SDH

Liga: EXČR
Místo: Malá Skála
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 10. 07. 2021 11:00
Kontakt:   Radek Havelka
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 07. 2021 11:00
Konec rezervace: 10. 07. 2021 11:00
Začátek tipování:  10. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 10. 07. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

e-mail.: jednatel@sdh.mala-skala.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mala-skala-11547.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Obrubce MB16,1616,3916,392019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dubenec TU16,6916,4116,692019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB16,3616,7716,772020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB16,8116,4916,812019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tatobity SM16,6916,9116,912019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zlatá Olešnice JN17,0216,8217,022019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,7817,0817,082020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kosmonosy MB16,8717,0917,092019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Frýdštejn JN17,0417,1217,122019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Malá Skála JN17,0217,3617,362019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Karlinky LI17,1617,3817,382019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sychrov MB17,3916,8917,392019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zlatá Olešnice JN16,8717,6417,642020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Benešov u Semil SM17,6717,6617,672020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Sychrov MB17,7416,9017,742020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kamenice Dobšín MB17,0317,9717,972019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Krásná Ves MB17,5318,0918,092020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Košťálov SM18,1117,4718,112020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Olešnice SM18,1717,6118,172020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Břehy MB17,4718,3218,322019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Veselá MB18,6318,0018,632019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Obrubce MB18,8818,5918,882020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Malá Skála BJN18,7619,0619,062020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bechov MB18,5119,1319,132019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jirkov JN17,2819,2419,242020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jílové u Držkova JN19,5617,7919,562019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bechov MB20,3620,9020,902020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dubenec TU21,7418,8121,742020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Frýdštejn JN19,7821,9421,942020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Žehrov MB21,5922,5922,592020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Žehrov MB22,3923,2923,292019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Břehy MB26,8826,4126,882020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hradčany LINP19,15NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Velké Hamry JNNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jirkov JNNP18,00NP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Škodějov SM20,07NPNP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kamenice Dobšín MB--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jílové u Držkova JN17,94NPNP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Košťálov SMNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Tatobity SM--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Olešnice SMNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Krásná Ves MBNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Malá Skála JN17,4622,33NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Karlinky LI-17,30NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Jirkov BJN--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2021/07/10 Malá Skála, O pohár starosty SDH
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/10 Malá Skála, O pohár starosty SDH
EXČR
2021/07/11 Benešov u Semil, Benešovský pohár
EXČR
2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/01 Čechtín, O pohár
EXČR
2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/21 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga