Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
15.06. ZderazCR
16.06. MoravanyPA
22.06. Stará ŘíšeJI
23.06. KrasoniceJI
06.07. PlumlovPV
07.07. RadíkovPR
13.07. PetroviceTR
14.07. OlšovecPR
27.07. Letohrad - KunčiceUO
28.07. Letohrad - OrliceUO
10.08. ZahorčiceST
11.08. ChlumCK
24.08. MyštěvesHK
25.08. PšánkyHK

Kdy Kde byla Okr.
02. 09. VýsledkyMyštěvesHK
01. 09. VýsledkyPetroviceTR
12. 08. VýsledkyChlumCK
11. 08. VýsledkyChotěmiceTA
29. 07. VýsledkyLetohrad - KunčiceUO
28. 07. VýsledkyLetohrad - OrliceUO
22. 07. VýsledkyZahorčiceST
21. 07. VýsledkyBrodeslavyPS
08. 07. VýsledkyOlšovecPR
24. 06. VýsledkyRadíkovPR
23. 06. VýsledkyStará ŘíšeJI
17. 06. VýsledkyZderazCR
16. 06. VýsledkyMoravanyPA
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

Extraliga Pasohlávky

Článek z druhého kola EX 2016, které bylo uspořádáno v Pasohlávkách

BISON SPORTSWEAR podporuje hasičský sport

Do letošní stovkařské sezóny vstoupí trojice našich předních závodníků v dresech ze zbrusu nové kolekce od našeho předního výrobce Bison Sportswear. O rozjezdu spolupráce nás informoval manažer společnosti Miloslav Bělohoubek.

Pozvánka - ŠHL děti 2019

Schůze pořadatelů soutěží zařazených do dětské ŠHL se koná 31.3. od 16.00 v restauraci U Milušky ve Vacově.

ŠHL dospělých - 2019

Na základě vyhodnocení žádostí podaných zájemci o pořádání některého z kol ŠHL 2019 a žádostí podaných s kandidaturou do rady ŠHL rozhodla rada ŠHL takto. Vzhledem k nízkémů počtu uchazečů o pořádání soutěží zařazených do ročníku ŠHL 2019 a nulovému počtu uchazečů o členství v radě ŠHL se ročník ŠHL 2019 konat nebude. 

Zápis z Valné hromady

Dne 23.2.2019 proběhla od 11:30 hod VH Sdružení Zčhl a současně s ní schůze Rady Zčhl v plzeňské restauraci Lékárna šenk

Bannery FireSport.eu 2019

Máte zájem podpořit projekt o požárním sportu na vašich stránkách? Používáte služby portálu? Vložte prosím tento banner a odkaz na vaše stránky.

Děkujeme za podporu. 

Výzva pro pořadatele soutěží a kandidáty do rady

Rada ŠHL vyzývá všechny zájemce o pořádání některého z kol ŠHL 2019 a dále pak zájemce kteří mají zájem kandidovat do rady ŠHL, aby své přihlášky zasílali do 28.2.2019 na mail: motyka.josef@email.cz

Schůze rady ZČHL

Dne 23.2. od 11:30 proběhne schůze rady ZČHL a členu sdružení. Schůze se bude konat v Lékárna - restaurant - šenk, adresa Náměsti republiky 97/9, Plzeň

Hasiči pomáhají srdcem

Dovolte nám představit projekt, který vznikl spoluprácí Sboru dobrovolných hasičů Oprechtice a Nadace Haima z.s.

Hasiči pomáhají srdcem

Dovolte nám představit projekt, který vznikl spoluprácí Sboru dobrovolných hasičů Oprechtice a Nadace Haima z.s.

Výzva pro pořadatele ŠHL 2019

Zájemci o pořádání soutěže zařazené do dětské ŠHL v r. 2019 a závěrečného vyhlášení, zašlete předběžný termín na email mi.roucka@seznam.cz do 28.2. 2019.

Žádost o pořádání soutěže v rámci HOŘINY

Zájemci o pořádání soutěže Hořiny musí poslat přihlášku s předběžným datumem emailem

(rada.horiny@seznam.cz) v termínu do 25.10.2019.

