Extraliga ČR

Seriál soutěží podle pravidel extraligy

První kolo EX 2016 Chvalovice

Když jsme ke konci roku dostali nabídku na pořádání Extraligy ČR v PÚ mysleli jsme, že je to spíš vtip, ale opak byl pravdou. Po prezentaci na schůzi rady Extraligy ČR v PÚ jsme si dohodly dvojkolo s Pasohlávkami 11 a 12 června 2016.

Galavečer 2014

V sobotu 29. listopadu 2014 se uskutečnil galavečer 2014. Můžete si prohlédnout videa.

Závody a termíny extraligy 2014

V sobotu 2.11.2013 byly na schůzi extraligy vybrány závody extraligy pro rok 2014 a dohodnuty jejich termíny.

Přidány fotografie z Extraligy 2013

Na http://firesport.rajce.idnes.cz/ přidány fotografie z letošních závodů extraligy. Byly doplněny i fotografie z loňského posledního finálového závodu v Petrovicích.

Termíny Extraligy 2013

Dne 10.11.2012 byly na schůzi Extraligy ČR v PÚ odhlasovány termíny závodů pro rok 2013.

Výzva pro pořadatele 2013

Žádost musí být podána nejpozději do 31. října 2012. V žádosti je nutné uvést závazné prohlášení, že jste se seznámili s podmínkami stanovenými pro pořadatele (podmínky jsou uvedeny v „Pravidlech EXTRALIGY" a že tyto podmínky respektujete a v případě udělení pořadatelství zabezpečíte jejich plnění v celém rozsahu. Žádost musí být podána v písemné podobě s podpisem statutárního zástupce organizace (starosta SDH) a razítkem. V žádosti prosím uveďte kontaktní údaje (název organizace, kontaktní osobu vč. adresy, tel., mobil, e-mail atd.).

Termíny extraligy 2012

19.11.2011 byly na schůzi extraligy vybrány soutěže a stanoveny termíny závodů extraligy 2012.

Termíny extraligy 2011

V sobotu 6. listopadu byly vybrány a stanoveny termíny závodů pro rok 2011.

Fotografie z extraligy

 

Byly přidány fotografie z extraligy. Pro letošní rok jsem je začal umísťovat na Rajčeti: firesport.rajce

Nový rekord v ženské kategorii

Hadice z minulého extraligového víkendu v Čechách ještě nestačily oschnout a na řadu přichází další kolo letošního ročníku Extraligy ČR v PÚ. Pořadatelství se v sobotu 26. června ujal tým SDH Vrbětice (ZL).

Sedmnáctkové žně v Radíkově

Po úvodním oťukávacím víkendu v Lhenicích a Štrbicích se dějiště závodů Extraligy ČR v PÚ přesunulo na Moravu. Po třech nových pořadatelích se v pořadí čtvrtého extraligového závodu zhostili hasiči z Radíkova, kteří jsou naopak nejdéle pořádajícím sborem v patnáctileté historii extraligy. Krásné počasí, dobře připravená dráha a početné startovní pole dávaly tušit dobré výkony. Málokdo ale předpokládal, že se schyluje k takovému sedmnáctkovému masakru. Za celou dobu historie extraligy se nestalo, aby sedmnáctka nestačila ani na první dvacítku.

Extraliga pokračuje ve Vrběticích a Radíkově

Další extraligový víkend můžete změřit síly ve Vrběticích a Radíkově. V sobotu se bude konat v Radíkově diskotéka a neděle bude pokračovat extraligovými závody. Oba dva dny bude přenášet hasičská televize www.hasici150.tv Podrobnosti v článku.

Extraliga v Letohradě Kunčicích odložena

SDH Letohrad-Kunčice tímto oznamuje, že soutěž ,,Kunčický pohár“, zařazený do seriálu Extraliga ČR v PÚ a VC ústeckoorlicka, se přesouvá z 29.5.2010 na termín 7.8.2010.

EXTRALIGA 2010 startuje

V sobotu 29.5.2010 startuje seriál závodů Extraliga ČR v požárním útoku, letos již jako loni je prvním pořadatelem SDH Letohrad-Kunčice, okr. Ústí nad Orlicí.

Bonus k DVD EX 2009

Letošní extraliga byla bohatá na skvělé časy, okořeněná novými rekordy v obou kategoriích. Ne vždy se ale vše povede podle představ jednotlivých družstev, tak vám dáváme možnost nahlédnout na bonusový materiál nepovedených útoků v extralize 2009, který je rovněž součástí vydaného DVD. Více v článku. 

Pořadatelé extraligy 2010

Ze 17 kandidátů bylo pro rok 2010 vybráno 14 pořadatelů extraligy a byly stanoveny termíny konání jednotlivých soutěží.

DVD Extraligy 2009 hotovo

DVD Extraligy 2009 z produkce Firesport je hotovo. Úvodní trailer jste již měli možnost vidět zde. Můžete se těšit na špičkové výkony v podání extraligových družstev a inspirovat se tak pro zimní přípravu. První kusy vezmu na soutěž v Širokém Dole, takže máte šanci ušetřit na poštovném. Cena DVD je stále stejná jako v minulých letech tedy 350,-

Připravuje se DVD Extraliga 2009

14 extraligových závodů je pro tento rok za námi. Vítězové obou kategorií stanuli na stupních vítězů a my jsme se pustili do stříhání videí z letošního ročníku. Připravované DVD bude sestříháno z útoků natočených ve vysokém rozlišení (HD), takže si budete moci vychutnat ještě lepší kvalitu, která svým pojetím navazuje na série extraligových DVD z produkce Firesportu v letech 2004 a 2005. Jako malou ochutnávku připravovaného DVD zveřejňujeme úvodní trailer.

POZOR!!! Sobotní extraliga se běží v Býškovicích

Vzhledem k podmáčenénu terénu na hřišti v Opatovicích je sobotní extraliga přesunuta do sousedních Býškovic - mapa.

Extraliga ČR 2009 startuje v sobotu 30.5.2009

V sobotu 30.5.2009 startuje seriál závodů Velkopopovický kozel Extraliga ČR v požárním útoku. Letos, stejně jako loni, je prvním pořadatelem SDH Letohrad-Kunčice okr. Ústí nad Orlicí.

Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 103  Stránka: 

012345