Video nebo foto odkaz

Závěrečný klip 2013

Více informací zde

Galavečer Extraligy ČR v PÚ - Košice 2018

Více informací zde

SDH Mrákotín muži 2018

Více informací zde

Výsledky ligy 2017

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Oponešice TR170
2 Prchalov NJ122
- Jinolice RenmotorJC122
4 Stará Říše JI120
5 Trnava TR119
6 Pasohlávky BV114
7 Bašnice JC108
8 Velké Hoštice OP107
9 Mladoňovice TR100
10 Louňovice pod Blaníkem BN66
11 Lavičky ZR65
12 Únětice PJ54
13 Čikov TR46
- Nevcehle JI46
15 Chrášťany LT40
16 Chářovice BN39
17 Plumlov PV32
18 Babice VS31
- Radostín nad Oslavou ZR31
20 Olešná HB30
- Lhotky Sport ZR30
22 Letohrad JeleniUO27
23 Hrobice PA25
24 Bohdalín PE23
25 Obrubce MB19
26 Zlatá Olešnice JN17
27 Bystřec UO14
28 Sedlatice JI12
29 Tatobity SM11
30 TAG Zahnašovice KM10
- Pšánky HK10
32 Pravčice KM9
- Míchov BK9
34 Moravany PA8
- Netín CirkusZR8
36 Šipoun PT7
37 Chotěmice TA6
- Kalenice ST6
- Krasonice JI6
40 Chrást PB5
- Líchovy PB5
42 Valšovice (Hranice VI) PR3
- Jamnice OP3
- Novosedly ST3
45 Horní Kamenice DO2
- Letohrad - Orlice UO2
- Dubenec TU2
- Štrbice TP2
49 Žernovice PT1

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Chrášťany LT82
2 Skrochovice OP67
3 Stará Říše JI63
4 Radíkov PR56
5 Louňovice pod Blaníkem BN37
6 Rokytno PA30
7 Benešov u Semil SM25
8 Libuň JC23
9 TAG Zahnašovice KM15
10 Petrůvky TR14
11 Košťálov SM6
- Myštěves HK6
- Česká Bělá HB6
14 Špičky PR5
15 Dětkovice VY4
- Nepomuky UO4
- Komárovice VS4
18 Pravčice BKM3
- Letohrad - Orlice UO3
- Radonín TR3
- Nové Dvory LT3
- Opatovice PR3
- Hlinsko PR3
- Žernovník BK3
25 Malé Hoštice OP2
- Dvorce TA2
- Miroslav ZN2
28 Hrobice PA1
- Krásná Ves MB1
- Sloup PZ1
- Krasice PV1
Poř. Družstvo Okr.Cel.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky Benešov u SemilEXČR
Stránky KarolínEXČR
Stránky LetohradEXČR
Stránky Letohrad - KunčiceEXČR
Stránky OlšovecEXČR
Stránky PustkovecEXČR
Stránky RadimoviceEXČR
Stránky Stará ŘíšeEXČR
Stránky Extraliga ČR vpožárním útokuEXČR
Stránky MoravanyEXČR
Stránky Únětice1911EXČR
Stránky Velké HošticeEXČR
Stránky SDH MoravanyEXČR
Stránky SDH NEVŘEŇ #pětdevětEXČR
Stránky Extraliga Velké HošticeEXČR
Stránky Extrliga v PustkovciEXČR
Stránky SDH NevcehleEXČR
Stránky SDH RadíkovEXČR
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Radostín nad Oslavou17,42 EXČR
 Radostín nad Oslavou17,03 EXČR
 Radostín nad Oslavou16,76 EXČR
 Nevřeň18,68 EXČR
 Nevřeň18,00 EXČR
 Nevřeň18,13 EXČR
 Nevřeň18,89 EXČR
 Černín19,24 EXČR
 Hlubyně20,09 EXČR
 Hlubyně17,05 EXČR
 Hlubyně17,48 EXČR
 Hlubyně16,79 EXČR
 Olešná16,24 EXČR
 Malé Hoštice16,89 EXČR
 Dětkovice17,25 EXČR
 Skrochovice16,94 EXČR
 Hrobice18,09 EXČR
 Radíkov24,38 EXČR
 Olešná20,70 EXČR
 Dvorce18,73 EXČR
 Sloup16,56 EXČR
 Libuň25,27 EXČR
 Velký Ořechov16,80 EXČR
 Stará Říše17,10 EXČR
 KozmiceNP EXČR
 Špičky18,62 EXČR
 TAG Zahnašovice18,31 EXČR
 Letohrad - OrliceNP EXČR
 Pravčice17,53 EXČR
 Polkovice17,74 EXČR
 Valšovice (Hranice VI)16,91 EXČR
 Kuřim17,46 EXČR
 MladcováNP EXČR
 Odry20,61 EXČR
 JaseniceNP EXČR
 NevšováNP EXČR
 Jistebník17,52 EXČR
 Prchalov17,92 EXČR
 HrabůvkaNP EXČR
 Loučany20,67 EXČR
 Hněvošice17,73 EXČR
 Jamnice18,07 EXČR
 Dětkovice20,61 EXČR
 VrchoslaviceNP EXČR
 Prchalov16,63 EXČR
 ŠpičkyNP EXČR
 Zlatá Olešnice16,78 EXČR
 PšánkyNP EXČR
 Radostín nad Oslavou16,99 EXČR
 Moravany18,36 EXČR
Kdo Čas * Liga